Skocz do zawartości

Grześ

Members
 • Liczba zawartości

  3 646
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  Bliski zachód. PRA
 • INTERESTS
  Wszystko
 • OCCUPATION
  Rolnik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Grześ

  Pszenica

  Mi się nie podobał mocno niewyrównany ale kilimandzaro było ładniejsze. Grube równe ziarno plon porównywalny
 2. Grześ

  Buraki cukrowe

  u mnie jeszcze nie ma
 3. Grześ

  Rzepak

  U mnie plon: gordon 3,6t/ha na 3b kodiak 2,8t/ha na 4-5 arsenal 3,3t/ha na 4 średnio wyszło 3,2t z ha wilgotność średnia 6,9% zanieczyszczenia 2% ceny nie znam bo wstawiłem w depozyt i czekam. Jak narazie na matifie rośnie ale euro tanieje jeszcze poniżej 1600
 4. Grześ

  Kukurydza

  Szwagier siał słynne subito i w jednym worku były inne ziarna posiali i problem podobny. Sprzedawca spychologia napewno od nawozu popalił padła odpowidź.
 5. Grześ

  Kukurydza

  W tym roku posiałem h32, ułana, mas 26k, arturo, hobbit, crosmann(idzie jak szalona już odbiła od sąsiedniej o 20cm) emblemix, prolix, respect, p8523. Na piachach mam przestrzały we wschodach. Ziarno w ziemi a nie skiełkowało? Co byście obstawili? Po rozduszeniu ziarna jakby zgniło. Co ciekawe jest tak ze 2 metry potem ok i za jakiś kawałek znowu. A rządki obok sobie rosną
 6. Grześ

  Rzepak

  No tak tylko że w tym roku sporo będzie qq.
 7. Grześ

  Pszenica

  brak wody i ciepłych nocek
 8. Grześ

  Rzepak

  chyba 2 lata temu dawałem 0,5 tebu + 0,5 prochlorazu+0,2 ternu(jak dobrze pamiętam) fajnie wyczyściło ale na nakładkach popaliło.
 9. Grześ

  Kukurydza

  No i poszli u mnie niecierpliwi. Jak to ktoś dawno temu napisał że on sieje jak ziemia go w dupsko grzeje siadając na nią. Ja generalnie sieję na kiche więc cena ziarnówki mnie raczej nie interesuje. A jak mi wyrośnie to resztę suszę i mam ziarno na handel. Tylko że od 3 lat wszystko idzie w kopiec.
 10. Grześ

  Buraki cukrowe

  http://www.liz-herbizid.de/?lang=pl&herbconf=pl pobaw się. Ja stosuję 70% zalecanych przez nich dawek i co 7 dni. Nie daję venzaru do 1 i 2 dawki. Do ostatniej dawki daję venzar na komosę bo dłużej trzyma porządek.
 11. Grześ

  Kukurydza

  Ja na dobrą ziemię dałbym długiego denta a na słabszą szybko posiał coś zbliżonego do flinta. Wszyscy straszą znów susza i zalecają siać od 15 kwietnia. Co do odmian szukaj konkretów kicha czy ziarno? Albo jakiegoś uniwersalnego ciężko doradzić. Ja sieję 6 odmian jedną od samego początki H32
 12. Grześ

  Rzepak

  U mnie na osn cisza nikt się nie wyłamuje. Psy gonią i spisują, ludzie kapują. Koniec już bliski a od 1 marca wszystkie normy wysiewu padną. A roślinki czekają na wiosnę.
 13. Grześ

  Pszenica

  U mnie otręby pszenne można kupić drożej niż niektóre firmy skupują pszenicę. Super.
 14. Grześ

  Pszenica

  Z drugiej strony do żniw daleko i mimo ze poprzedni rok był extremalny cena jakoś wielce nie poszybowała do góry. Na miejscu tego gościa kupiłbym 2 kontrakt na sprzedaż w tym samym czasie zboża. Wtedy będzie mógł spać bezpiecznie. Jak tego nie zrobił to sam może sobie w nogę właśnie palnoł.
 15. Grześ

  Pszenica

  Jakoś dziwnie postąpił skoro na rynku za tyle spokojnie by kupił.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...