Skocz do zawartości

wojtek_s

Members
  • Liczba zawartości

    8
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez wojtek_s


  1. Witam wszystkich, zakładając ten wątek raczej nie mam nadziei na jakąkolwiek pomoc. Gospodaruje na obrzeżach niewielkiego miasteczka, i to całe moje nieszczęście. Robię spore ilości siana, które zrolowane w duże rolki pozostaje na polach do jesieni. Do tej pory nie było najgorzej ale w tym roku nie dosyć że rozwiązują i przewracają rolki to zaczęły się podpalenia. Już straciłem parę ton , zgłosiłem to policji - efekt, uśmiechy i stwierdzenie, że łatwiej wygrać szóstkę a totka niż złapać podpalaczy. Właściwie pozostaje tylko bezsilna złość, bonie jestem sam w stanie wszystkiego pilnować . Szczerze mówiąc miałem ochotę kogoś poważnie uszkodzić gdyby wpadł w moje ręce. pozdrawiam


  2. widzę, że niewielu €zytkowników fortschrittów pracuje w górach, spadek ciśnienia ma miejsce przy przechyle na prawą stronę, jazda pod i z góry nie powoduje spadku ciśnienia, spadek wynosi ok. 2-2,5 atmi ma miejsce na pochyłach ok.30-35 % (na oko)


  3. poziom oleju w silniku mam maksymalny, z tego co wyczytałem modele 300, 303, 323 miały takie objawy przy pracy na pochyłościach, na warunki górskie opracowano modele 305, 325 i jednym z usprawnień była modyfikacja układu smarowania silnika. Interesuje mnie właśnie skala zmian, czy ograniczała sie tylko do zmaiany miski olejowej ( jeżeli tak to na jaką ?) , czy też jeszcze coś?


  4. mam pytanie do użytkowników

    czy wie ktoś w czym tkwi różnica w układzie smarowania ZT 303 a ZT 305 lub ZT 323 a ZT325. Przy mocniejszym przechyle na prawa stronę maleje ciśnienie oleju w silniku , chyba za sprawą płytkiej miski olejowej. Czy jest możliwość przeróbki układu smarowania , może ktoś poradził sobie z tym problemem ?

    pozdrawiam

×
×
  • Dodaj nową pozycję...