Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas widzę NOKIE albo SE.. Ludzie, Nokie były fajne kilka lat wstecz, SE teraz niby chwalą się przestrzennym (w komórce przestrzenny.. ehh) dzwiękiem i podobnymi bajerami. Ja osobiście przez kilka lat mialem Siemensy - nie powiem dobre telefony mimo ze jak kazdy wie bateria słaba.. Postanowiłem jednak dwa lata temu zmienic markę na HTC.

 

Kiedy kupiłem mój telefon SPV C600 od razu wiedziałem że pozostanę z nim na długo. Wydałem 400 zł za używany w stanie idealnym - jak nówka - prosto z Anglii - ale polskie menu, bez simlocka itd. Tak jak bym kupił w polskim salonie. Ma dosłownie wszystko czego mógłbym oczekiwać od telefonu - a przy tym nie jest cegłą. Każdy kto ma w domu komputer a ma napewno czytając to forum wie, co można zrobić z PCtem - to samo można zrobić z telefonem SPV. Ma procesor 200 mhz, 64mb ramu i dysk na którym siedzi Windows Mobile 6 - do tego karta pamięci 2GB i czego chcieć więcej? Muzyka, filmy, aparat, kamera, gry, notes.. Co sobie wgramy to bedziemy mieli = nieograniczone mozliwosci. Do telefonu dokupujemy odbiornik GPS ~ 100 zł i mamy nawigację satelitarną, możemy zainstalować program do pomiarów (np. pola możemy zmierzyć dokładnie co do 2m). Bateria ma pojemnosc 1050 mAh więc duzo wiecej niz standardowa w kazdym innym fonie. Mi trzyma około 3-4 dni przy normalnym użytkowaniu a duzo słucham muzyki i piszę około 40 smsów dziennie + ~2 rozmowy dziennie.

 

Jedyny telefon na jaki bym zamienił swojego C600 jest SPV E650 - lepszy procesor, aparat i dwie klawiatury - normalna i QWERT.

Cena około 600-700 zł przykłądowy link z allegro:

http://allegro.pl/item342560167__spve650_specjalny_orange_wm6_1_wwa.html

 

Naprawde polecam te telefony i nie ma obecnie żadnego innego modelu na rynku na który bym zamienil swój telefon.

 

Pozdrawiam i czekam na riposty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poradźcie mi coś bo zupełnie nie wiem co wybrać.Jestem na kupnie nowego telefonu i mam na oku dwa modele:

 

 

NOKIA E51 albo N73 Który wybrać, różnica w cenie ok 50-80 zł. Ale który jest bardziej funkcjonalny i lepszy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem córce na urodziny samsunga U600,nowka 450 zeta w Auschanie ,podobno niezly .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie poradźcie mi coś bo zupełnie nie wiem co wybrać.Jestem na kupnie nowego telefonu i mam na oku dwa modele:

 

 

NOKIA E51 albo N73 Który wybrać, różnica w cenie ok 50-80 zł. Ale który jest bardziej funkcjonalny i lepszy??

 

Z tego wszystkiego to proponuję N95, który w tej chwili użytkuję. Ale jak chcesz wybrac w tych dwóch to bierz N73 (przed dwoma dniami przestałem z niej korzystać) Ma drobne problemy z oprogramowaniem ale poza tym jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem posiadaczem N80 chyba poprzednik N95(kształtem). Telefon ma troszkę gabaryty ale to akurat nie przeszkadza posiada jak każdy model N, E itp dużo skrótów na pulpicie i klawiszy. aparat 3 Mp zdjecia robi bardzo ładne nawet w funkcji macro. Posiada on system symbian tkże aplikacje, filmy avi itp można śmiało oglądać/instalować. mankamentem jest środkowy klawisz powinien być on zrobiony jak w 6070 bo tak zamiast wejśc w folder to wchodzimy w wyższy. I najważnejsze to bateria chyba najsłabsze ogniwo noki. Ale baterie można zmienić zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówią że tak. Ale jak ktoś ma nasrane gorzej niż zaoborowym wychodku to co sie dziwić. JA mam karte 2 GB. I na niej navi, troche muzy 200 MB, ponad 600 zdjęć, jakiś film i mi sie nie wiesza. Raz mi złąpała zwieche nic nie działało ale po 3-5 min sama wróciła do siebie. Bez resetu baterią. Sonny Erixony szybko wchodza do galerii i zdjecia ładnie przeskakuja. Tutaj ze znacznej ilości trzeb troszkę poczekać i najpierw pojawia sie poglad takie lekko rozmyte foto a potem luz bluz i gitara. Ja mam tylko czasami problem ale to nie wiem od czego zależy. Jak podłacze fon do PC w trybie "Pamięć masowa" po wyłaczeniu (uprzednim "bezpiecznym usunięciu z windowsa") nie dochodza SMSy. Ale rzadko używam tego sposobu podłaczenia. Jeśli tak to wystarczy reset komy.

Ale sie rozpisałem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz problemu z opilkami metalu na siateczce glosnika, bo ja zamulilem swojego 6500 slide w pierszy dzien i malo co slychac jak ktos dzwoni :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam zarazie z tym problemów muzę dlatego ze głośnik jest głęboko schowany. Silder ma trochę luzy ale mi to zwisa jak bede chciał to kupie sobie nowa obudowę za 30 zł i zamienie i bedzie git. Telefon pracuje w ciężkich warunkach. Na budowie troche pisaku dostał i ja zawsze uwalony polokcie gdzieś dzwonie ale sprawuje sie wyświnicie. Mam taka obudowe nakałdana na orginalna. Super sprawa lekka guma.

http://www.allegro.pl/item386910277_pokrowiec_crystal_nokia_n80_czarny_gumowany_fv.html

Fajnie jak bym miał środkowy klawisz taki jak ty. bo ten u mnie ciężko chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...