Skocz do zawartości
MOK

Rozliczenia PIT 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Deklaracje podatkowe potrafią nastręczyć dużo trudności, a wypełnianie pitów wymaga nie lada umiejętności w dziedzinie księgowości i finansów. Wraz z rozwojem narzędzi do obliczania podatku, podatnicy zyskali nowy sposób rozliczenia. Zamiast męczyć się z ręcznym wypełnianiem PIT 2014, można wybrać program do rozliczania podatku. Program do PITów pomoże w wyliczeniu podatków, i poprawnym wypełnieniu druków podatkowych za 2014. W serwisie znajdziesz opisy poszczególnych formularzy PIT, porady jak rozliczyć PIT przez internet 2014, a także informacje o Ulgach podatkowych, progach i kwocie wolnej od podatku na rok 2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłanie Pit-u przez internet jest bardzo pomocnym rozwiązaniem, ale to nie zmienia faktu, że i tak nie mam pewności co do poprawności wpisywanych przeze mnie danych. Wolę jak biuro rachunkowe zrobi to za mnie szybko i "bezboleśnie". Korzystam z usług biura (link) i jestem bardzo zadowolony, pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie na każdej stronie internetowej jest dostępny taki program .No ale to jest własnie gorący i na czasie temat dlatego to tu to tam można znaleźć takie narzędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...