Skocz do zawartości
Moderator

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem T A ja polityka się nie zajmuję, ale..... co konkretnie mas zprzeciw Leperowi?

Tax- buhahahahaha no co masz ?? :D:D

bo ja np mam to że:

1. jest łobuzem

2. politycznym huliganem

3. kryminalista

4. był w PZPR ( chociaż to akuratnie mnie wali)

5. był ministrem rolnictwa a martwił sie o wszytkich Polaków niech pilnuje swojego resortu a nauczycielami niech sie martwi Gier ty ch a lekarzami religa

6. wizjoner z pustego w próżne nalac potrafi.

7. ....

Tax uzupełnij listę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem T A ja polityka się nie zajmuję, ale..... co konkretnie mas zprzeciw Leperowi?

Tax- buhahahahaha no co masz ?? :D:D

bo ja np mam to że:

1. jest łobuzem

2. politycznym huliganem

3. kryminalista

4. był w PZPR ( chociaż to akuratnie mnie wali)

5. był ministrem rolnictwa a martwił sie o wszytkich Polaków niech pilnuje swojego resortu a nauczycielami niech sie martwi Gier ty ch a lekarzami religa

6. wizjoner z pustego w próżne nalac potrafi.

7. ....

Tax uzupełnij listę

 

Znasz może jakiegoś polityka, który nie pasuje do Twojej listy?

Ja znam rolników, którym nie podoba się Leper, znam lekarzy, którzy psioczą na Religę i znam nauczycieli, którzy po prostu nie trawią Giertycha. I tym sposobem wszyscy sa niezadowoleni ze swoich ministrów.

Czy to źle, ze Leper martwi się o obywateli wykonujących inne zawody, oprócz rolnictwa?

Co Leper zrobił złego dla rolnika?

No, chyba że ma się na myśli rolnika ze Wspólnej, czy Marszałkowskiej....

 

U nas każdy polityk jest wizjonerem i nalewa z pustego w próżne.

Jeżeli którys nie był w PZPR, to zapewne współpracował z tajnymi służbami.

jest "łobuzem" ojej wielkie rzeczy....a Ty nie jesteś?

 

"Kryminalista"? Jak długo będzie się za nim to ciągnęło? Wysypał ziarno, ale przestępstwo,tragedia.

Przykro było patrzeć jak odchodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie zapomnij że ostrzygł gościa i wychłostał mu doopsko, blokował mówinicę... taki nasz lokany wataszka prawie jak kmicic.

Powiem Ci że czy cos zrobił złego dla rolnictwa to nie wiem ale czy cos dobrego to tez nie wiem.

aaaa i jeszcze jeśli ktos jest od wszystkiego to znaczy że jest od niczego i sa to delikatne słowa.

Mi tam go nie jest żal i mogli by wprowadzić ustawę zakazująca wchodzenia do sejmu osobom z prawomocnymi wyrokami.

 

a cała samoobrona - bardziej samogwałt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem T A ja polityka się nie zajmuję, ale..... co konkretnie mas zprzeciw Leperowi?

Tax- buhahahahaha no co masz ?? :D:D

bo ja np mam to że:

1. jest łobuzem

2. politycznym huliganem

3. kryminalista

4. był w PZPR ( chociaż to akuratnie mnie wali)

5. był ministrem rolnictwa a martwił sie o wszytkich Polaków niech pilnuje swojego resortu a nauczycielami niech sie martwi Gier ty ch a lekarzami religa

6. wizjoner z pustego w próżne nalac potrafi.

7. ....

Tax uzupełnij listę

 

Proszę bardzo

 

7. łamał prawo blokując drogi i niszcząc cudze mienie (wysypując legalnie importowane zboże ) - do ch#$%y nie taka jest rola polityka - dobry polityk winien być wzorem do naśladowania a nie wzorem kryminalisty który wykręcił się sianem dzięki politycznym gierkom.

8. ... naużywał solarium a to szkodzi zdrowiu i popaguje niezdrowy styl życia

9. widział talibów podczas gdy inni ich nie widzieli

10. weksowa polityka pana L., wymuszanie umożenienia kredytów (tylko niektórym) z samoobr.

11. bokser-polityk jak świnka morska - ani świnka ani morska

 

 

Nadto:

Panie Stanisławie - politycy niepasujący do listy:

1. Mahatma Ghadi

2. Martin Luter King

(co prawda obydwu zastrzelili za ideały które reprezentowali - a od Pana L. czy G. napewno nie możemy się spodziewać ideałów ... wiec zamachów też na nich nie będzie)

 

"Kryminalista" - nie wiem Panie Stanisławie jak długo będzie się to ciągnąć za panem L. to określenie. Wiem tylko że jeśli normalny człowiek chce dostać paracę w większości urzędów państwowych lub jako np. nauczyciel to musi przedstawić zaświadczenie o niekaralności, tak samo w np. ARiMR (które o ironią Pan L. nadzorował - przestępca pilnujący niekaranych ludzi ) - i nikogo obchodzi czy ktoś się zminieł czy nie, i co się stanie z jego rodziną którą ma na utrzymaniu.

Oczywiście WSZYSCY obywatele są równie wobec prawa - więc dlaczego Pan L. ma być być ponad prawem

Acha i...

Faktycznie przykro patrzeć (że dopiero teraz ) odchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno znaleźć polityków nie pasujących do listy w Polsce?

...........

OK, zgadzam się z wieloma zarzutami, a szczególnie że za dużo w solarium przebywa (nie ma doświadczenia), ale za to ma najbardziej wypielęgnowane dłonie!

 

Jęśli chodzi o przytoczony artykuł prasowy, to cóż, pisał go mieszczuch zajmujący się sprawami rolniczymi. Tak najogólniej można powiedzieć.

Jestem jednak niemiło zaskoczony, ze z obiecanych 500mln zrobiło się 50!?Nie mam pojęcia, jak to bedzie podzielone na rolników. Czy odbędzie sie kolejna weryfikacja? mam nadzieję, ze przejdą na ten cel pieniążki z ubezpieczeń, paliwa, itd.

Co się tyczy rent, to może należałoby zrobić referendum wśród rolników, co PAnowie? Wiadomo przecieżże na każdy program i działanie jest przeznaczona pewna kwota pieniędzy unijnych, ale część stanowia też pieniążki z naszej, polskiej kasy. Jeśli będą wyższe renty strukturalne, to szybciej sie wyczerpią pieniażki i nie starczy dla tych, którzy wiek 55lat osiagną w późniejszych latach trwania programu 2007-2013. Najbardziej pomstują pewnie 1-hektarowi rolnicy, których teraz renta strukturalna nie obejmnie. Nie jestem zwolennikiem tak wysokich rent strukturalnych, jakie były w poprzednich latach. Któś przez kilkadzieśiat lat płaci KRUS i w ieku 65lat otrzymuje 600lat emerytury, a inny płaci 5lat i otzymuje nawet 2500zł. Szok. Kto to wymyslił?!

Leper przeprowadził czystki kadrowe, ale moze nie do końca, bo nie zdążył. Zmienił dyrektorów Regionalnych ARiMR.

 

Za chleb i mąkę płacimy drożej? I co, to wina rolników, czy pośredników i młynarzy i piekarzy i sklepikarzy? Jest na co zwalić, bo chłop chce wiecej za pszenicę? A który to sprzedał pszenicę po 600zł? Musiał mieć b. dobre zboze. Kto widzial takie tranzakcje na rynku, targach, bądż młynie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sie tyczy paliwa rolniczego, to ja zawsze słyszałem, ze maja być faktury. Co prawda, Leper kiedyś powiedział, ze jest to zawracanie głowy i postara się coś z tym zrobić, ale czas płynął i nikt rolnikom nie powiedział, ze mają nie zbierać faktur! Sory, sami sobie sa winni. Przecież sedno sprawy tkwiło w tym, zeby nie jeździć na opałówce, tylko kupować paliwo napędowe i co za tym idzie mieć faktury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety były już minister rolnictwa poza pomysłem o zniesieniu obowiązku zbierania faktur zapomniał podpisać (czy może nie zdążył - w co wierzę )

rozporządzenie w tej sprawie i otrzymamy tylko zwrot do wystawionych faktur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tak piszesz to jestes mlody

przerzyj w rolnictwje80-100procent miesieczne oprocentowanie kredytu

a wtedy i ty wyjdziesz na drogi napewno moze i w wiekszy mroz

niz my to robilismy

 

obicie to brzydka rzecz ale samobrona nie jedno gospodarstwo uratowala

przed licytacja komornika ktore teraz dobrze prosperuje

radze ci porozmawiaj z tymy co nazywasz grzybamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...