Skocz do zawartości
kyku1991

opony c360

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciał bym zakupić opony do ciągnika c360 do przodu i jakie kupic bo cos mówili ze zakladaja od kosiarki opony i jakie zakladac opony nowe czy bieżnikowane jakie jest rozmiar opon bo mam już łyse od nyski jeszcze chodzilo a teraz już mi przud sciaga pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli teraz są od nyski to pewnie rozmiar 16.

Typowo ciągnikowe są drogie więc jeśli masz gdzieś w pobliżu szrot czy stacje demontażu pojazdów to tam zapytaj o jakieś opony od żuka w przyzwoitym stanie.

Ja dwa lata temu kupiłem 2 piękne oponki żukowskie praktycznie nowe po 60 zł bo akurat ze straży pożarnej przyprowadzili na złom żuka

A typowo ciągnikowa to w agromie chyba koło 300zł kosztuje

a w internecie za mniej jak 200 chyba się niekupi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak od nyski a dziś w polu robilem podorywke to tak mi przud sciagalo ze nie dalo się robic a jakie numery opon orginalne sa w c360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orginalne to niepamiętam bo ja mam od żuka. Trzaby się w agromie zapytać albo u kogoś kto ma oryginalne w c360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginalne opony do C-360 przednie to: 6.00-16 z rowkami wzdłuż opony tzw. prowadzące koszt jednej to ok. 150 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co warta jest opona samochodowa w polu nic, oryginalne to 6,00-16 ale proponuję założyć 7,00- 16 dużo lżej ciągnik idzie po miękkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...