Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 14:01 Czw 17 Paź 2019

Czarna lista ubojni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ptak

PostWysłany: 05:30 Wto 17 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hubI napisał:
MD napisał:
Exodus sprzedany , z tego co wiem to nowy właściciel ma wypłacić wierzycieli ale jak będzie nie wiadomo. Czytałem akt motarialny i jest w nim to wyraźnie napisane. Exodus to wielka ubojnia i dobrze prowadzona może przynosić nie małe dochody. Młody Tomasz S, wraz z Tadkiem M. wyłożyli już nie jeden interes : papiernie, hurtownie a teraz ubojnie. Prowadzącym ubojnie był Tadek z Tymbarku, chciałem się z nim zobaczyć i popatrzeć h...wi prosto w oczy ale w domu go nie zastałem. Nie mogłem uwierzyć że jegomość który walił mnie na cenie i traktował mnie jak parobka mieszka w przybudówce nad garażem w miejscu gdzie diabeł mówi dobranoc, w mojej ocenie to slams, drzwi podparte doniczką bo zamek zepsuty, KOSZMAR. Sowińscy to bardzo bogata rodzina,w razie czego będzie z kogo ściągać należności.

Był u nas dzisiaj przedstawiciel z De Heus'a. Z rozmowy wynikało że na razie zbierają informacje ile ludzi nacięli. Że będą chcieli nam jakoś pomóc. Tylko zastanawiające jest to co mi przedstawiciel powiedział. "Że ludziom na swoim podwórku to poregulował" A tych dalej.... Ciekawe według jakiego klucza ? Czy linia Wisły była by tym wyznacznikiem ??? Niech Młody S... razem z nabywcą wiedzą że nie zaznają spokoju

Koledzy
A co dalej z nimi,
kasę oddadzą ?
Czy będą funkcjonować ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
2020

PostWysłany: 21:13 Pon 16 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Jak płaci er drob kolonia zawada?Warto z nimi zaczynac?
Powrót do góry
MD

PostWysłany: 12:02 Nie 25 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvp.pl/krakow/aktualnosci/spoleczne/dramat-pracownikow-i-kontrahentow-ubojni-w-trzcianie/6848375/dramat-pracownikow-i-kontrahentow-ubojni-w-trzcianie/6848847
Powrót do góry
Smakowity

PostWysłany: 11:12 Nie 18 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja handlowalem z opolem i beskidem, rzna na wadze masakrycznie, z zestawu uceli mi ponad 2 tony , kura na 2,7 a oni ze 2,3 i ze to dlatego ze srednia.
Juz nie wiem z kim handlowac. Pomocy!
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 17:51 Sob 17 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo maja popierdolony genotyp ale za chwile jak pojda ulica to beda musieli wszczepic sobie druga pare oczy z tylu glowy bo podobno w tym roku bardziej boli.
Powrót do góry
lohmann

PostWysłany: 20:11 Pią 16 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MD napisał:
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/530719,oszustwo-exodusa-dostawcy-drobiu-utopili-2-mln-zl,id,t.html

RES-DROB to takie złodzieje, rżną hodowców na wadze aż miło. Skąd się takie kurwy biorą?
Powrót do góry
MD

PostWysłany: 10:46 Pią 16 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/530719,oszustwo-exodusa-dostawcy-drobiu-utopili-2-mln-zl,id,t.html
Powrót do góry
hubI

PostWysłany: 07:21 Sro 14 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/528191,dramat-pracownikow-firmy-exodus-z-trzciany,id,t.html
Ciekawe czemu nic nie napisali o hodowcach...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
byczo

PostWysłany: 21:02 Czw 1 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Damio Wysłany: Sro Lut 29 21:33 GMT 2012 Temat postu: czarna lista w Niemczech

--------------------------------------------------------------------------------

http://www.vier-pfoten.at/website/uploads/120228_SchwarzeListe_dt.pdf

Ubojnia Bolemin trudni sie falszowaniem naszej gesi owsianej?!! no pieknie... Dowiedzcie sie uczciwi hodowcy, jak pod Wasza marka, Wasza ubojnia wciska trefny towar (pewnie wegierski) na rynku niemieckim!
Powrót do góry
MD

PostWysłany: 10:31 Czw 1 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniec języka za przewodnika , każdy mieszkaniec Trzciany wam powie ja doszedłem do tego pytając ludzi.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:39 Czw 1 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MD napisał:
Exodus sprzedany , z tego co wiem to nowy właściciel ma wypłacić wierzycieli ale jak będzie nie wiadomo. Czytałem akt motarialny i jest w nim to wyraźnie napisane. Exodus to wielka ubojnia i dobrze prowadzona może przynosić nie małe dochody. Młody Tomasz S, wraz z Tadkiem M. wyłożyli już nie jeden interes : papiernie, hurtownie a teraz ubojnie. Prowadzącym ubojnie był Tadek z Tymbarku, chciałem się z nim zobaczyć i popatrzeć h...wi prosto w oczy ale w domu go nie zastałem. Nie mogłem uwierzyć że jegomość który walił mnie na cenie i traktował mnie jak parobka mieszka w przybudówce nad garażem w miejscu gdzie diabeł mówi dobranoc, w mojej ocenie to slams, drzwi podparte doniczką bo zamek zepsuty, KOSZMAR. Sowińscy to bardzo bogata rodzina,w razie czego będzie z kogo ściągać należności.

A masz adres do tego Tadka Muchy z Exodusu ? Mam kolegę co też się chciał do niego wybrać żeby z nim..... porozmawiać
Podobno do samego końca wyłudzał towar od hodowców mając wiedzę co będzie
Powrót do góry
hubI

PostWysłany: 00:00 Czw 1 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MD napisał:

Był u nas dzisiaj przedstawiciel z De Heus'a. Z rozmowy wynikało że na razie zbierają informacje ile ludzi nacięli. Że będą chcieli nam jakoś pomóc. Tylko zastanawiające jest to co mi przedstawiciel powiedział. "Że ludziom na swoim podwórku to poregulował" A tych dalej.... Ciekawe według jakiego klucza ? Czy linia Wisły była by tym wyznacznikiem ??? Niech Młody S... razem z nabywcą wiedzą że nie zaznają spokoju
Powrót do góry
Damio

PostWysłany: 21:33 Sro 29 Lut 2012    Temat postu: czarna lista w Niemczech Odpowiedz z cytatem

http://www.vier-pfoten.at/website/uploads/120228_SchwarzeListe_dt.pdf
Powrót do góry
nester77

PostWysłany: 13:06 Sro 29 Lut 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Idea wszyscy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
MD

PostWysłany: 08:13 Sro 29 Lut 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
hubI

PostWysłany: 15:12 Nie 26 Lut 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MD napisał:
Trzciana to jakaś porażka.

Czy wie ktoś co dalej będzie z Exodus'em ???
Powrót do góry
sarius

PostWysłany: 18:08 Sob 4 Lut 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sarius napisał:
co mozecie powiedziec o ubojni kuljasz??

nie w tym temacie ale niech juz zostanie chyba ze ktos przeniesie powinno byc w pytaniach poradach i opiniach
Powrót do góry
sarius

PostWysłany: 16:41 Sob 4 Lut 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co mozecie powiedziec o ubojni kuljasz??
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 16:55 Pon 30 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MD napisał:

TO JEST OSZUST jak nie ma co bić to wchodzi do duby hodowcow bez wazeliny a jak jest trochę więcej kury to nie zostawi suchej nitki na nikim i stara technika obniżania ceny o godz.18 a załadunek o 20godz a nie to nie przysyłam samochodu.
Powrót do góry
MD

PostWysłany: 16:21 Pon 30 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
PEACMAKER

PostWysłany: 11:16 Sro 18 Sty 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak68 napisał:
karol18 napisał:
Witam ,

kolego takiej ubojni jak gomag to nie ma , jest Ubojnia Gomak .Ja dziś do nich zdawałem -dobra cena , szybko płacą i na pewno nie odliczają po 500 kg. Jak nie wiesz to pisz bzdur!!!!!!

Potwierdzam, że Gomak to solidna ubojnia z którą nie ma problemów z płatnościami płacą przed terminem a odtrącają 0,5% z wagi czyli średnio wychodzi z jednego załadunku ok. 50 kg

JA ROWNIEZ POTWIERDZAM! GOMAK TO SOLIDNA UBOJNIA!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kogucik05

PostWysłany: 21:14 Pią 9 Gru 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[size=18]Uwaga!!!!!![/size]
Na kierowców jeżdżących u Piecucha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Głównie na podpierdalacza Andrzeja który bezczelnie potrafi przychodzić podczas łapania na kawe i patrzeć prosto w oczy uśmiechać się i nagadywać na Piecucha a następnie wszystko mu powtarza. Ale to nie jest najgorsze, najgorsze to to że jest złodziejem i to za przyzwoleniem Piecucha. Zauważcie czemu tylko z nawrotami jezdzi on. Ja wiem bo przed wyjazdem sie taruje a jak chcecie zobaczyć to przyjedżcie i zobaczycie co robi. Nie dość że ochroniarz taruje samochód z nim to jeszcze podrzuca stojąco tam gaśnice, koło itp. Sam waży ok 120 i reszta przedmiotów to daje ponad 200kg tylko jedno ważenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Również jest szkolony ten nowy kierowca Adam do tego samego. Ja na szczęście już z Piecuchem nie współpracuje , wcześniej nie mogłem zrozumieć czemu oni tak się bali nowych legalizowanych wag!!!!! rozliczali tylko według swojej wagi .Teraz już wiem szkoda że tak póżno ale moze uda mi się ostrzec was.Wiadomość ze 100% żródła.
Powrót do góry
kurczak68

PostWysłany: 22:54 Sro 7 Gru 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karol18 napisał:
Witam ,

kolego takiej ubojni jak gomag to nie ma , jest Ubojnia Gomak .Ja dziś do nich zdawałem -dobra cena , szybko płacą i na pewno nie odliczają po 500 kg. Jak nie wiesz to pisz bzdur!!!!!!

Potwierdzam, że Gomak to solidna ubojnia z którą nie ma problemów z płatnościami płacą przed terminem a odtrącają 0,5% z wagi czyli średnio wychodzi z jednego załadunku ok. 50 kg
Powrót do góry
kurczak68

PostWysłany: 22:50 Sro 7 Gru 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak68 napisał:
Bruszetta napisał:
Czy ktoś wie cokolwiek na temat ubojni TONDRÓB w Łózkim?

wielkie problemy z płatnościami, jeżeli ktoś chce z nimi handlować to tylko za gotówkę; czekam za pieniędzmi od nich pół roku; ostrzegam wszystkich przed tą ubojnią!
Powrót do góry
kurczak68

PostWysłany: 22:48 Sro 7 Gru 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bruszetta napisał:
Czy ktoś wie cokolwiek na temat ubojni TONDRÓB w Łózkim?

wielkie problemy z płatnościami, jeżeli ktoś chce z nimi handlować to tylko za gotówkę; czekam za pieniędzy od nich pół roku; ostrzegam wszystkich przed tą ubojnią!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

Skocz do: