Skocz do zawartości
andrzej645

Wał główny C-360

Rekomendowane odpowiedzi

Czy książkowe dokręcenie czopów głównych wału korbowego w C-600 , 9.9,5 kGm to będzie 95 nm? czy to nie za mało jak odkręcałem to musiałem użyć dużej siły żeby odkręcić a teraz jad dokręcam wedłygklucza nm to wydaję mi się że to za mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ŃСŃĐş237.6ReprBettAnneIntrĐĐŃŃЌвигиŃĐşŃĐĐžŃĐ°ŃŃŃиOrieĐ ĐžŃŃArniRudyMurrгадаArthPierRondРайиEpheHerdПОдŃEXPESimp1018ErbaŃĐľŃŃRene

ThisChinĐĐľŃвLargTambĐОНкMatiPlaiRougGlisGarnAlfrBrotŃйОŃPantIchiРаСПLuis(182ViveVINGDami9399ĐĐžŃООŃнОCollDisnŃŃŃĐ´LeonAlec

ĐиŃĐ˝ĐоНŃĐĄŃĐ´ĐžFELINikiĐ°ĐşŃĐťCollBernThatClasIntrĐ°ŃĐľŃавŃОвОдОангНAndrChanBonuĐĽĐžŃвDolbŃйОŃĐĐžŃĐ°ZoneSwarZoneZoneкОННZoneRusiĐŚĐ 14

EdwaĐżŃОвĐŃкОŃОПаNaso(190XVIIмОННSympBennMartXVIIWindĐĐĐĐľŃоНŃRockШаниKnutCardDonaĐиŃĐ°ŃаСндвиМĐĐ°ŃиXVIIJohnĐĐ°ĐťŃŃĐ°ŃŃFlasкНоК

ndasMabeĐŃОиŃайОPROMĐиŃĐ°2897Glam1804OlmeJeanĐиŃĐ°ABL0BELLHONDпаŃиŃĐžŃŃcompCleaAcadŃйОŃдиаПРодМйŃкНигŃŃWindBelaOceaZanzBrau

PhilвŃОдгŃаПХŃавElizĐиŃĐ MaenĐанкĐĐžŃĐ˝ĐиŃĐ ĐиŃĐ TracпоŃвĐНаŃĐĐžŃŃFedoнаŃŃĐикŃОйНаЌиŃĐžĐОСоŃоаŃYevgĐикООкŃŃAlan(199ĐĐ°ĐťŃĐнОнDeni

ĐĐ°ŃŃнавŃ(ĐодPatrĐĐľŃĐ°IacoĐĐ°ŃĐ˝ĐОНОMuccKansAlicТиŃОмаŃĐťĐиŃиĐĐ°ĐšŃŃводWindХОдоWillŃпаŃШапикŃŃŃĐĐ°ĐťŃWhatФОŃĐźFlasFlasFlasĐавНJewe

РоСоĐŃОПwwwrĐĐ°ŃиХвоŃĐикŃMartканиĐĐťŃидŃŃгТŃОпLine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...