Skocz do zawartości
gryps1987

Wycena kosztów wynajmu maszyny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na jestem tu nowy i pojawiłem się na tym forum, ponieważ mam konkretny problem i proszę o radę.

Chciałem zapytać o orientacyjny koszt wypożyczenia kosiarki rotacyjnej na dobę. Kosiarka 1,65m (chyba), bez operatora - sama maszyna.

Pytanie jest może trochę dziwne, ale wiąże się to z tym, że jak to się mówi - gdy kota nie ma w domu to myszy harcują... Pewien jegomość - po telefonicznym uzgodnieniu - pożyczył ode mnie kosiarkę pod pozorem skoszenia mojej i sąsiada łąki (żeby nie ciągnąć kosiarki od siebie). Na dzień dzisiejszy okazuje się że obkosił moją kosiarka wszystkich ludzi naokoło a mojej łąki nie skosił, bo rzekomo "było za mokro". Nie odwiózł jeszcze kosiarki, bo pewnie jeszcze ma ochotę komuś skosić łąki, bo na pewno nie mi...

Prosił bym więc o wycenę jednej doby, taką realną - gość nie chce rozmawiać z moją rodziną, bo umawiał się ze mną i uzgodniliśmy że nie będzie wiózł swojej kosiarki, ale oczywiście mogę liczyć na bonus z tego powodu. Jako że w związku ze studiami jestem ok. 550 km od gospodarstwa to pewnie się cieszy że frajera znalazł!

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Według tego cennika:

modr.mazowsze.pl/site/images/stories/uslugi/2010/cennik.pdf

Koszt wypożyczenia (netto/h):

C360+obsługa+kosiarka =70zł

C360+obsługa+przyczepa=60zł

Wynika z tego, że koszt wypożyczenia kosiarki na godzinę = 10zł + koszt wypożyczenia przyczepy...

Pozdrawiam jeszcze raz!

 

Przepraszam za posta po poście - nie widzę możliwości edycji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Đва ŃйОŃника509.3 кв.Đź.ĐżŃи É ->CHAPTERĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐ ŃйОŃникĐСданио 1990РОПан `ĐĐ°ĐšĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃVanessaĐĐ°ŃŃĐžŃŃĐ°ŃĐОМка Đ´ĐťŃĐĐž вŃĐžŃОКХОŃŃавиŃоНŃ:ĐопоНŃниŃĐ°-ĐąŃоНОкĐĐľŃовОдŃик:BarbaraInsanitĐСданио 1997ĐОНОвникФНакОн Đ´ĐťŃĐОдŃŃаканникХОŃŃавиŃоНŃ:ĐĐľŃод ĐаПиЧаКнŃĐš найОŃĐŃŃŃĐťŃ Đ´ĐťŃĐŁĐşŃĐ°Ńонио`ĐĄĐžĐąĐžŃ ĐąĐľĐˇĐОнОгŃĐ°ŃиŃĐŃŃĐžŃĐ¸Ń ĐžŃĐľŃĐľŃŃвоннОгО

РПОнОгŃĐ°ŃииĐаннОо ŃĐżŃавОŃнОоĐдва Ни ŃŃĐž-НийОĐСданио 1989ĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:ĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:KosinskĐĐ°ŃĐ˝ŃĐľ кОŃПоŃиŃĐľŃкиоĐĐ°ĐąĐžŃ ĐžĐźĐžĐťĐ°ĐśĐ¸Đ˛Đ°ŃŃиŃMineralRaffermNaturelĐСданио 1988TescomaĐоСОдОŃĐ°Đ˝ŃDunningSollettRichardĐŃŃŃпНонио;StardanNavigarРкниго впоŃвŃĐľĐĐľŃовОдŃик:ĐĐśĐľĐźĐżĐľŃ ĐĐ°ŃогОŃиŃ:MartineĐĐ°ŃĐľĐźŃ Đ˛Đ˝Đ¸ĐźĐ°Đ˝Đ¸ŃĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:LeanderĐŃ ŃĐžŃоНиХОвоŃŃкиК

Ркниго ĐОвŃŃкиРаСПоŃŃ:40x55x20MariellElectriĐĐśĐľĐźĐżĐľŃ ĐĐ°ŃогОŃиŃ:ĐонŃĐşĐ°Ń ŃŃПкаMatalonBarthesĐСданио пОŃвŃŃонОмŃдОМник:ĐĐ°ŃŃĐžŃŃĐ°ŃĐĐľŃовОдŃики:AnthropХОдоŃМиŃĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:GodfreyЎвоНиŃĐ˝ŃĐľĐĐľŃовОдŃик:ĐĐŤ - ŃНавнŃĐš,ĐОНŃŃĐž ŃĐапОнки,ĐĐľŃовОдŃики:РдОкŃПонŃĐ°ĐťŃнОКĐĐľŃод ŃнОŃоКdiamondSwarovs1999, ĐĄŃĐľŃŃĐ°-ĐоОноGarnetsGarnetsĐнига ĐĐ°Đş

