Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 22:46 Pią 18 Paź 2019

kompresor w gospodarstwie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doniu

PostWysłany: 09:40 Sro 12 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do pracy ciągłej zdecydowanie polecam Blitz. Ja mam model DZNT 500/500.
Ale nie wiem dokładnie czego TY oczekujesz to najlepiej dobrać model pod własne wymagania. Polecam dystrybutora Arbatech w Dąbrowie. Maja naprawdę duży wybór i oferują serwis więc wszystko w jednym miejscu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarecki.83

PostWysłany: 11:14 Czw 6 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę że temat nie został pociągnięty a przydałaby mi się porada w tym dziale. Mam podobne pytanie jak rolnic. Szukam sprawdzonego kompresora do ciągłej pracy.
Powrót do góry
Beniowelove

PostWysłany: 10:52 Pią 14 Paź 2016    Temat postu: kompresor w gospodarstwie Odpowiedz z cytatem

Hey Smile widzę, że nie uzyskałeś odpowiedzi na forum, ale może udało Ci się gdzieś indziej i podzielisz się? Sam mam podobny problem i szukam porady Smile
Powrót do góry
rolnick

PostWysłany: 14:04 Pon 15 Wrz 2014    Temat postu: kompresor w gospodarstwie Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie: jaki kompresor nadaje się do dojarki i drobnych prac warsztatowych. Mam dość już prowizorek i samoróbek. Chcę zrobić jak w warsztacie samochodowym instalację podłączona do kompresora z wyjściem w różnych pomieszczeniach. Widziałem różne kompresory tłokowe jakie są oferowane do warsztatów samochodowych. zastanawiam się jaki byłby najlepszy, a może inaczej rozwiązaliście ten problem ?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: