Skocz do zawartości
KamilZ

Jak nazwać psa?

Rekomendowane odpowiedzi

Frajerzy Ramzes rzucił jak zwykle dwa słowa a wy sikacie w gacie .dajcie spokój a odpuści ,a tak ma z was ubaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowa ''frajer '' użyłem nie po to by was obrazić gdyż jestem całkowicie po waszej stronie w tym konflikcie z Ramzesem ,jeśli ktoś inaczej to oDebra1ł to przepraszam.Problem w tym że dajecie się podejść Ramzesowi jak wyżej wymieniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale nie potrafisz odróżnić dyskusji od obrażanie Ludzi którzy dla wielu znaczą bardzo wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szopen, ale z ciebie kozak monitorowy, żeby znaleźć to trzeba mieć głowę jak cała twoja gmina, do tego to co piszesz to groźby karalne, wiec sam uważaj wiejski parobku ... a wracając do tematu: pies jest pewnie wiejskim kundlem, więc moje propozycje to "burek" lub tak swojsko i bezpretensjonalnie "kundel"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szopen, ale z ciebie kozak monitorowy, żeby znaleźć to trzeba mieć głowę jak cała twoja gmina, do tego to co piszesz to groźby karalne, wiec sam uważaj wiejski parobku ... a wracając do tematu: pies jest pewnie wiejskim kundlem, więc moje propozycje to "burek" lub tak swojsko i bezpretensjonalnie "kundel"

 

I tu udowodniłeś swoją głupotę i stronniczość na którą tak najeżdżasz w innym temacie, nie będę więcej komentował twoich postów, bo jak widzę, musiałbym zjechać do najgłębszej kopalni aby wyrównać sie z tobą poziomami konwersacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szopen, ale z ciebie kozak monitorowy, żeby znaleźć to trzeba mieć głowę jak cała twoja gmina, do tego to co piszesz to groźby karalne, wiec sam uważaj wiejski parobku ... a wracając do tematu: pies jest pewnie wiejskim kundlem, więc moje propozycje to "burek" lub tak swojsko i bezpretensjonalnie "kundel"

 

Czytam już któryś twój post i mam wrażenie że jeśli nie jesteś Ramzesem(Prowokatorem) to kimś do niego podobnym

Mam racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J anie będę komentować takich wypowiedzi. Kto ma trochę rozumu i przyzwoitości wie co myślnec o takich ludziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby RAMZES powrocił ? A jak nie to DRACULA wypier..... na forum ale w transylwani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyzby RAMZES powrocił ? A jak nie to DRACULA wypier..... na forum ale w transylwani.
dlaczego widac za kazdym razem kto sie ukrywa pod nickiem choc co chwile jest inny... opakowanie inne ale zawartosc ta sama... niestety dłuuugo po terminie przydatnosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prowokator to co zrobiłeś to gruby błąd. Znajdę cię i wtedy osobiście pogadam z twoim szefem a na koniec dostaniesz w ryj.

poczytaj swoje wypowiedzi, gdyby nie twój styl wiejskiego chama od sztachet, to ja nie pisałbym w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"

 

Czytam już któryś twój post i mam wrażenie że jeśli nie jesteś Ramzesem(Prowokatorem) to kimś do niego podobnym

Mam racje

 

nie, nie masz racji, ale pozdrawiam Prowokatora, musi być fajny gość z niego, chętnie wybrałbym się z Nim na piwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dupy mu daj miałbyś bezpośrednie polączenie z jego mozgiem a co dwie głowy to nie jedna, powiedział glina do psa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej dupy mu daj miałbyś bezpośrednie polączenie z jego mozgiem a co dwie głowy to nie jedna, powiedział glina do psa

hehehe... doceniam kunszt, to już lepsze niż wypier... do transylwanii... robisz postępy, jeszcze ze 3 posty i pogadamy... może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos... byłeś może w transylwanii?... Brasov, piękne MIASTO... polecam, podróże kształcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byście się czasem uśmiechneli, odprężyli a nie, wiecznie spięci naskakujecie na każdego kto ma inne podejście do życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo się sami uspokoicie albo ja to zrobię za was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie poszturchiwania reagujesz a na obraźliwe teksty prowokatorka nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na takie poszturchiwania reagujesz a na obraźliwe teksty prowokatorka nie?
a co to ja ? sąd najwyższy? napisałeś co napisałeś, a to że w całej sieci na forach inni piszą głupoty, to cię nie tłumaczy... kończę ten temat bo mnie znudził

 

ps- Gedii - jestem zupełnie spokojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do drakuli

W głównej mierze chodziło mi o ciebie i twoje wypowiedzi. Jeśli nie przestaniesz obrażać innych uczestników forum czy to w tym czy innym temacie to wylecisz szybciej niż się pojawiłeś. Zaraz pewnie zaczniesz lamenty o wolności wypowiedzi, nierozróżnianiu konstruktywnej rozmowy od pyskówki i inne żale ale weź do siebie to co napisałem.

 

Do szopena

drakula to nie ramzes. A swoją drogą czy zauważyłeś że jak się zaczyna jakaś kłótnia na forum to często jadą po tobie ?? Jak myślisz jaki jest powód ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem

Zwykle koledzy "jechal"i po prowokatorku-ramzesie.

Co do obrażania, szkoda że zareagowałeś na posty z 29 kwietnia obrażające nie tylko uczestników forum, moim zdaniem tamte teksty prowokatora podpadały pod paragraf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zauważyłem

Zwykle koledzy "jechal"i po prowokatorku-ramzesie.

Co do obrażania, szkoda że zareagowałeś na posty z 29 kwietnia obrażające nie tylko uczestników forum, moim zdaniem tamte teksty prowokatora podpadały pod paragraf.

To że dla kogoś nie ma świętości żadnych tylko świadczy o jego niskim poziomie. To jak już załatwisz z nim to co masz załatwić to podeślij go do prokuratury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...