Skocz do zawartości

robern

Members
 • Liczba zawartości

  1 560
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Mazury
 1. robern

  Wszystko o ciągnikach Farmer

  jak to po robocie... Zakonserwowane i stoją do wiosny
 2. erdem Twoje ogłoszenie to nic innego jak szajka wyłudzająca pieniądze w ten sposób od kilku lat na zachodzie Europy. Co parę miesięcy zmienia się tylko firma pośrednicząca w pobieraniu pieniędzy... a ogłoszenia pozostają niezmienione...
 3. A nie pomyliłeś krów z opasami...?
 4. Chodzi tu o tacanie jajków wielkanocnych poniekąd zwanych pisankami z angielska paintball (malowana kulka)
 5. robern

  Wszystko o ciągnikach Farmer

  To tutaj upewnisz się, że Farmer to dobry wybór W zetorze zwróć jeszcze uwagę na skrzynię biegów - 16/4 to nie jest najnowocześniejsze rozwiązanie, Case podobnie jak Farmer JD trochę więcej kasy, ale jakość niewiele lepsza Ew. w porównaniu można brać pod uwagę wyrób z Mrągowa - cena pewnie podobna, skrzynia biegów lepsza (24/24) oraz silnik dość oszczędny i też dość znany ze swojej niezawodności.
 6. robern

  Wszystko o ciągnikach Farmer

  3 skiby + kolczatka, która idzie z boku pługa to nawet więcej niż 4x40 więc się nie obawiaj. A klasy ziem mam podobne
 7. robern

  Wszystko o ciągnikach Farmer

  Jest to zwykły pług zagonowy, z zabezpieczeniami sprężynowymi - a przez to troszkę cięższy niż ten z resorami. Przy płytszej orce i użyciu kolczatki jadę ok. 11-12 km/h i można po takiej orce od razu siać
 8. Fakturę czy rachunek wystawiasz na usług agroturystyki - a co pod tym się kryje... w każdym gospodarstwie co innego
 9. robern

  Wszystko o ciągnikach Farmer

  Ja swoim z Lemkenem rozstawionym na ok. 110-115 cm 5 ha kawałek (długości od 250 do 420 m) orzę ok. 7 godz., z kolczatką ok. 1 -1,5 dłużej.
 10. Taki bloczek robi za 3 chłopa nie za ciągnik z napędem na 4 koła. Żebym nie był przekonany o skuteczności tego rozwiązanie to bym głupot nie pisał... W przypadkach trudnych decyduje każda chwila o skuteczności porodu. I co będziesz czekał na weta, który zamiast o 3 w nocy przyjedzie o 15 jak rozsuną zaspy....?
 11. Rozdział 5 i 6 ordynacji a w szczególności artykuł 53 paragraf 2.
 12. Agencja Ci nie dopłaci więcej niż masz we wniosku i nie więcej niż 50% wartości netto faktury.
 13. Szanowny przedmówco "zacytowałem własnymi słowami" zapis z ordynacji podatkowej, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd, że jest inaczej.
 14. W odpowiedzi na pytanie co jest w "ordynacji podatkowej" w skrócie: od niewypłaconych w terminie zobowiązań urząd ma obowiązek doliczyć należne odsetki i wypłacić je niezwłocznie łącznie ze zobowiązaniem głównym.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...