Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:19 Pią 20 Lip 2018

Agrolok
Sklep ekologiczny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Rolnictwo ekologiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drakon

PostWysłany: 15:39 Czw 17 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja powiem tak, rolnik przecież takie warzywa też musi na czymś uprawiać, przecież też nawozi nawozami, też podlewa mieszankami. Jeszcze na jedzenie to zwracam uwagę, ale na pozostałe już nie, jeśli tylko nie ma to wpływu na jakośc. Ostatnio kupiłem termometr, made in china rozlecial się po 2 miesiacach, no i teraz musiałem zainwestować w niemiecką markę Geratherm, model easy temp. Drogi nie jest, bo 39 zł, ale przynajmniej dobry. Wracając do made in china, czasem można przepłacić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewelkaa29

PostWysłany: 10:07 Nie 7 Gru 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się właśnie często zdarza szukać takich eko sklepów. Ostatnio trafiła mi się mąka chlebowa i faktycznie smak był o wiele lepszy:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andrzej645

PostWysłany: 14:11 Pią 7 Lut 2014    Temat postu: Sklep ekologiczny Odpowiedz z cytatem

Wkrótce będzie otwarty sklep z warzywami i owocami ekologicznymi bezpośrednio od rolnika (link)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Rolnictwo ekologiczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: