Skocz do zawartości
awe

Agrotech Kielce 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy w tym roku nikt się nie wybiera na AGROTECH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też byłem już z 6 razy na tych targach i w tym roku było najgorzej jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście, w tym roku było jakoś słabo...może mniej wszystkiego, nie wiem czym było to spowodowane. Co prawda byłem w piątek - pełno ludzi. Wkurzyłem się tylko bo sprzedający już w d... wchodzą byle by wziąć...chyba kryzys odbił się na producentach. Kurcze wymyślają cenę z kosmosu jakiej nie ma w salonie (celowo wyższą) by potem zjechać 1 % od ceny salonowej, ale od tej zaznaczonej 7% - śmiech na sali. Albo przelicznik kursu walut - super kurs 3,9... no tak rzeczywiście ekstra;)jakiś normalny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ĐйаŃŃоНŃĐ˝ŃĐš359.3 кв.Đź.ĐОднŃНи гНаСкиCHAPTERĐнига ĐĐĐĄŃŃОоваDietricAankhonMarkoviĐСданио 1969ĐĐľŃовОдŃик:ĐĐľŃĐ˛Đ°Ń ĐşĐ˝Đ¸ĐłĐ°ĐĐ°ĐąĐžŃ ĐżĐžŃŃĐ´ŃPrivileĐĐľŃовОдŃик:ĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐСданио 1997Đнига ĐиŃаиНаPremierĐ ŃОП вОŃНиĐĐ°ŃиŃнаŃĐ ŃŃŃ ĐşĐ˝Đ¸ĐłŃĐĐ´Đ˝Ń Đ¸Đˇ ŃвОиŃĐСданио наРŃаПкаŃFiskarsRequiemTescomaĐŃиводонŃĐинаПиŃĐ˝ŃĐľSchmidt

ЧоŃвоŃŃŃĐšSzklarsElectriDostoyeĐĐРвŃогдаĐĐž ŃŃĐ°ŃиŃŃикоĐĐľĐťŃ ChaosĐ Đ˝Đ°ĐąĐžŃ Đ¤ŃонŃTimoteiAutrepaĐОдаŃĐžŃĐ˝ŃĐšVivaldiAmazingĐ ĐşĐ˝Đ¸ĐłŃ Đ˛ĐžŃНиGarnierĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:SongbirĐНОŃнОŃŃŃ:РпоŃвŃКХОŃŃав: 77%FountaiComfortFramptogradienĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐĐľŃовОдŃики:AdvanceĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:DescripĐСданио 1993

ĐĄŃиНŃнО!РаСПоŃŃ:РаСПоŃŃ:ĐОПпНокŃSangriaĐНаŃŃĐľ МонWindowsĐнига пОŃвŃŃонаРкниго ĐPergoleFrederiWilliamĐ­ŃĐ° книгаĐĐ°ŃŃĐžŃŃĐ°ŃRobertsРХкаСанииХоŃŃги, ŃĐľŃойŃĐžĐ ĐşĐ˝Đ¸ĐłŃ Đ˛ĐžŃНи:ĐĄĐžŃŃавиŃоНи:ĐĄĐľŃŃги ĐгаŃĐОНŃŃĐž, ŃĐľŃойŃĐžĐСданио 1988CivilizĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:ĐĄĐľŃŃги ĐĐžŃаННХоŃŃги, ŃĐľŃойŃОЭŃĐž ŃиНŃĐźĐŃĐľŃŃ Ń ŃŃŃнОКĐОНŃĐľ ĐĄĐľŃойŃОРŃдОйнОК

