Skocz do zawartości
KamilZ

Jak nazwać psa?

Rekomendowane odpowiedzi

A ty umywasz rączki.

A za pyskówki grozisz paluszkiem.

Ciebie też obowiązuje regulamin i masz nie tylko prawa ale i obowiązki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do drakuli

W głównej mierze chodziło mi o ciebie i twoje wypowiedzi. Jeśli nie przestaniesz obrażać innych uczestników forum czy to w tym czy innym temacie to wylecisz szybciej niż się pojawiłeś. Zaraz pewnie zaczniesz lamenty o wolności wypowiedzi, nierozróżnianiu konstruktywnej rozmowy od pyskówki i inne żale ale weź do siebie to co napisałem.

 

straszenie i bany to najlepszy sposób na radykalizację i eskalację... w ten sposób nie osiągniesz celu moderatorze... weź do siebie to co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do szopena

Nie wiem czy wiesz ale do pilnowania tego forum zostałem sam jak palec więc zrozum że nie jestem w stanie wszystkiego kontrolować.

 

Do drakuli

Ja cię nie straszę ani ci banem nie grożę. Zastanów się czy to co wypisujesz na tym forum jest mądre. Obrażasz ludzi pracy - rolników. Dlaczego nie obrażasz budowlańców, prezesów firm albo spawaczy gazowych ?? Napiszę ci że mylisz pojęcia. Rolnik a mieszkaniec wsi to są całkowicie różne osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do drakuli

Dlaczego nie obrażasz budowlańców, prezesów firm albo spawaczy gazowych ?? .

próbowałem obrażać krawców, ale twierdziłeś że to forum rolnicze :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przyjmij jaką hierarchię ważności. Zajmuj się poważnymi naruszeniami regulaminu a były niektóre posty prowokatora a nie pyskówkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłeś ale to JEST FORUM ROLNICZE. A co do obrażania krawców - czy uważasz że napisanie że krawiec mógłby zostać prezydentem to dla niego obraza ?? No chyba że patrzysz przez pryzmat ostatniego prezydenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To przyjmij jaką hierarchię ważności. Zajmuj się poważnymi naruszeniami regulaminu a były niektóre posty prowokatora a nie pyskówkami.

Dobrze. Od dziś zgłaszaj mi wszystkie naruszenia bo ja nie jestem w stanie czytać wszystkich postów bo nie siedzę codziennie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do drakuli

Dlaczego nie obrażasz budowlańców, prezesów firm albo spawaczy gazowych ?? .

próbowałem obrażać krawców, ale twierdziłeś że to forum rolnicze :):)

to żart był... nie obrażam i nie staram się obrażać krawców, starałem się przetłumaczyć, że wybieranie prezydenta ze względu na wykonywany zawód jest bezsensowne, prezydent powinien być mądry, służyć narodowi ponad podziałami i mieć szacunek społeczeństwa za dotychczasowe dokonania... (to jaki ma zawód nie powinno mieć wpływu na wybór, to jakie wykształcenie tylko w pewnym stopniu, bo można trafić na profesora psychopatę i elektryka który się szybko uczy). Wybieranie rolnika na prezydenta skończyłoby się (może) jak wybieranie rolnika na wicepremiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i znów obrażasz rolników nie wszyscy są jak paw..k i psl
nie piszę o nich, miałem na myśli raczej świetnie wykształcone, sprawne i działające na rzecz obywateli, kadry samoobrony... no i co oni zrobili dla rolnictwa... a sami sie nie wybrali do sejmu (może za wyjątkiem renatki b.), ktoś na nich głosował i z pewnością nie mieszkańcy miast... zresztą nie zaczynam tu wojny politycznej, sam uważam że politycy w Polsce są beznadziejni (z kilkoma wyjątkami, na palcach, 2 rąk), są beznadziejni na ogół, bez względu na opcje polityczną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z kilkoma wyjątkami, na palcach 2 rąk
No coś ty niepoważny ?? Aż tyle ?? Ja bym policzył na palcach jednej ręki i jeszcze by mi zostało ze dwa palce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszę nie tylko o obecnym sejmie ale ogólnie wszystkich politykach od 90 roku, więc sadzę że złota dziesiątka jakoś by się zebrała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto lista polityków - liderów dekady: lepper, gosiewski, beger, nelly rokita, giertych, łyżwiński, chojarska, sobecka, kaczyński x 2, mam nadzieję że dadzą sobie jakieś ordery, za wzorowa służbę dla narodu...

- i jeszcze ja, i jeszcze ja, ja tez chcę być w tej grupie...

- no dobra, to jeszcze ty ziobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do drakuli

W głównej mierze chodziło mi o ciebie i twoje wypowiedzi. Jeśli nie przestaniesz obrażać innych uczestników forum czy to w tym czy innym temacie to wylecisz szybciej niż się pojawiłeś. Zaraz pewnie zaczniesz lamenty o wolności wypowiedzi, nierozróżnianiu konstruktywnej rozmowy od pyskówki i inne żale ale weź do siebie to co napisałem.

