Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 21:45 Czw 18 Kwi 2019

Agrolok
dotacje na agroturystykę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Agroturystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agrokaszuby

PostWysłany: 17:45 Wto 10 Kwi 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj dotację na agroturystyke jest bardzo ciężko dostać. Trzeba się naprawdę sporo nalatać by cokolwiek dostać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam13
Gość

PostWysłany: 15:01 Pon 10 Paź 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli to dodatkowy przychód trzeba zastanowić się nad skala takiej działalności i rozejrzeć się czy tak naprawdę mamy coś ciekawego do zaoferowania turystom.Teraz klimat nie sprzyja wypoczynkowi na wsi.
Powrót do góry
Katarzyna.F

PostWysłany: 09:18 Czw 1 Wrz 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio ogłoszono konkurs w ramach PROW, Działanie 312 Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw.

Ewentualnie w grę wchodziłaby dotacja dla bezrobotnych z PUP albo WUP w ramach PO KL, Działanie 6.2.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
enya

PostWysłany: 09:03 Sro 31 Sie 2011    Temat postu: dotacje na agroturystykę Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich
Chciałam zapytać o dotacje Unijne bądź z innych źródeł na agroturystykę.
Chciałabym wiedzieć czy w naszej sytuacji jest to mozliwe.
bo jest tak: z mężem mieszkamy i jesteśmy zameldowani w miasteczku w pobliskiej wsi odziedziczyliśmy po moich rodzicach siedlisko i ok. 3 ha ziemi dodatkowo od niedawna dzierżawimy 9 ha. Mąż na tej działce prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą (zakładzik stolarski) rozlicza się niestety w ZUS. Ja natomiast zatrudniona jestem na etacie w miasteczku w którym mieszkamy. Chcieliśmy poeksperymentować z agroturystyką tyle ze , w naszej sytuacji chyba nie mamy szans na jakąś pomoc finansową. mam nadzieję ze nie zniechęciłam Państwa tym przydługim postem .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Agroturystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: