Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:58 Pią 13 Gru 2019

Jaka szansa na dotacje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mody rolnik

PostWysłany: 22:18 Pon 19 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja powiem że najkpierw żeby dostac te dotacje na Młodego Rolnika to muszą ten cholerny PROW wprowadzić w życie a jaknarazie nie widać żeby to szybko nastąpiło kurde jak takj dalej pojdzie to PROW na lata2007-2013 wejdzie w 2008 roku --no normalnie paranoja!!!!
powodzenia Renatko ja tę mam zamiara ubiegać się o dotacje na Młodego Rolnika i w tym celu uzupełniam wykształcenie na rolnicze zapisująć się na III edycje szkołyn Technik Rolnik. Pozdrawaim serdecznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
andrzej2110

PostWysłany: 18:48 Pon 19 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś zmazowieckiego to powieżchnia gospodarstwa wystarczy ale musisz nie być gospodarstwem niskotowarowym. Musisz mieć co naimniej 4SU. Nie wiem czy jest taka możliwość aby dostać "MR" i dopiero dochodzić do <4SU. Jesteś w krusie jako domownik a w wytycznych jest że w czasie ubiegania się o to pomoc musiisz być ubezpieczona w pełnym zakresie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
renata9617

PostWysłany: 18:04 Pon 19 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po przekazaniu przez matkę będę miała 8.80 ha obecnie nic nie posiadam mam 26 lat i przez ostatni 4 lata jestem ubezpieczona w krusie jako domownik wykrztałcenie średnie ekonomiczne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andrzej2110

PostWysłany: 17:56 Pon 19 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie masz wykształcenie i ile masz ziemi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
renata9617

PostWysłany: 13:10 Pon 19 Mar 2007    Temat postu: Jaka szansa na dotacje Odpowiedz z cytatem

Jaką mam szansę na dostanie dotacji dla młodego rolnika.Mam od 2005 roku nadany numer producenta i numer siedziby stada ale gospodarstwo jest własnością mojej matki i na razie nie jest prowadzona żadna producja(tylko chodowla 2 jałówek).Matka chce mi przekazać to gospodarstwo w drodze darowizny czy mam szansę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: