Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Oj przewrócić się moze. Tak możesz obydwie strony razem podnisić jak masz dwa lewarki. Ale ja pryskałem już swoj na najnizszym połozeniu, a na szybsze dojzewanie to nie pryskam bo szkoda rzepaku mi bo nie mam czasu na takie zabawy z ciągnikiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wlasnie przewroci mi sie gdzies na polu i bedzie problem.no teraz pryskac na najnizszym polozeniu to chyba nie za bardzo bo polamie za duzo rzepaku.ja nie pryskam na szybsze dojrzewanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wymieniłem uszczelniacze w siłowniku i sie jeszcze pogorszyło bo prawie wogólw pustego nie podnosi co mam i nie wiem co teraz robić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam rzepak 1,7m wysokości i jak nie podniose to nawet nie jade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mialem wjezdzac z najnizszym polozeniem ale przypomnialo mi sie ze mozna go podniesc tu mi wytlumaczyliscie jak podniesc tyl.a przod tez trzeba podniesc jakos jak sie podniesie tyl??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można tak zrobić. Ja swojego z tyłu opusciłem a przód tylko troche. Teraz nie którzy mi mówią ze przez to mam wiekszy uciag na tylnich kołach. Ponos tył nie masz się czego bać oprócz jak coś to zardzewiałych srób z tyłu, a zeby się nie przewrócił to jak masz zawieszany opryskiwacz to poszerz go.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale do rzepaku to lepiej podnies przod i tyl.jak podniesc przod??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie nie obrazcie się ale mam mały dylemat gdzie we władku wsadzic intercooler Teraz nie mam czasu ale swoje pomysły przedstawie wam wkrótce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Panowie nie obrazcie się ale mam mały dylemat gdzie we władku wsadzic intercooler Teraz nie mam czasu ale swoje pomysły przedstawie wam wkrótce

A po co Ci intercooler do silnika wolnossącego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co Ci intercooler do silnika wolnossącego

E, przecie TURBO zakładal wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak podniesc przod??

Chłopie!!!, to proste jab budowa cepa

pytam na wszelki wypadek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A może NITRO by założył do ruska

Nitro do disla, ciekawy patent ale nie skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie słyszałeś nazywa się to podtlenek ropy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak podniesc przod??

Chłopie!!!, to proste jab budowa cepa

pytam na wszelki wypadek.

Odkręcasz cztery śruby od piętki czopu na zwrotnicy, piętke obracasz do góry, podnosisz oś lewarkiem i przykręcasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mozna bylo tak odrazu.dzieki

Nie ma sprawy, w razie problemów zadzwoń, serwis całodobowy, nie żartuje, jeśli potrzebujesz pomocy odezwij się na PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słuchajcie chłopaki zrobiłem nową kabine do swojej maszyny co prawda jeszcze nie jest kompletna bo nie mam teraz czasu ale potrzebuje waszej rady odnośnie tego z czego zrobić dach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej było by z tworzywa, ale na indywidualny wymiar, to musiałbyś gdzieś zamówić, widziałem kiedyś taki plastykowy dach do kabiny od 330, chyba coś ok 120 zł kosztował u kolegi w sklepie z częściami. Możesz zrobić z blachy, ale wtedy będzie głośno w kabinie, chyba że podleisz od wewnątrz ten dach grubą gąbką i na to nałożysz jakąś skaje, lub chociaż wykładzine taką tekstylną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nieźle, pojeździło by się taką nówencją, i ta kabinka szczelna . Ja mam kabinę od C330 rurową. Wie ktoś czy można jeszcze nabyć daszek do takiej kabiny? Nie taki plastikowy jak pisze tatamarty.323a, ale brezentowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi