Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 13:25 Pią 20 Wrz 2019

ZAKWASZACZE DLA PROSIAT

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Weterynaria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
onik

PostWysłany: 14:29 Nie 29 Paź 2006    Temat postu: Re: ZAKWASZACZE DLA PROSIAT Odpowiedz z cytatem

benek-38 napisał:
radzioha napisał:
kupilem zakwaszacz z firmy z zoltym logo Idea i byl tak straszny ze go oddalem bo balem sie o zdrowie zwierząt, potem mialem z LNB i ten byl OK.
Ale mam mozliwosc podawania go w wodzie do picia, tylko nie wiem czy tak mozna i jak to bedzie dzialac??
jesli ktos robil takie manewry to prosze o spostrzezenia

na opakowaniu powinno pisać czy można go podawać w wodzie do picia
w jakich proporcjach ja osobiście uważam że nie można przesadzać z zakwaszaniem zmierz poziom kwasowości paszy i jeżeli pomimo to masz problemy z biegunkami to są inne dodatki żeby nie było biegunek najlepiej porozmawiaj
z kimś od farmwetu jeżeli masz taką możliwość kwasić też nie można ile się wleje

nie lepiej np.kwas mlekowy jest w płynie i jest do wody
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
benek-38

PostWysłany: 16:26 Nie 15 Paź 2006    Temat postu: Re: ZAKWASZACZE DLA PROSIAT Odpowiedz z cytatem

radzioha napisał:
kupilem zakwaszacz z firmy z zoltym logo Idea i byl tak straszny ze go oddalem bo balem sie o zdrowie zwierząt, potem mialem z LNB i ten byl OK.
Ale mam mozliwosc podawania go w wodzie do picia, tylko nie wiem czy tak mozna i jak to bedzie dzialac??

na opakowaniu powinno pisać czy można go podawać w wodzie do picia
w jakich proporcjach ja osobiście uważam że nie można przesadzać z zakwaszaniem zmierz poziom kwasowości paszy i jeżeli pomimo to masz problemy z biegunkami to są inne dodatki żeby nie było biegunek najlepiej porozmawiaj
z kimś od farmwetu jeżeli masz taką możliwość kwasić też nie można ile się wleje
Powrót do góry
radzioha

PostWysłany: 14:01 Sro 4 Paź 2006    Temat postu: ZAKWASZACZE DLA PROSIAT Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Weterynaria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: