Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:44 Pią 3 Kwi 2020

Dopłaty bezposrednie - wspieranie dochodu!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mf3085

PostWysłany: 22:57 Wto 12 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

korsarz napisał:
A ja jak jestem w gronie leszczy którzy niemaja pojęcia o rolnictwie i gadaja na rolników ze mają dopłaty itd... to mowie ze mam pieniedzy w h...j a jak mi zaczyna brakować to składam wniosek i agencja mi przelewa kase na konto. Kiedys nawet jednemu jełopowi wćisłem że jak weszly doplaty to mam tyle pieniędzy że musiałem drugie konto otwozyć bo jedno mam juz pelne Razz
Niema co sie wdawać w pyskówki bo czlowiek aby nerwy sobie posuje i nic wiecej a jak ktos jest tępy jak ołówek to i tak mu niewytłumaczysz w czym jest rzecz.

A to jest wina telewizji cały czas trąbią ile to milionów idzie na wies.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mf3085

PostWysłany: 22:54 Wto 12 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez te dopłaty to ilu psełdo rolników sie namnożyło i ilu darmozjadów siedzi w arimr.
Powrót do góry
korsarz

PostWysłany: 19:17 Sob 9 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jak jestem w gronie leszczy którzy niemaja pojęcia o rolnictwie i gadaja na rolników ze mają dopłaty itd... to mowie ze mam pieniedzy w h...j a jak mi zaczyna brakować to składam wniosek i agencja mi przelewa kase na konto. Kiedys nawet jednemu jełopowi wćisłem że jak weszly doplaty to mam tyle pieniędzy że musiałem drugie konto otwozyć bo jedno mam juz pelne Razz
Niema co sie wdawać w pyskówki bo czlowiek aby nerwy sobie posuje i nic wiecej a jak ktos jest tępy jak ołówek to i tak mu niewytłumaczysz w czym jest rzecz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kissmy...

PostWysłany: 12:00 Wto 1 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w naszym kraju lepszym rozwiązaniem byłoby wspieranie konsumentów a nie producentów, jednak w tym przypadku konieczna jest integracja sektora rolnego, aby nadwyżki nie przechwycili przetwórcy i dystrybutorzy, tak czy inaczej żadne rozwiązanie nie jest dobre konieczna jest zmiana mentalności społeczeństwa - nie stety jak widać wykształcenie to nie wszystko, gdyż jest zbyt bardzo kierunkowe, a i media nie są doskonałym źródłem obiektywnej informacji (zawsze następuje jakieś "ubiegunowienie" wsparte subiektywną opinią); poczekajmy z 50 lat i jeśli nie dojdzie do żadnej większej wojny to wszystko samo się ułoży, a rolnicy akurat mają co jeść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
makler222

PostWysłany: 11:01 Wto 1 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaro to nie żart! Jak wiecie większość ludzi nie mających pojęcia o rolnictwie uważa że one nam się nie należą...Całkiem niedawno wdałem się w dyskusję z pewną Panią Sędziną na ten temat - niestety nie dala się przekonać, że dopłaty są kroplą w morzu potrzeb rolnika z prawdziwego zdarzenia, a tych mniejszych nawet krzywdzą, gdyż są znikome i w żaden sposób nie nie rekompensują srodków poniesionych do produkcji...wiem jakie jest Wasze ustosunkowanie do tego problemu, bo też jestem rolnikiem. Ale może tez macie jakąś inną ciekawą opinię na ten temat????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jaro8038

PostWysłany: 08:42 Wto 1 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że to jest żart ? Od kiedy dopłaty bezpośrednie, a nie dopłaty do produkcji są wspieraniem dochodów rolniczych ?
Dopłaty bezpośrednie zawsze wspierają dochód rolniczy przed zbliżającymi się wyborami - tak jak teraz.
Powrót do góry
makler222

PostWysłany: 21:24 Pon 30 Lis 2009    Temat postu: Dopłaty bezposrednie - wspieranie dochodu! Odpowiedz z cytatem

Czy według Was dopłaty bezpośrednie są dobrym instrumentem wspierania dochodów rolniczych??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: