Skocz do zawartości
KamilZ

Jak nazwać psa?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.chyba tego tematu nie ma? CHial bym nazwac psa ale niewiem jaka nazwe wymyslec moze pomozecie? Zgorki wielkie dzieki dzieki. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Ci oryginalnie. PESEL Miałem psa, który się tak wabił, potem miałem dwa rottwailery. Jeden był BIM, a drugi BER. Jak je wołałem, to krzyczałem BIMBER.

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie u nas były lub są

 

> Ares, Bajer, Kajtek, Sati, Bags, Bas, Misiek, Pudzian, Roki, Dżeki, Max, Murzyn i Pikut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to zalezy jaki bendzie ten pies duzy maly! ja mam fafika jak urosnie to bendzie faf ale i tak bendzie mial max 30cm wysokosci:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to zalezy jaki bendzie ten pies duzy maly! ja mam fafika jak urosnie to bendzie faf ale i tak bendzie mial max 30cm wysokosci:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to zalezy jaki bendzie ten pies duzy maly! ja mam fafika jak urosnie to bendzie faf ale i tak bendzie mial max 30cm wysokosci:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na topie są imiona ludzi nadawane zwierzakom, ja mam np. Rycha, rasy Amstaf, dwa wilczury- Waldek i (to niestety nie jest imie z kalendarza) Cipa, a miałem także kiedyś Filipa- taki mały niskopodwoziowy oblatywacz podwórkowy, byl też Premier, o kiedyś taką suczke miałem- Gloria sie wabiła.

Kalendarz jest pełen propozycji, tylko dobrze Dobierz imie do charakteru pupila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie nazywał psa od imion ludzkich, mieliśmy kiedyś taką sytuacje że psa nazwaliśmy Kacper...

 

A za jakiś czas w dość bliskiej rodzinie na świat przyszło dziecko i nadali mu także imie Kacper, bądź co bądź psu zmieniliśmy imie na Kajtek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od podejścia do sprawy, mój wujek o imieniu Wojtek, ma psa bernardyna, którego nazwał...Wojtek .

Ale jego styl życia, to zupełnie inny świat, wysiadamy przy nim wszyscy, też jest rolnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciotka ma takie wielkie bydlę co się wabi Rambo Ma też Rufusa i kota, na którego woła Taboret I tak wszystkie bije na głowę Osama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wilczura Hektor i malutkiego pieska Pimpek, była kiedyś Zaba (jego matka) i Aza. A mój sąsiad ma np. psa co nazywa Ucho, każdy coś sobie wymyśli......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

- Atos

- Jackie (Dżeki)

- Saba

- Ciapek

- Moris

 

To takie, które spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale to zalezy jaki bendzie ten pies duzy maly! ja mam fafika jak urosnie to bendzie faf ale i tak bendzie mial max 30cm wysokosci:D

 

 

To jest i bedzie malutki rasy PEKINCZYK. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzieki wszystkim za propozycje ale jeszcze nie moge sie zestanowic jakie mu nadac imie w sumie to niby mam jeszcze czas bo ma dopiero nie caly miesiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazwij psa gospodarka "budzisz się rano a gospodarka na twojej głowie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pekińczyk, to proponuję MAO ewent. BRUCEtak jak Lee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wujek ma psa co sie wabi Giełczwiok, a ja mam kocura co go ochrzcilem Brzeszczot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój wujek ma psa co sie wabi Giełczwiok, a ja mam kocura co go ochrzcilem Brzesczot

Giełczwiok? przecież to nawet trudno wymówić. A co to takiego? Od czego ta nazwa pochodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giełczwiok? przecież to nawet trudno wymówić. A co to takiego? Od czego ta nazwa pochodzi?

nazwa pochodzi od miejscowosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...