Skocz do zawartości
Sebastian

Ciagniki sprowadzone z zagranicy

Rekomendowane odpowiedzi

A jak jest z korozją?? BO ja widziałem kilka maszyn rolniczych przywiezionych z Anglii (nie były to ciągniki) ale ich stan wizualny był okropny, korozja brała je na całej linii. I na dodatek były to maszyny znanych i cenionych firm niemieckich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciagniki z ktorymi sie spotykam sa garazowane, a poza tym to te nowsze maja plastikowe maski i blotniki takze kabiny sa z tworzyw to jedyne to felgi. Ale ja pisze o ciagnikach tak do 10 lat , bo stare zlomy co handlarze sciagaja to tak stoja pod golym niebem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak kogos interesuje to moge podac cene ciagnika tu na miejscu ( w Anglii ) jakiego tylko chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, możesz coś powiedzieć o cenach np.

fenda 515, 514

mfa 8120, 8130, 8140

jd 7700, 7800

Właśnie takie maszyny mnie interesują, byłbym wdzięczny za przybliżone ceny w Anglii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MF seria 81 to bardzo dobre ciagniki i niestety tutaj tez sobie je cenia ale podam ci kilka przykladow

MF 8110 1997 rok 6000 mtg, 9500 funtow

MF 8130 1997 r. 5400 mtg, 11 500 funtow

Ceny maseyow tej seri zaczynaja sie od 10 tys funtow a koncza na ok 15 tys, to zalezy od wyposazenia i stanu opon.

JD 7700 1997 , wszystko 100% sprawne 14 tys funtow

JD 7710 2000 rok 100% opony przodni podnosnik, 4000 mtg, 18 tys funtow

Nie interesowalem sie fendami poniewaz sa drogie i z czesciami problem i tak na szybkiego to nie moge ci podac zadnych cen bo tej seri jest malo w anglii.

Co do stanu ciagnikow to nic tylko siadac i pracowac. Sprowadzalem kilka ciagnikow dla znajomych i sasiadow i do tej pory nie spotkalem sie by cos sie z nimi dzialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 70 tys. i za takie pieniądze mógłbym coś sprowadzić do polski??? Tylko jak jeszcze z transportem, w szczególności interesują mnie właśnie te mfy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniadze to spokojnie mozesz kupic cos ok . Z transportem to mam dwoch tirowcow co za 5 lub 6 tys przywioza do polski. A i jeszcze jedno najlepiej bys byl vatowcem bo jak nie to sam nie kupisz bez vatu a ceny sa bez vatu i farmer ci nie sprzeda bo obcy jestes wiec bez vatu numeru , nie bardzo chca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO kiepsko bo nie jestem Vatowcem...... Ale za takiego mfa 8130 to ile z Vatem trzbea dać.??? albo 8120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny naprawde bardzo niskie cos mi to smierdzi dzwonilem do goscia ale nie odbiera tel i nagralem sie na poczte jak mi odzwoni to napisze co i jak.

Trzeba uwazac bo jest sporo ciagnikow kradzionych lub z powaznymi wadami a jak sie orientujesz skrzynia czy silnik to 30 tys zlotych do takich ciagnikow.

Mozna uzyskac numer vatu do jednorazowego transportu marzyny rolniczej z terenu unii. Ja bym ci polecal 8110 bo naja silniki robione w anglii i krazy opinia ze podobno lepsze a i na 135 koni wiec do pluga 4 spoko. A i mosty w nich carrano byly tylko nie wiem czy we wszystkich ale idzie znalesc takiego . Lepiej uwazaj na te ciagniki , bo dziwne ze ktos sprowadza ciagniki z francji do szkocji i oglasza sie na polskich stronach i kasa naprawde nawet nie rynkowa tj tu w szkocjii to za tanioo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak takie coś można uzyskać??? NA czym to polega, podobno sprowadzałeś jakieś ciągniki sąsiadom??? Jakie to były i w jakich pieniądzach???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i nie ma szans ze fent 924 vario z 2004 roku kosztuje 59 tys, zlotych, tutaj ceny takiego to 150 tys zl, minimum , wiec z tymi ciagnuikami jest cos nie tak i daje za to glowe. Jak nie to gosc jest po...ny ze sprzedaje ponizej ceny rynkowej znacznie ponizej.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się coś nie tak wydawało, ponieważ niektóre ciągniki nawet widziałem na allegro ale za inną kase. John deer stał na autogiełdzie za 41tys. a na allegro za 70......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że ceny są dobre tylko waluta inna, 59 tysięcy Euro pewnie by pasowało jako cena wywoławcza

