Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 20:00 Sob 20 Sty 2018

kredyt na zakup ziemi ,w celu powiekszenia gospodarstwa???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janb86

PostWysłany: 09:51 Pon 3 Paź 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@matti Skontaktuj się z Agrokapital oni doradzą Ci jaki kredyt będzie dla Ciebie najkorzystniejszy i jaki warunki musisz spełnić. W finansowaniu rolników siedzą już dość długo więc myślę że otrzymasz rzetelne info oczywiście za free.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rejestro

PostWysłany: 07:46 Wto 28 Kwi 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie moge się zgodzic z tym co piszesz ale kazdy ma swoją opinię.
Powrót do góry
michal33

PostWysłany: 09:29 Pon 13 Kwi 2015    Temat postu: kredyt Odpowiedz z cytatem

Z mojego doświadczenia wynika, że na pewno nie ma co polegać na tych doradcach co pracują w bankach, bo oni to po prostu są od tego, że wciskać kit i sprzedawać produkty, więc niczego rzetelnie nie doradzą, tylko będą przekonywać, że to właśnie ich finansowania potrzebujesz...takich niezależnych doradców można znaleźć poza bankami, w prywatnych firmach (link). Ja ich znalazłem przez szwagra i polecam.
Powrót do góry
agrokaszuby

PostWysłany: 10:16 Pon 10 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba miec zdolnosc kredytowa ewentualnie trzeba kogos dolaczyc do kredytu
(link)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suzej

PostWysłany: 07:25 Czw 18 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Watunki: po pierwsze zdolność i brak negatywnego wpisu w biku (link)
Powrót do góry
brandmind.pl

PostWysłany: 12:09 Czw 11 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[EDIT] Witam,
moim zdaniem najlepszym kredytem na zakup ziemi w celu powiększenia gosp. będzie udzielany w Banku BGŻ ze względu na: niskie oprocentowanie WIBOR1Y, 100% inwestycji, max. okres spłaty do 40 lat, możliwość otrzymania dopłaty z budżetu panstwa polegające na zwrocie do 75% odsetek- Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - linia KZ. Szczegóły: (link) .
Kredytobiorcy, którzy nie spełniają kryteriów uzyskania kredytów z dopłatami ARiMR, mogą skorzystać z oferty kredytu inwestycyjnego w banku ING: (link) . Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Joanna
Powrót do góry
brandmind.pl

PostWysłany: 09:45 Czw 11 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
moim zdaniem najlepszym kredytem na zakup ziemi w celu powiększenia gosp. będzie udzielany w Banku BGŻ ze względu na: niskie oprocentowanie WIBOR1Y, 100% inwestycji, max. okres spłaty do 40 lat, możliwość otrzymania dopłaty z budżetu państwa polegające na zwrocie do 75% odsetek- Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - linia KZ. Szczegóły: (link).
Kredytobiorcy, którzy nie spełniają kryteriów uzyskania kredytów z dopłatami ARiMR, mogą skorzystać z oferty kredytu inwestycyjnego w banku ING: (link). Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Joanna

Bezpłatny czat z doradcą finansowym - (link)
Powrót do góry
danek

PostWysłany: 10:49 Pon 18 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedewszystkim musisz miec cierpliwosc bo trezba troche sie nachodzic zeby załatwic kredycik z lini KZ - wiem cos o tym bo sam załatwiałem na kupno ziemi i sie nachodziłem poczawszy od BGZ do BS .

Tak jak kolega wyzej nadmienił zajdz do najblizszego banku lub ODRu .

Ale podtsawa w tych kredytach WKŁAD własny w ilosci min 20 % .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alwaro

PostWysłany: 18:41 Sob 9 Sty 2010    Temat postu: Re: kredyt na zakup ziemi ,w celu powiekszenia gospodarstwa Odpowiedz z cytatem

[quote="matti"]Jakie warunki trzeba spelnic zeby dostac kredyt na zakup ziemi , wspluwlasciciel chce sprzedac swoj kawalek ziemi ,A ja niemam kasy zeby to odkupic ???????????????????????? zdolność kredytowa i juz ale czy ja masz to tylko chyba bank Tobie odpowie wiec chyba najbliższe kroki w jego strone powinieneś skierować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
matti

PostWysłany: 11:44 Sob 9 Sty 2010    Temat postu: kredyt na zakup ziemi ,w celu powiekszenia gospodarstwa??? Odpowiedz z cytatem

Jakie warunki trzeba spelnic zeby dostac kredyt na zakup ziemi , wspluwlasciciel chce sprzedac swoj kawalek ziemi ,A ja niemam kasy zeby to odkupic ????????????????????????
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: