Skocz do zawartości
gallan

Zapraszam na strone internetowa firmy RADAN

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie ta forma współpracy owiana taka tajemnica niby w tym tygodniu miala juz byc.bo niecierpliwy jestem co tam wymysliliscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź niecierpliwy.

Forma współpracy, jak widać na ich stronce jest "w przebudowie" i pewnie jeszcze trochę tam pozostanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie robić z tego miejsca linczowisko. Są opóźnienia, kto będzie miał ochotę, to zajrzy na tę stronę, reszta nie musi. Gratuluję, jeżeli zawsze sami wszystko robicie profesjonalnie, a to co tutaj widać przestaje być rozmową na poziomie.

 

Drogi trojanie, jeśli czepiasz się budynków, to nie wiem czy wiesz, ale trzymanie bydła mięsnego w bunkrze, to przeżytek i nie ma co w to inwestować. A co do figli, to mała powtórka z fizjologii pozwoliłaby Ci uświadomić sobie, że efekty każdej "orki" po wysiłku fizycznym i zabawie są lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do figli, to mała powtórka z fizjologii pozwoliłaby Ci uświadomić sobie, że efekty każdej "orki" po wysiłku fizycznym i zabawie są lepsze.

 

Oczywiście Droga Nataszo X jak zwykle masz rację

W moim wieku to i wysiłek i zabawa na te sprawy nie pomoże, ale przypominam sobie z lat młodości,że większość Pań była bardziej usatysfakcjonowana jeżeli "orka" nie była poprzedzona wielogodzinnym wysiłkiem fizycznym w polu lub ostro zakrapianą zabawą taneczną w remizie.

PS Co do budynków to przesadziłem, ale sama przyznasz że w celach promocji, podkreślenia profesjonalizmu i zwiększenia prestiżu firmy o czym zapewnia nas ciągle kolega Gallan można było wybrać bardziej interesujące tło dla tych wspaniałych zwierząt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda strona będzie dobra jeśli będzie nabierząco aktualizowana i miała jako taki estetyczny wygląd...

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

Bezpłatne Ogłoszenia Rolnicze

Zarejestruj się i dodowaj ogłoszenia!!!

http://www.e-rolnicze.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każda strona będzie dobra jeśli będzie nabierząco aktualizowana i miała jako taki estetyczny wygląd...

 

 

Dobry człowieku

 

Pomimo mojej daleko idącej wyrozumiałości dla debili forumowych obrażasz nasze podstawowe poczucie estetyki ortograficznej

 

Co to jest "nabierząco" ??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że stronka Provimi jest bardziej profesjonalna i zawiera wiecej ciekawych informacji dla hodowców

http://www.limousine-bieganow.pl

Dzięki za podrzucenie linka

Czy ktoś kupował już od nich byka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gallan gdzie jest ta oferta wspolpracy?juz chyba 2 tyg temu miala byc.jak mowisz ze za tydz to tak powinno byc,czy tak wyglada tez wasza hodowla ze mowicie tak a jest inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak zawsze jakiekos frajera trafia

Bardzo bym Cię prosił o to, że jesli nie masz nic konkretnie do powiedzenia to nie odpowiadaj na prośby kierowane do uczestników tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie czytaj moich odpowiedzi nie musisz

Wyraźnie prosiłem o odpowiedź na konkretne pytanie, a Twój bełkot tylko zasmieca forum.

Prawdopodobnie uwazasz się za dowcipnego, dlatego proponuję Ci zmienić temat na tym forum i spróbować swych sił w temacie humor - pogawedki.

OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zatrudili informatyka żeby zrobił im strone w necie i gość chce sie wykazać ilością odwiedzających tą strone i napisał takie zaproszenie dla picu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zenon ales ty nerwowy!heheh tacy ludzie mnie smiesza bardziej niz dowcipy

No bo ty taki smieszny jesteś chłopaczku - wszyscy się z Ciebie śmieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! bardzo prosze o cierpliwosc. Ja rowniez czekam na ten program. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co te docinki Czy nie lepiej pogawędzić o ( wpływie zorzy polarnej na miesiączkowanie pingwinów ) Będzie na temat i nikogo nie obrazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie po co te docinki Czy nie lepiej pogawędzić o ( wpływie zorzy polarnej na miesiączkowanie pingwinów ) Będzie na temat i nikogo nie obrazi

Cześć Bodzio

O miesiączkach wśród pingwinic to można pogadać na temacie drobiarstwo, a ja aktualnie z Błażejem gawędzimy na tematy związane z szeroko rozleklamowaną stronką firmy Radan.

I uwaga do Gallana

Albo zaproponujcie coś konkretnego w temacie kooperacji albo se daj gościu spokój i nie zawracaj głowy duperelami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oferta współpracy jest wręcz zaskakująca świetnie duży plus w kategorii ściemnianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra reklame zrobił radanowi zrazilem sie do nich

 

Przeglądając ostatnio katalogi buhajów mięsnych krajowych spółek inseminacyjnych nie natknąłem się nigdzie na buhaje z Radan

Tylko jeden byk charolaise i to raczej o kiepskich parametrach. Chyba to nie najlepiej świadczy o poziomie hodowli w tej przereklamowanej firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...