Skocz do zawartości
NaszTeam

DEUTZ-FAHR Agrotron 6160.4P z AGROMARKET Jaryszki

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ciągnik DEUTZ-FAHR Agrotron 6160.4Profiline w firmie

 

AGROMARKET Jaryszki- POMYŁKA!!! ODRADZAM tą markę i tą krętacką firmę..

AGROMARKET Jaryszki nie dotrzymuje terminów realizacji umowy sprzedaży(miałem mieć ciągnik po 6 mieś, a dostałem 3mieś później i to 3mieś po terminie na PROW:-( ) zupełnie bez konsekwencji dla nich..

AGROMARKET potrafi podsunąć ofertę i umowę z niższą kwotą, ale usunie jakieś wyposażenie bez informowania klienta (w moim przypadku znikneła amortyzowana kabina.. jeżdżę "wozem drabiniastym" za 380tys.

AGROMARKET oferował pierwszy przegląd za 900zł, a faktura przyszła na 2500zł...

Serwis tej firmy jest nie przygotowany do napraw, usterki nie zostały usunięte przed zakończeniem gwarancji. Za błędy serwisu płaciłem z własnej kieszeni!

 

ODRADZAM jakiekolwiek zakupy maszyn w tej firmie! Ja tam już nigdy nic NIE KUPIĘ!!!!!!!!! Szkoda Waszych nerwów, pieniędzy i zdrowia.

 

Ciągnik ciągle ma jakieś awarie: elektronika, hydraulika ciągle cieknie, w zbiornik paliwa ponoć 240l wchodzi ok 160l..., bez amortyzacji kabiny jeździ się jak WOZEM DRABINIASTYM, wszystko się trzęsie, urywa,hałasuje, a to maszyna za 380tys.... Setki wkurw.....alarmów i zabezpieczeń!!! Normalne ruszanie ciągnikiem to "wyzwanie"!!Szarpie! Silnik nieelastyczny, łatwo się przydusza, a ma mieć ponoć ponad 600Nm, chyba w prospektach. Drogie koszty eksploatacji, na poziomie FENDTa, (np filtry).

 

Nigdy więcej nie kupię nic marki DEUTZ-FAHR!! Wam też to radzę, nie kupujcie chińszczyzny za cenę ciągnika "zachodniego"!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...