Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 02:18 Sob 20 Lip 2019

dotacje na agroturystykę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Agroturystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam13
Gość

PostWysłany: 15:01 Pon 10 Paź 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli to dodatkowy przychód trzeba zastanowić się nad skala takiej działalności i rozejrzeć się czy tak naprawdę mamy coś ciekawego do zaoferowania turystom.Teraz klimat nie sprzyja wypoczynkowi na wsi.
Powrót do góry
Katarzyna.F

PostWysłany: 09:18 Czw 1 Wrz 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio ogłoszono konkurs w ramach PROW, Działanie 312 Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw.

Ewentualnie w grę wchodziłaby dotacja dla bezrobotnych z PUP albo WUP w ramach PO KL, Działanie 6.2.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
enya

PostWysłany: 09:03 Sro 31 Sie 2011    Temat postu: dotacje na agroturystykę Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich
Chciałam zapytać o dotacje Unijne bądź z innych źródeł na agroturystykę.
Chciałabym wiedzieć czy w naszej sytuacji jest to mozliwe.
bo jest tak: z mężem mieszkamy i jesteśmy zameldowani w miasteczku w pobliskiej wsi odziedziczyliśmy po moich rodzicach siedlisko i ok. 3 ha ziemi dodatkowo od niedawna dzierżawimy 9 ha. Mąż na tej działce prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą (zakładzik stolarski) rozlicza się niestety w ZUS. Ja natomiast zatrudniona jestem na etacie w miasteczku w którym mieszkamy. Chcieliśmy poeksperymentować z agroturystyką tyle ze , w naszej sytuacji chyba nie mamy szans na jakąś pomoc finansową. mam nadzieję ze nie zniechęciłam Państwa tym przydługim postem .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Agroturystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: