Skocz do zawartości
Piotru$

Jaki aparat cyfrowy polecacie??

Rekomendowane odpowiedzi

interesuje mnie kupno nowego aparatu w cenie do 800-1000zl Wiec jaki sprzet polecacie czekam na wasze sugestie(moga byc linki z ofertami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jaki chcesz mieć aparat --> tylko do robienia zdjęć czy też nagrywania filmów dodatkowo z dżwiękiem czy bez.

Jak chcesz żeby aparat robił dobre zdjęcia ty nie ma funkcji nagrywania filmów jak juz nagrywa to bez dzwięku. Tak że by znaleść dobry aparat to tzreba troche pośledzić w necie i sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj aparatu firm które od lat zajmują sie produkcja aparatów trzymaj sie zadala od hp itp, sony sa wmiare mam cyber schota i nie nażekam fotki wali nagrywa z dzwienkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cacona Power Shot S3ISrobi super zdjęcia ma bardzo dużo opcji (większości niewykożystam) a dwa mankamenty jest troche dużawy no i w niezmieści sie w cenie kturą wyznaczyłeś po za tym same plusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Kodaka LS 753 od roku i jestem z niego super zadowolony.Rokie zdjęcia wychodzą naprawde dobre(jak na tę klase aparatu),ale można nagrywać filmy z dźwiękiem-tu jakość dość kiepska.Ma pare programów tematycznych.Moge robić fotki czarno-białe,w sephi.Naprawde super obiektyw.Kosztował wtedy 1350,-pln ale wart swej ceny.Do tego dokupiłem karte MMC+plus 1GB.Wkomplecie był akumulatorek (mógł by być większy-starcza na ok 300zdjęć z lampą)no i ładowarka. Jedyną wadą dla mnie-zbyt mały bo mam duże łapy.

Papierowe zdjęcia robie Cannonem 300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc co ja ci mogę, Piotru$ polecić? Osobiście nie brałbym Kodaka, tylko wybrałbym coś z tych firm: Canon, Minolta, Sony. Rozejrzyj się może za jakimś PowerShotem Canona, albo CyberShotem Sony ( zbieżność nazw przypadkowa ) Ewentualnie w ostateczności może jeszcze Nikon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leica chyba najlepsza. Typowalbym jeszcze Nikona i Fuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby miał jak największy ZOOM optyczny, lepiej nawet niech będzie nieco mniejsza matryca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że matryca nie jest najważniejsza. 5 megapixeli w zupełności wystarcza. Nie można także sugerować się zoomem cyfrowym bo to nie jest przyblizanie, tylko rozciaganie obrazu, a co za tym idzie pogarszanie jakości. Trzeba zwracać uwagę na zoom optyczny, przesłonę i migawkę.To najważniejsze parametry dobrego aparatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o tym aparacie??http://allegro.pl/item160462198_samsung_digimax_i6_pmp_mp3_24mcgw.html

Przeczytalem wasze wszystkie posty i w zadnym nie bylo nic zlego o samsungu. A moze zrezygnowac z kupna aparatu i kupic kamerke?? Prosze o wasze dalsze propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kamerkę Sony DVD i prawdę mówiąc gdybym teraz kupowała wolałabym dorzucić kasy i kupić z twardym dyskiem. Akumulator starcza na ok 1,5 godz. a płytka DVD-RW na ok.30 min (więcej minut to marna jakość)Zdjęcia do formatu A5 niezłe przy dobrym oświetleniu(800 tys pikseli). Ale gdybym miała Ci radzić kup aparat...O niebo lepsza jakość zdjęć , a czas nagrania przy rozszerzeniu kartami np.SD porównywalny.

I pozdrawiam walentynkowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mailem na oku kamere ale z tego tina co tu piszesz to sie rozmyslilem i teraz czekam az cena samsunga i6 spadnie troszke to sobie go nabede:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tu i porównajhttp://www.recenzje.net.pl/1-aparaty_cyfrowe%20%20jest%20tam%20pare%20aparatów%20do%20porównania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Samsung DMC LZ-5. Zoom optyczny 6x, matryca 6 mpx, stabilizator. Robi zajebiste zdjęcia i FILMY 640x480 z dźwiękiem. Całe żniwa zfilmowałem, koszenie kukurydzy. Dużo trybów. Ja dałem za niego z kartą 512 i futerałem 1200, teraz są po około 800-900. Jak chcesz to moge ci na maila podesłać kilka zdjęć, bo filmiki za duże, a po skompresowaniu straciłyby na jakości. A jeśli nie, to kup Canona lib Nikona. Jakikolwiek ale robi zdjęcia lepiej od porównywalnych z konkurencji. (to są firmy które robią w większości tylko aparaty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam jakaś chińszczyzna. za 500zł kupisz dobry sprzęt a za 1000zł bardzo dobry polecam OLYMPUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że ja nie mam tych 500zl,a 130 sie znajdzie.A poza tym i tak bedzie lepszy od starego analogowego,ktory aktualnie sie rozlecial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami można trafić na jakieś promocje i kupic za300zł firmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam CASIO super sprzet tylko troche drgi karta256 i czytnik karty bo nie mam kabla a czytnik znalazł zastrosowanie dla telefonu ze slotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jak dla zwykłego użytkownika aparatu cyfrowego który ma służyć do racjonalnych potrzeb polecam Canona A520 A530 i podobne znam sie na tym i warto mi zaufać no naprawde godny polecenia sprzęt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 130zł nie kupisz aparatu, chyba najtańsze to cena ktora istnieje to 300zł ja mam Olympusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...