 

Do szopena

drakula to nie ramzes. A swoją drogą czy zauważyłeś że jak się zaczyna jakaś kłótnia na forum to często jadą po tobie ?? Jak myślisz jaki jest powód ??

GEDII ja duzo siedzę na PPR i nie czytałem jeszcze zeby kolega SZOPEN sprowokował jakąś kłótnię, myśle ze gdyby nie było takich ludzi jak kolega SZOPEN72 i innych to nie było by po co wchodzić na to forum. DRAKULA RAMZESvelPROWOKATOR niech napisze coś w dziale produkcja roślinna czy zwierzeca, prawo,finanse lub maszyny to sobie podyskutujemy a nie obraża i kpi sobie z nas.To jest forum rolnicze jak mu sie nie podoba i ma problemy psychiczno-egocentryczne to lekarz mu pomoze (jak nie jest za pozno)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GEDII ja duzo siedzę na PPR i nie czytałem jeszcze zeby kolega SZOPEN sprowokował jakąś kłótnię, myśle ze gdyby nie było takich ludzi jak kolega SZOPEN72 i innych to nie było by po co wchodzić na to forum

Kolego skoro dużo siedzisz na PPR w przeciwieństwie do mnie to chyba aż za dużo bo cię oczy bolą i nie rozumiesz słowa pisanego. Czy ja gdzieś napisałem że szopen sprowokował jakaś kłótnię ?? Napisałem tylko to co zauważyłem że jak ktoś nowy wchodzi na forum i poczyta trochę to w kilku pierwszych postach atakują szopena co zdażyło się kilka razy. Może to ma związek z tym że ma chłopak swoje zdanie, którego się trzyma i nie zmienia jak chorągiewka na wietrze ?? Nie wiem. Napisałem tylko to co zauważyłem. A nie chce mi się teraz przeglądać całego PPR żeby znaleźć kilka postów i ci udowodnić. A to że szopen posiada dużą wiedzę rolniczą to wiem i nie musiałeś mi mówić. Chyba że chciałeś się ładnie wychylić z rzędu tym postem. A na drugi raz poczytaj kilka razy pomyśl przynajmniej ze dwa zanim coś napiszesz bo czytanie ze zrozumieniem to naprawdę nie jest nic trudnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założeniem autora tego tematu (KamilZ) miało być podawanie nazw dla psa. Z czasem jednak umieszczane posty zeszły na plan bardzo daleki od psów.

Ja też chcę nieco odejść od szczekających czworonogów i poprosić Was o pomoca w nazwaniu świeżo zakupionego knura.

Poprzednie moje samce świńskie były nazywane: Klemens, Baltazar i Harold.

Czekam na propozycje nazw! Wierzę w Waszą pomysłowość. Myślę, że rozpęta się "burza mózgów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jakiś nowy wątek, musi być nowatorski i odkrywczy, jakiś temat nośny i inteligentny... Proponuję: "JAK NAZWAĆ KOTA?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla knura to ramzes albo prowokator drakula tez było by niezłe lecz pewnie taki reproduktor mógłby sie nie nie spełniać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorosłe buhaje w normalnych warunkach kryją w ciągu roku ok. 100 krów. W przypadku inseminacji ilość nasienia (dodatkowo rozcieńczanego) wystarcza do pokrycia ok. 2000 krów.

Jak pobierane jest nasienie? Maria Wolińska, zastępca dyrektora Stacji Hodowli i Unasienniania Zwierząt w Zamościu wyjaśnia, że buhaj rozpłodnik nie obcuje z samicą płci przeciwnej. Gdy wychodzi z zagrody, widzi zad, niby krowi, ale tak naprawdę byka prowokatora i wykonuje skok (tak jak na krowę w celu zapłodnienia). Przy byku prowokatorze czyha na atak rozpłodnika pracownik wychowalni. Czuwa, aby nasienie trafiło do specjalnego pojemnika.

Bywa, że buhaj jest oszukiwany w bardziej wyrafinowany sposób. Wykonuje skok na fantom, czyli takiego niby-manekina o postaci krowy.

Knury pod tym względem są jeszcze mniej wybredne. Skaczą na fantom, który w niczym nie przypomina loch. Jak jednak zapewnia Tomasz Prawica, kierownik Stacji Unasienniania Loch w Kraśniku, świnie to zwierzęta bardzo inteligentne. Specjalnie wyselekcjonowane knury, muszą jednak mieć bardzo dobre libido, czyli jak największą chęć pomnażania potomstwa. Dla knura częste „skoki” nie kończą się tak tragicznie jak dla buhaja.

Ten waży zazwyczaj grubo ponad tonę. Wystarczy sobie wyobrazić obciążenie stawów nóg, które muszą utrzymać taką masę ciała podczas „zeskoku” z byka prowokatora czy fantoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...