Ile taki FENDT nowy kosztuje złotych ??? 600 tysięcy czy więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje w szkocji , a w polsce mam rodzine w Rzeszowie. A jaki chcesz ciagnik .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i wczoraj gosc od tanich ciagnikow zadz, i powiedzial ze na razie nie ma bo wszystkie sprzedal , ale za trzy tygodnie cos powinien miec wiec da mi znac i ze ciagniki sa z jakiej aukcji, i dlatego tak tanie a i jak ma je w Szkocji to skocze zobaczyc co ma . a i napisz mi jaki ciagnik konkretnie to moge ci podac konkretna cene z transportem tylko to zajmie kilka dni nim cos dobrego znajde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak takie coś można uzyskać??? NA czym to polega, podobno sprowadzałeś jakieś ciągniki sąsiadom??? Jakie to były i w jakich pieniądzach???

 

Sciagalem przewazni MF 30 serii a koszty od 40 tys do 45 ale byly z pierwszych wlascicieli z dobrym ogumieniem, z nowymi ladowaczami lub kilkuletnimi. Ostatnio sciagnolem case Mx 11o z podnosnikiem z przodu 2001 rok za 75 tys, tez pierwszy wlasciciel i jakz pod igly prosto. Trafil sie tez JD 6100 za 1996 za 55 tys. A i jeden MF 8110 z ladowaczem nowe opony za 80 tys , i tylko 4000 mtg jak nowy az go mi bylo szkoda, bo mial cala historie udokumentowana i nic w nim nie siadlo od nowosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do vatu to ci napisze szczegolowo w poniedzialek a i ja moge kupic na siebie a potem sprzedac tobie tylko ty zaplacisz za wzbogacenia zaleznie ile wartosc ciagnika to jest kilka tys w plecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie jeden z 3: massey ferguson seria 81**, john deer 7700, lub 7800, bądź jakiś deutz fahr. W wiosce u mnie gośćiu ma deutza agrotrona 120 koni i śmiga jak tajfun!!!! Chciałbym się zamknąć w granicy 70tys. na góra te 75, 77..... razem z transportem, ja jestem z woj. dolnośląskiego a konkretniej z okolic Wołowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej a cignik chcesz miec z ladowaczem czy bez.... i JD sa drozsze w anglii, a do dutza nie wiem jak z czesciami i to tez drogi sprzet, a za 70 tys nie polecam bo nic mlodego z Dutza nie kupisz, wiem ze to dobre ciagniki , ja bym wybral MF bo ma lepszy silnik, tzn oszczedniejszy , moze ma miejsza moc uciagu ale lepsze wyposazenie i czesci tansze . Napisz mi ile koni chcesz i do czego bedziesz uzywal ciagnika a ja ci jutro cos znajde i napisze ok . A i to sa moje tylko opinie nie posiadam zadnych danych statystycznych o ciagnikach wiem to z doswiadczenia, bo wieloma jezdzilem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciągnik potrzebny będzie mi głównie do agregatu uprawowo-siewnego 3m, ciężkiej talerzówki 4m, brony no i żeby pociągnoł pług 5 skibowy Kvernelanda zagonowy. Najlepiej w mocy od 130 do 170koni, gdzieniegdzie mam żółtą glinę i i jedno strome wzgzórze. Musze jeszcze poczekać na dopłaty to wtedy będę już intensywnie poszukiwał. Może za czymś droższym będę patrzył. Czy to prawda że johny więcej pali od Mfa????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heyka znacie jakąś niemiecką stronke z maszynami (jakiś agregat uprawowo siewny )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...