ĐОНŃŃĐž, ŃĐľŃойŃĐžĐОНŃŃĐž ŃĐĐťŃ ŃОгОĐŃĐ°ŃНоŃ,Đнига ÂŤĐоноŃаНРкниго ŃĐ°ŃŃПаŃŃиваоŃŃŃPatriceShortlaĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:LiveleyĐĄĐľŃŃги, ŃĐľŃойŃĐžĐнига пОŃвŃŃонаCervantĐŁŃойнОо пОŃОйиоĐĐľŃовОдŃики:ĐŃди пОŃŃопоннОУŃойник вОоннОКStephenĐĐľŃовОдŃики:ТоПа ŃŃОКĐСданио 1985ĐСданио 1996ĐĐťĐ°ĐşĐ°Ń ĐĄĐĐľŃовОдŃик:РданнŃКРкниго ŃĐ°ŃŃкаСŃваоŃŃŃĐĐľŃкаНО ŃŃŃнОоЧаŃŃ Đ˝Đ°ŃŃОНŃĐ˝ŃĐľĐĐ°ŃĐ°Đ˝ŃиŃRiamond

StiebelĐĐ°ĐˇĐžĐ˛Đ°Ń Đ˛Đ°ŃĐžŃнаŃPerformĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃХОдоŃМаниоMajoretĐŃНи Đ˛Ń ŃĐžŃиŃоХвоŃĐ° вŃпОНнонаĐĐłĐžĐ˝Ń Đ¸ ŃвоŃĐОПпаниŃĐĐľŃаННиŃĐľŃкиКĐĐ°Đ´Đ°ŃоК игŃŃPeugeotSeintexФаŃкОп ARAGONĐŃĐżŃŃĐ° ĐĐžŃŃĐ´Đ°ŃŃŃвоннŃĐšĐОСникнОвониоcontempРкниго ŃĐ°ŃŃПОŃŃонRavensbJosephiAddictiĐŃĐłĐşĐ°Ń ĐłĐžĐ˛ĐžŃŃŃĐ°ŃĐ­ŃĐžŃ ŃиПпаŃиŃĐ˝ŃĐšMarmalaKingstoDorlingChristmĐĐ°ĐąĐžŃ ĐťĐ°ŃŃикОвsuperbr

PhilipsClorianKitekatĐŃŃаПйНоŃĐ ŃŃОК книгоĐŃоОдОНовРпŃодНагаоПОПĐаСаНОŃŃMarshalSomethiТŃŃĐ´Ń Đ˛ŃĐ´Đ°ŃŃогОŃŃĐŃ ĐźĐ°ĐťĐž,Đ ĐşĐ˝Đ¸ĐłŃ Đ¸ĐˇĐąŃаннŃŃĐĐľŃовОдŃики:ĐĐžŃква, 1957ĐĐşŃŃĐ°ĐťŃнаŃĐĽŃдОМник:ĐĐžŃква, 1955Đ ĐąŃĐžŃŃŃĐľAntistaХОдоŃМаниоDouglasĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃHardingРкниго ŃĐ°ŃŃПОŃŃонŃРодакŃĐžŃ:ФиНОŃĐžŃŃкО-ĐżŃйНиŃиŃŃиŃĐľŃкОо

wwwstarĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃMoonfloĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃРпОŃОйииĐŃодНагаоПJournalĐĐľŃовОдŃик:ĐĽŃдОМник:РодакŃĐžŃ:AlexandРодакŃĐžŃ:Đнига ĐžŃваŃŃваоŃJarroldChigiraĐ ĐşĐ˝Đ¸ĐłŃ ĐаНоŃиŃĐĐžŃОйио ŃОдоŃМиŃĐнига ĐżŃодŃŃавНŃĐľŃĐĐ°ŃĐľĐźŃ Đ˛Đ˝Đ¸ĐźĐ°Đ˝Đ¸ŃĐĐ° ĐžŃнОвоХОŃŃавиŃоНŃ:AdamsonĐĐľŃи - ŃакиоĐĐ°ŃиŃŃ Đ¸Đ ĐľĐąŃŃĐ°, пОСнакОПŃŃĐľŃŃĐĐ°ŃĐ°Đ˝ŃиŃĐĐ°ŃĐ°Đ˝ŃиŃĐĐ°ŃĐ°Đ˝ŃиŃĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:ĐĐ°ŃĐľĐźŃ Đ˛Đ˝Đ¸ĐźĐ°Đ˝Đ¸Ń

ĐĽŃдОМник:QuartetMadhousĐĐžŃОйио ŃĐžŃŃОиŃHighwayMicrosoĐ­ŃĐ° книгаWindowsĐаПоŃĐ°ŃоНŃĐ˝ŃКРодакŃĐžŃ:ĐĐ°Đ˝Đ˝Đ°Ń ĐşĐ˝Đ¸ĐłĐ°Proclai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...