Skocz do zawartości
Gość mirek01

Wszystko o prasach rolujących i kostkujących

Rekomendowane odpowiedzi

spinki kupuje wlasnie te ms-25 w najblizszym sklepie z czesciami

jesli jestes z ostrowa to zapytaj może w lamkach, tam raczej też powinni miec

no BR juz sa droższe tylko nie wiem czy jest sens za to tyle płacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na Lamkach to różnie z nimi jest, mają sporo ale ceny czasami takie że z butów można wyskoczyć

Nad BRką będę myślał cały czas, zobaczymy ile będzie roboty, tylko u mnie i u ojca będzie jakieś 200-300 balotów samej slomy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest do zdobycia instrukcja obsługi belarki john deere 550. Zakupiłem taką prasę bez sterownika. czy warto wydać prawie1000 zł na sterownik do niej? proszę o informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ma ktoj jakies dame odnosnie katalogow do prasy riwiere casalis 112 bo mam takowa i interesowalo by mnie czy mozna zastosowac tam sterownik automatyczny bo ten reczny troche mnie meczy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andrews ja kupil za podobną kwotę (taniej) NH 648 z 2002 roku ale bez sterownika elektronicznego

Noi już po zdjeciach widze ze na pewno w lepszym stanie

Prasy sa bardzo dobre ale za tą kwotę szukaj ciut nowszego modelu i może coś z seri 64X, no chyba ze potrzebujesz robic baloty 180 cm, ale nie wiem czy rusek dobije przy takiej wielkości baloty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy posiada ktoś prasę KRONE kr 150?

 

Warto kupić?

 

można nią robić bale na sianokiszonkę, siano i słomę?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za podpowiedź ja szukam takiej żeby robiła 150cm ale żeby miała siatkę jak ta co Ci pokazałem ale pras z siatką np na allegro jest tylko kilka ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem bez siatki bo te co mają siatkę przeważnie mają 2x tyle przepracowane, ale to jest tylko moja opinia

A że miałem pod ręką prasę to sięnie zastanawiałem

jak 150 cm to szukaj 64x, no i ze siatką sporo droższa jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie prosil bym o informacje od kogos kto sie orientuje, a mianowicie chodzi mi o owijanie bel 120x150(belaka sipma) owijarka przystosowana do bel "tylko" 120x120. Czy ilosc owiniec folia beli jest tak ok. 24x dla foli 50cm i 16x dla foli 70cm czy 30x dla 50cm i 20x dla 70cm?

Owijarka ta radzi sobie z tymi belami 120x150 bez problemu zastanaiam sie czy te 30x dla 50cm foli to nie bylo za malo.

I jeszcze jedno czy owijajac folia 70cm musze przelozyc lancuchy napedzajace bebny na mniejszcze zebatki?

Bardzo prosze o podpowiedz

Z gory Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bele 150 z zasady wychodziło mi między 29 a 31 obr owijarki i to odpowiadało czterem warstwom folii a chcąc owijać szerszą folią niestety trzeba przełożyć zębatki na mniejsze aby balot szybciej się kręcił .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy wie ktoś, ile powinno być ciśnienia gazu w akumulatorze hydraulicznym od załączania startu siatki ? ( KRONE KR 1016s )

Bo u mnie to jak by za mało chyba jest bo siłownik nie ma siły dopchnąć żeby zalączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wtajemniczonych czy Belarus 820 poradzi sobie z prasą rolującą New Holland 650??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolego za pomoc. Jakoś nie mogłem w googlach się odnaleźć. Czyli Minimalnie 60 KM więc mógłbym ryzykować zakup takiej. A warto inwestować w taką do 30 ha słomy. I tylko słomy bo do siana mam z 224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem 648 z 2002 roku i bedzie pracowac na ok 20 ha slomy, ale mysle ze jeszcze trochę usługowo też pojadę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja stanąłem przed decyzją stawiać pomieszczenie na słomę albo kupić prasę bo chyba w rolce tak nie przemoknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdw sloma jak przykryta to sucha jak ze stodoly tylko dolnie belki troche wilgne od ziemi a nie przykryta to naciagnie gleboko i nie ma zbytnio szans na wyschniecie jak to niektorzy mowia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...