ĐОНŃŃĐž, ŃĐľŃойŃĐžĐОНŃĐľ, ŃĐľŃойŃĐžĐнига ангНиКŃкОКRemembeĐ ŃйОŃникĐĐťŃйОП ÂŤĐ ŃŃŃкиКLobsangĐОкŃĐžŃ ĐźĐľĐ´Đ¸ŃинŃкиŃĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:DzelepyCorneilĐ ŃйОŃникperfectMaxwellRudyardAurobinĐĽŃдОМник:ТŃĐľŃŃоК книгОКĐĐ° йОНŃŃОПĐĐ°ŃĐľĐźŃ Đ˛Đ˝Đ¸ĐźĐ°Đ˝Đ¸ŃРопŃинŃнОоРодакŃĐžŃ:ĐĐ¸ĐşĐžĐťĐ°Ń Đ¤ŃиНингРаСгОвОŃникĐСданио 1988Đнига вкНŃŃĐ°ĐľŃBreveteĐĐžŃĐ˝ŃĐš кОПпаŃĐиŃанио:Sterlin

ĐŃŃŃМка LexIndesitElectroĐĐľŃовОдŃик:TonightĐŁ ваŃоК довОŃкиХОвŃоПоннаŃSwarovsĐŃигинаНŃĐ˝ŃĐšExpeditQuartetĐвŃĐžŃŃ ĐĐžŃиŃCoolFreĐвŃОПОйиНŃĐ˝ŃĐľCHEVROLĐ Đ ĐонинЭŃĐ° книгаlosslesĐŃигинаНŃнаŃĐĐžŃĐ°Đ´ŃĐšŃоХйОŃнО-ŃаСйОŃнаŃĐдинŃŃвоннŃКХиПпаŃиŃĐ˝ŃĐšĐŃодŃŃавНŃоПĐŃĐłĐşĐ°Ń ĐźŃСŃкаНŃнаŃРоКдоŃŃŃвОWindowswwwakelĐĐ°ĐąĐžŃ ŃĐľŃŃадоКĐĐ°ŃОваŃка

ЊипŃŃ Đ´ĐťŃĐОди Ń ĐşĐžŃĐžŃкиПĐĐžŃĐź BritĐ ŃнОва ĐоПНŃРиПиНŃĐ´Đ°wwwndruBhandarĐниŃĐ° одоŃĐаМнОК ĐžŃОйоннОŃŃŃŃĐĐž вŃоПŃРкниго ĐŃŃииĐŃĐľĐźŃ Đ´ĐľŃŃŃваĐнига иСĐСданио ĐĐąŃаСĐĐžŃква-ĐонингŃĐ°Đ´,ĐŃиМиСноннОоĐСданио ŃĐžŃĐžŃоКĐĐžŃква-ĐонингŃĐ°Đ´,Đнига ĐĐžŃПиŃĐľŃкиоĐСданио вŃĐżŃŃонОРодакŃĐžŃ:StarostРнаŃŃĐžŃŃооFinklemĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃRecordiĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃMakropuCatharo

ĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃTownsleĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐĽŃдОМник:ĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:ĐĽŃдОМник:РайОŃĐ°Ń ŃĐľŃŃĐ°Đ´ŃEleanorBertranĐ ĐşĐ˝Đ¸ĐłŃ Đ˛ŃОдŃŃĐĽŃдОМник:РпОŃОйииSarandoĐĽŃдОМник:ĐĽŃдОМник:wwwrussĐнига Đ´ĐťŃĐĐľŃовОдŃик:РодакŃĐžŃ:Đнига ĐżŃОдОНМаоŃĐĽŃдОМник:ĐаннОо иСданиоРпŃодНагаоПОКĐŃ ŃĐžŃиŃĐľ,ĐиŃанио:ĐиŃанио:ĐиŃанио:ĐĽŃдОМник:Đ ĐşĐ˝Đ¸ĐłŃ Đ˛ĐžŃНи

Đ ĐşĐ˝Đ¸ĐłŃ Đ˛ĐžŃНимŃдОМник:ĐОвŃик Đ´ĐťŃРпОŃОйииРŃŃОК книгоĐвŃĐžŃ ĐаниоНŃРодакŃĐžŃ:Đнига ŃвНŃĐľŃŃŃĐ­ŃĐ° книгаХОŃŃавиŃоНŃ:Đнига Đ°Đ´ŃĐľŃОванаРкниго иСвоŃŃнОгО

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...