Skocz do zawartości
bimber

Dyskusje niekontrolowane

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co sądzicie o wypowiedziach czołowych Polskich polityków związanych z obozem rządzącym na temat wizyty Tuska w Moskwie ,bo mi jest po prostu smutno .

Wałęsa nie wie o czym mówi w sprawach energetyki.http://wiadomosci.onet.pl/1688963,11,item.html

Putin powiedział '- Chcę zapewnić was, że problemy, które pojawiły się w stosunkach w ostatnich latach, nie były podyktowane chęcią urażenia naszych partnerów - powiedział Putin. - Były one podyktowane dążeniem do obrony naszych własnych interesów gospodarczych, lecz nigdy ich nie upolitycznialiśmy - podkreślił rosyjski prezydent.' większych bzdur nie słyszałem ,chyba że wywód Stalina o ucieczce oficerów pomordowanych w Katyniu do Mandżurii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzę, że dorwała się do władzy grupa idiotów bo każdy mówi co innego.

 

POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ci którzy głosowali na PO nie są zawiedzeni?

Co będzie z nowym PROW ?.

PO zajmuje się laptopami zwalnianiem nie polskich przedsiębiorstw z opłat ,sporych

A miało być tak dobrze hmmmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny temat ...Kosowo, Kaczor się waha, a może nawet nie uznał by chętnie Kosowa ,a ekipa świętych z cudownym na czele najchętniej jako pierwsi by otworzyli tam ambasadę ...zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne tematy:

 

- strajk sadowników – kto winien niskich cen, czy dzięki strajkowi coś uzyskają, co powinien zrobić rząd ...

- reforma KRUS – czy w przedstawionej przez Donalda formie ma to sens – jak waszym zdaniem widzicie przedmiotową reformę ...

- Mocny złoty – jak przeciwdziałać temu problemowi

- Przystanek Woodstock – jesteś za czy też może nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.wolny rynek.popyt i podaz.cena euro i dolara.nadmiar towaru, zaklady przetworcze nie w rekach producentow tylko przedsiebiorcow niemieckich.to jest cale wytlumaczenie.za rok moze bedzie kleska nieurodzaju i wszyscy zarobia

2. skladke uzaleznic od wysokosci doplat wyrzucic z systemu wszystkich pseudorolnikow i dwuzawodowcow.podniesc minimalna powierzchnie gospodarstwa do 5 ha[nawet to jest za malo zeby mowic ze ktos jest rolnikiem i z tego zyje] tak zeby oszusci nie udawali rolnikow.znajac zycie i PSL dalej bedzie tak jak jest

3.lepszy slaby zloty?ile by kosztowala ropa gdyby dolar byl tak jak dawniej po 4,6 pln.na to nie mamy wplywu-globalizacja,kapital spekulacyjny,machinacje kursowe,itp.

4.cpac,pic uprawiac wolny sex mozna wszedzie nawet u nas na wsi zabitej dechami.wie co za roznica,zyjemy w wolnym kraju.za 3-4 lata bede mial takie same dylematy[dzieci dorastaja]wiec moge powiedziec ze jestem za a nawet przeciw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dość długiej nieobecności

Jest kryzys więc mam mniej roboty choć może to i dobrze

 

Ale wracając do tematów - rzucam parę:

 

1. Co sądzicie o ostatniej Akcji ARiMR z PEG-ami (Na marginesie: ODWOŁUJCIE SIĘ OD DECYZJI ILE WLEZIE)

 

2. Kryzys się kończy czy dopiero rozpoczyna

 

3. Jak myślicie ile spadnie poparcie dla PO do wyborów i czy Tusk zdąży się załapać na stanowisko Prezydenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc uzytkownikow tego forum ma dlugie nieobecnosci

1. o 2 ary nie bede sie sadzil-tyle mi zmniejszyli.u nas 83 r byla komasacja,wiec wszystko powinno byc w zgodzie.sasiad za miedzy bedzie dom budowal,wiec robili pare lat temu podzial dzialki,geodeta wstawil slupki-zaoralem o jeden korpus-wiec sie cofnalem.na jesieni inny wyznaczal pod budowe-slupek ze 2m w moje,za tydzien okazanie granic -slupek przestawiony 1.5z powrotem[chyba geodeta sam sie kapnal ze przesadzil bo golym okiem bylo widac ze granica ma ksztalt luku,bo sasiednie dzialki maja graniczniki na wierzchu,niedawno byly dzielone pod budowyl,nie bede sie klocil bo to nie dlugi odcinek a mamy z sasiadem rozne interesy.gdy oral to dzialke to wyoral stary slupek z poprzedniego podzialu-wiec postawilem go na sztorc teraz ma dwa-jesli geodeci robia takie numery nawet na niewielkich powierzchniach to jak sie ma to wszystko zgadzac.

2.kryzys sie konczy a nawt zaczyna-zalezy gdzie i w czym.

3.a masz jakas inna alternatywe i podaj kogo-kazdy sie juz skompromitowal,wiec co za roznica,w okregu wyborczym 13[chyba jakis pechowy]jest wybor miedzy wassermanem a gowinem czyli niewielki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zajrzałem na tą stronę,trochę poczytałem i nie wiem czy się śmiać czy płakać?Jak to niektórzy potrafią z igły zrobić widły,gdy mają jakieś chore urojenia(ale to pewnie od tych oprysków).Pomyślności i zdrowia również psychicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nieobecności to się z zasady zgadza - no cóż taki żywot 'człowieka pracującego' jak mawiali Radzieckie Naukowce

 

Kolega Tekmie mógłby się bardziej postarać i sprecyzować do której wypowiedzi ma wątpliwości - bo z tymi urojeniami to czasami niebezpieczna sprawa jest ... rzeczywistość czasami koryguje bardzo drastycznie biegun i obiekt urojeń

 

PS. A czytaliście nowe normy DKR które ARiMR będzie sprawdzać od 2010 (m. i. zachowanie rowów do szerokości 2m)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przepraszam że nie uściśliłem swojej wypowiedzi. Uważałem że odpowiedz dotyczy postu poniżej.Moja wypowiedz dotyczyła wypowiedzi z pod tego tematu(grypa666.wordpress.com).W skrócie dotyczyła tego że samolotami są wykonywane opryski aby osłabić zdrowotność społeczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich "nie normalnych" rolnikow i wszystkich "normalnych" mieszkancow miast, ktorzy wszystko wiedza najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Piszą tam tylko głupie siksy po 14 lat, które teraz czytają "Bravo Girl" a za dwa lata przerzucą się na "Mam dziecko" bo dają d* każdemu kto jest głupszy od nich (a o takich ciężko więc są sfrustrowane i trzeba pojechać po każdym kto ich nie chce). Nie doczytałem nawet do końca tych bredni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Ikcomas, bardzo trafne podsumowanie. Podpisuję się pod wypowiedzią dwoma rękami, ręcami, rękoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do konca podzielam wasze poglady,przeciez sporo jest racji w tym co pisza te dziewczyny,odsetek takich ludzi jak jej niedoszli tesciowie na wsi jest kilka krotnie wiekszy niz w miescie.sam taki jestem- na pierwszym miejscu praca,gospodarstwo,internet [ ] na nic innego nie mam ochoty ani teatr ani opera ,kino czy galeria handlowa[i nie trzeba jechac 70 km tylko 25]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem kawalerem. ostatnio dwie "wsamraz" panny z psami byly na spacerze. chodzily po moim polu pszenicy. co zrobilem??? delikatnie mowiac wygonilem.... a zdrowe byly masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...