Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 07:07 Pią 16 Lis 2018

Agrolok
Waga elektroniczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
małosolny

PostWysłany: 13:22 Wto 15 Kwi 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeby nie być gołosłownym (link)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
małosolny

PostWysłany: 13:15 Wto 15 Kwi 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i można zrobić, ale po co. Waga łazienkowa to koszt dniówki na zasiłku dla bezrobotnych. Przynajmniej w takich cenach widziałem przeróżne markowe wagi w Leroy Merlin (link). Jeżeli potrzebujesz jakąś specjalną przeróbkę do odmierzania czegoś specyficznego, to proponuję kupić jakąś najtańszą wagę i rozebrać lub przerobić. Ja na tych zasadach przerabiam różne urządzenia. Co do wagi umożliwiającej konfekcjonowanie jakiś produktów to robię zwykłe wahadełka. Jednak mistrzem majsterkowania jest mój znajomy. Zrobił wiatrak z beczki plastikowej, który napędza pompkę napowietrzającą w zimie staw, gdzie hoduje ryby. Dzięki temu staw nigdy tam nie zamarza, a ryby nie duszą się zimą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz

PostWysłany: 15:12 Pon 14 Kwi 2014    Temat postu: Waga elektroniczna Odpowiedz z cytatem

Panowie czy jest zwykły majsterkowicz zrobić wage elektroniczna ? Mam na myśli kupienie tych czujników a reszte samemu pokombinować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: