Skocz do zawartości
doktor

wlasna pasza dla brojlerów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie do wszystkich którzy sami robią pasze,jak na tym wychodzicie, jakie macie efekty i jak wygląda u was cykl prod.Przymierzam sie do robienia paszy ale nie wiem jak to sie oplaca,jak wiem w zeszlym roku mialo to sens.dzięki i zapraszam do wymiany zdań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry temat na czasie ,kilka dobrych lat temu robiłem wlasną pasze ale zaprzestałem ponieważ nie opłacało sie ,wytwórnie zaczeły robić dobra pasze i cenowo zbliżały się do mojej. W tej chwili zboża tanieją ,śruta tanieje a pasza nie i zastanawiam sie nad ponowna produkcją .też chętnie dowiedziałbym się jakie macie wyniki na własnej paszy ,z góry dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię paszę od 1 zbiorów. Koncentrat 40% reszta pszenica. Wyniki ok. W 1,82 się mieszczę przy wadze 2,4kg. Jedno ale...trzeba ze 3-4 dni przedłużyć cykl na sypkiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robię paszę od 1 zbiorów. Koncentrat 40% reszta pszenica. Wyniki ok. W 1,82 się mieszczę przy wadze 2,4kg. Jedno ale...trzeba ze 3-4 dni przedłużyć cykl na sypkiej.

Jakiego sprzetu uzywasz?jak to potem transportujesz do silosa?dzieki za odpowiedz.i najwazniejsze jak na tym wychodzisz finansowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich mam pytanie czy ktos robi kiszonke dla kur ?? jesli tak tpo prosze mi powiedzieć co stosuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...