Skocz do zawartości
maciejbolo

Prasie CLAAS ROLLANT 66 nadaje sie do sianokiszonki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy Prasie CLAAS ROLLANT 66 bez rotoru nadaje sie do sianokiszonki ? dodam że baloty są o wymiarach 120x150 prosze o wypowiedzi Pozdrawiam Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie czy Prasa CLAAS ROLLANT 66 bez rotoru nadaje sie do sianokiszonki ? dodam że baloty są o wymiarach 120x150 prosze o wypowiedzi Pozdrawiam Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ile taki balot będzie ważył tona albo więcej,jak go ruszysz? jak go owiniesz? odpuść sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiesz ile taki balot będzie ważył tona albo więcej,jak go ruszysz? jak go owiniesz? odpuść sobie.

Jeżeli chodzi o sprzęt to nie ma problemu tylko chodzi mi jeszcze czy w takim balocie niebendzie sie psuć ta sianokiszonka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys gosciu prasował mi sianokiszonke własnie taką podobną tylko mniejszą 120x120, to baloty w srodku były miekie i troche sie psuły, od tamtej pory najmowałem goscia ktury prasuje prasą JD 550 to baloty są mocno zbite i łatwiej sie rozwijają, moim zdaniem do sianokiszonki najlepsza prasa to zmienokomorowa, moze byc Claas ale Variant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w 150 to w środku prawie dziura bedzie bo nie jest w stanie sie dobić

john deere owszem ale dobre też są new hollandy i za mniejsze pieniądze, mają one 4 walce dzięki którym pasy tyle nie cierpią i zawsze szeroki podbieracz z podajnikiem widłowym i chodzi to elegancko:) mam już którąś z kolei i innej nie chce a john deera tez miałem ale tak jak mówie większe pieniądze w nabyciu i utrzymaniu takiego sprzętu

aktualnie mam do sprzedania New Hollanda 650 w siatce i sznurku jakby ktoś był zainteresowany (niech sobie nikt nie pomyśli ze wychwalam żeby sprzedać bo praski sprawdzaja sie naprawde dobrze a sianokiszonce jak i w drobnej słomie a to już dużo pras nie potrafi)

http://moto.allegro.pl/item1138669505_prasa_new_holland_650_aplikator_zakiszacza_okazja.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...