Skocz do zawartości
Gość mirek01

Wszystko o prasach rolujących i kostkujących

Rekomendowane odpowiedzi

Ma może ktoś cennik na nowe prasy zwijające z SIPMy.

Interesuje mnie opcja z siatką.

Po proximie przyszła pora na zwijarkę no i nie chcę przepłacić.

Jak ktoś zna ceny katalogowe to niech napisze oraz to ile można utargować na takim sprzęcie

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wypełnij sobie tam na www.sipma.pl formularz i przysla Ci cennik z Sipmy za darmo z aktualnymi cenami. Co do cen to zawsze mozna cos utargowac ale to juz zalezy tylko i wyłacznie od dealera u którego bierzesz sprzet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zamierzam kupić welgera RP200 rotor noże siatka co sądzicie o tym sprzęcie a tak wogóle to C-385 to da jej radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto dać 15000zł za prase BLANCHOT BL-220 z 84r Jest to praktycznie to samo co Welger RP12 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pronar@pronar.pl

 

Telefony bezpośrednie:

tel./fax (085) 681 63 29, (085) 681 64 29

(085) 681 63 81, (085) 681 63 82,

(085) 681 63 84

fax (085) 681 63 83

PRONAR Z-500 PRASA BELUJĄCA jest urządzeniem dzięki któremu w łatwy sposób przygotowane zostaną kiszonki do karmienia zwierzyny.

 

info techniczne/ bez cen / jest na www.pronar.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś w jakiej cenie jest ta prasa z Pronaru?? Jak bedzie ktoś wiedział to niech napisze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś powiedzieć coś po prasach wielkogabarytowych kostka 70x70 itp. np .HESSTON 4800.Może ktoś pracował lub ma taką.Ilu konny ciągnik da sobie z nia rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś powiedzieć coś po prasach wielkogabarytowych kostka 70x70 itp. np .HESSTON 4800.Może ktoś pracował lub ma taką.Ilu konny ciągnik da sobie z nia rade?

Mała pomyłka chodziło mi o Hesston 4600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie kupiłem Deutz Fahra GP 2,30-OC z 91r za16tyś. Warto???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka prasa jest najlepsza do sianokiszonek do 20 tys. zł

Polecił bym classa rollant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, nie miałem doczynienia z prasami rolującymi, a chcemy kupić prasę ALE NIE WIĘM JAKĄ DORDZCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież piszę że ja bym kupił claasa mam ten sprzęt już 3 lata i jestem zadowolony robię może niewiele bo ok 800szt. rocznie ale jest ok. jak dotychczas to tylko opony trzeba było kupić bo jedna strzelila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem rózne opinie o claasie ale do sianokiszonki to chyba z rotorem (czy jakoś tak sie to nazywa) a Claas 44 tego nie ma.

Ja również szukam prasy tylko że do słomy ale mam okazje kupic Duetza Fahra 2.30-OC za 16tyś tylko w internecie jest mało informacji o tym typie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie coś wiedzieć o 44s to poczytajcie ten temat , pisałem w nim wiele o tej prasie bo mam ją 2 lata nie będe cały czas tego samego pisał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z rotorem są lepsze pod warunkiem że masz czym ją ciągać ale jak masz do czego zapiąć to tylko z rotorem tylko nie wiem czy taką kupi za 20tys w dobrym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten DF na łańcych i czy jest nonstop naciśgnięty jak tak to odradzam szybko się wyjeżdza i diabelsko drogi. Taki znajomy miał to szybko sprzedał.

Co do claasów poczytajcie wcześniej moje posty albo piootra ja duzo pisałem o 46RC a piootr o 44S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ten DF na łańcych i czy jest nonstop naciśgnięty jak tak to odradzam szybko się wyjeżdza i diabelsko drogi. Taki znajomy miał to szybko sprzedał.

Co do claasów poczytajcie wcześniej moje posty albo piootra ja duzo pisałem o 46RC a piootr o 44S

Jeśli dobrze zrozumialem to chodzi ci czy to jest prasa łańcuchowa?Jeśli tak to nie. Jest to prasa walcowa 120x120 http://www5.traktorpool.de/suchen/detail.php?masch_id=646429# coś takiego tylko bez siatki.Jest w cenie welgera RP12 lub Claasa 44 tylko z 91r no i jast z rotorem.Jeszcze jej dokładnie nie sprawdzałem. Na co głównie zwócić uwage?łańcuchy i zębatki sa w niezłym stanie ale widac ze nie stała.Widocznie pracowała u jakiegoś kołchoźnika bo troche jest zaniedbana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaak Claasy mamy opisane doskonale - dzieki

a czy uzytkownicy walcowek WELGERA a takze DEUZ-FAHRA podzielili by sie swoimi spostrzezeniami z " nowymi " w tym temacie

z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko znam opinię o Claasie i Krone na kozyść tego pierwszego. Generalnie mówia urzytkownicy ze Keone są za delikatne ale potrzebują mniej mocy ale kiszonki nimi nie zrobisz a Claasaem żaden problem.

 

To ciekawe co piszesz tylko powiedz mi czemu tylu rolników robi super kiszonke sipmami i warfamami lub tego typu maszynami ( łańcuchy ) od wielu lat i w tysiacach bel i jakos krowy im nie pozdychaly z głodu a sprowadzane sa z niemiec i francji stare Krone z początku lat 80 sa w całosci i pracuja (delikatne= łamiące sie). Nie potrzeba kupy zelastwa i ciagnika 90 KM zeby zrobic sianokiszonke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj post wcześniej przed moim a dowiesz się że piszę odnośnie wielkogabarytowych pras a nie o balotnicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...