Skocz do zawartości
sabus26

Co sądzicie o protamilku firmy Sano?

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam od 10 krów mlecznych , chciałbym wejść w ten biznes głebiej . Mam nadzieje że podpowiecie mi meni da nich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Melazpiątegopułku" A dlaczego UNIPASZ ewentualnie?

Czyżbyś miał jakieś zastrzeżenia? Ja skarmiam to juz dosyć długo i wydaje mi się, że jest tak jak Dossche. Choć jesli chodzi o trzodę to ja na UNIPASZU mam lepsze wyniki.

 

Pozdrawiam "MELĘ" Wiadomo!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Sabus26

 

Moja dobra rada. Jak zaczynasz karmić i nie jesteś jeszcze zbajerowany przez żółtych to lepiej sie nie w to nie mieszaj. Jak stosujesz protamilk z hasłem "10litrów od krowy więcej" to przeczytaj dawkowanie jest tsam takimi małymi literkami napisane. 3 kilogramy zboża i 1,5 kg protamilku dla krowy. Czy zdajesz sobie sprawę że ten koncentrat jest 50%. Policz koszty kilograma paszy i zobacz ile ci zostanie z mleka.

Jesli jesteś zainteresowany dokładną dawką z dobrą mieszalnią to daj namiar na siebie i powiedz w jakiej okolicy mieszkasz to podeśle ci przedstawiciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo sano to stosuj przez min 2 lata i patrz anie krytykuj- nie mówie bo jest drogo ale coś za coś!!!!!! jak to mówią co tanie to drogie i odwrotnie. ja jestem zadowolony!!!! pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...