Skocz do zawartości
Gość adam13

Pomysł na biznes

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Mam nieużytkowany kurnik. Chciałbym zrobić z tego strzelnicę myśliwską, przy tym jakieś miejsce na ognisko,pomieszczenie na biesiady sympatyków... Wszystko na zasadzie kart członkowskich, tyle tylko, że nie jestem zrzeszony w żadnym kole. Chodzi mi jednak o sam temat, może ktoś ma podobny biznes i podzieli się jakimiś uwagami, jeżeli chodzi o przepisy i pozwolenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na strzelnicy myśliwskiej strzela się głównie do rzutków. w kurniku nie jest to chyba możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodziło Ci o strzelnicę - ale zapomnij - do takiej inwestycji potrzebny jest projekt - wzmocnienie ścian żelbetonem - cały koszt coś koło 100 tyś, no ale kto biednemu zabroni bogato się bawić

 

 

No

 

 

 

No chyba, że dzieciakom zrobisz - z wiatrówki będą ładować -

 

 

Pomysł typu - mam starą parówkę - chcę założyć hodowlę psów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wiadomo, temat trzeba przemyśleć, miałem nadzieję, że może coś podobnego działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz wziac tez pod uwage lokalizacje, gdzie znajduje sie twoj kurnik , przyszla strzelnica i ilosc potencjalnych klientow, bo jezeli z tym bedzie problem to wpakujesz tylko kase a nic sie nie zwroci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chętni by się znaleźli, chodzi o spotkania raczej biesiadne, niż strzeleckie, coś w rodzaju godzina strzelania osiem balowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...