Skocz do zawartości
Grażyna1597156736

Może być kawałek ugoru-tanio - nawet pazurami zaoram

Rekomendowane odpowiedzi

brakuje mi kasy a mam silną potrzebę posiadania - bo to mnie silnie motywuje do pracy-jeśli ktoś mieszka blisko Wrocławia i ma na zbyciu taki kawałek - mogę odpracować w różnej formie -pomagając przy pracach na gospodarstwie ,dobra jestem w układaniu dawek pokarmowych dla wszystkich grup zwierząt.Znam się na ziołach i ziołolecznictwie.a tak w ogóle jestem zootechnikiem,"ochraniarzem środowiska' pracowałam w ogrodnictwie ...wierzcie kto mi pomoże nie pożałuje.Nawet mogę bardzo chętnie dożywotnio zająć się czyimiś rodzicami ,osobą z rodziny -bo jestem cierpliwa ,miła i mam też kwalifikacje .Przyjmę też inne pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale wtedy byłam nieco zdesperowana -długo szukam jakiejś pracy w rolnictwie lub pokrewnych zawodach .Już mi życie obmierzło i zaczynam byle jak się zachowywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale wtedy byłam nieco zdesperowana -długo szukam jakiejś pracy w rolnictwie lub pokrewnych zawodach .Już mi życie obmierzło i zaczynam byle jak się zachowywać

 

Może Pan Leper w biurze poselskim zatrudni, bo słyszałem że się jakies miejsce zwolniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale wtedy byłam nieco zdesperowana -długo szukam jakiejś pracy w rolnictwie lub pokrewnych zawodach .Już mi życie obmierzło i zaczynam byle jak się zachowywać

 

Może Pan Leper w biurze poselskim zatrudni, bo słyszałem że się jakies miejsce zwolniło :D :D :D

 

dzięki za pocieszenie .Po dzisiejszej aferze może oriętacje zmieni- to Ty bedziesz miał szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Grażyno

 

Ja już mam pracę i nie szukam nowej zwłasza w Polityce

 

A tak poważnie - to przepraszam jeśłi Panią w uraziłem - nie było to miom zamiarem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh Grażynko a pazurki to mocne masz?

kup farmera i łatwo znajdziesz jakies ładne gospodarstwo w ofertach z konca numeru..pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh Grażynko a pazurki to mocne masz?

kup farmera i łatwo znajdziesz jakies ładne gospodarstwo w ofertach z konca numeru..pozdr

 

Ja za pieniądze kupować farmera nie chcę tylko z miłości > to taki żarcik ... dziękuję - mam nadzieję ,żę nie jesteś producentem tej Gazetki. A nie zaczepiaj , nie zaczepiaj ...nie tylko pazurki ostre Ci u mnie... Pozdrawiam i w dzień słoneczka , w nocy deszczu życzę i dużo ciepełka -ale nie za bardzo.Mam nadzieję ,żę w m-piku we Wrocku takie gazety sa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...