Skocz do zawartości

ankatell

Members
 • Liczba zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez ankatell

 1. Miałem podpisać umowę z iPlusem, ale to jedna wielka lipa. Umowę trzeba podpisać na 24 miechy, a przesył w granicach 5 kilo. To ja dziękuję za takie coś żeby modem lezał w szufladzie. Spróbuję trochę inaczej. Sam kupię modem GPRS+antena i aktywuję sobie usługę w plusie za 12zł. A jak nie będzie działać to sprzedam wszystko w cholerę.
 2. Ja właśnie na dniach kupuję modem w iPlusie. Wybrałem Sony Ericssons GC79 GPRS/WLAN za 199zł. Do tego adapter PCMCIA za ok.90zł. I abonament 60zł/miesięcznie. Prędkość na tym GPRS jest marna, ale do gg, e-mail i przeglądania stron starczy. Czy ktoś już słyszał jak ten iPlus się sprawuje?
 3. Jak się podłączyć do internetu na wsi? Tam gdzie nawet nie ma sieci telefonicznej. Jakieś propozycje?
 4. Właśnie czekam na rozpatrzenie wniosku o "Młodego Rolnika". Jak wiadomo warunkiem uzyskania premii 50tyś. PLN jest posiadanie wykształcenia rolniczego lub zdobycie go w ciągu 5 lat. Wykształcenia takiego nie mam, więc we wniosku zadeklarowałem że zdobędę je. Studiuję na politechnice, więc na dodatkową szkołę nie mam raczej czasu. Taki kurs przez internet to całkiem dobre wyjście. Dostaje się materiały i można się uczyć kiedy się chce. No i ta sesja (3 miesiące). Mam jedynie zastrzeżenia co do zakresu materiału, osobiście wolał bym coś bardziej ukierunkowanego na dany kierunek produkcji lub np. coś związane z zarządzaniem gosp. rolnym. Jak się specjalizować to specjalizować. Ogólnie koncepcja dobra. Rozważam moje uczestnictwo w tym kursie. Tylko niech ARIMR da mi ODPOWIEDŹ!!!
 5. ankatell

  Fiasko szczytu UE

  Oj może, jeżeli kolesie nie dogadają się w Brukseli i nie uzgodnią budżetu na przyszłość, to po dopłatach pozostanie nam tylko wspomnienie.
 6. Co sądzicie o propozycji ppr.pl co do uzyskania wykształcenia rolniczego poprzez internet?
 7. To na górze to napisałem ja. Tylko się nie zalogowałem.
 8. No właśnie. Japka. Czy wiesz coś więcej o tym? Czy hodujesz owce? Ja sam mam 30 szt. Przy takiej ilości to trzeba się zastanowić co dalej robić. Czy powiększać stado?
 9. ankatell

  Jak się zatrudnić w ARIMR?

  Arimka, czemu ty się tak bulwersujesz? to i tak lepiej niż ja...
 10. ankatell

  Jak się zatrudnić w ARIMR?

  hej, nie chciałem nikogo obrazić, ale niekompetencja pracowników arimr jest spora. A lebiodka pospolita to zwykłe oregano.
 11. ankatell

  Jak się zatrudnić w ARIMR?

  W arimr pracują same patałachy. Ostatnio dzwoniła do mnie taka panienka z ARIMR w Bielsku Podl. w sprawie mojego wniosku o dopłaty bezpośrednie i pytała co to jest lebiodka pospolita...
 12. Wniosek o dopł. bezp. złożyłem zaraz po otrzymaniu wniosku. Ostatnio dzwonili do mnie z ARIMR. I pytali się co to jest lebiodka pospolita? Bo tak wpisałem we wniosku, a oni nie wiedzą co to jest...
 13. Trzeba brać kasę puki dają, bo puźniej będą tylko zabierać. W lutym złożyłem wniosek o Młodego Rolnika. Odpowiedź dostałem na początku maja. Była negatywna. W uzasadnieniu podali, że wystąpiłem o dopłaty bezpośrednie przed rozpoczęciem prowadzenia gosp. rol., co było nieprawdą. Złożyłem odwołanie. Na koniec maja dostałem pismo informujące o wznowieniu rozpatrywania mojego wniosku. Nie można odpuszczać tym patałachom z ARIMR. Czy ktoś składał wniosek o Młodego Rolnika? Dzielcie się doświadczeniami.
 14. hej, Czy ktoś może podać nazwy programów przydatnych do prowadzenia gosp. rolnego?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...