Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 05:45 Wto 18 Cze 2019

Facelia błękitna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Produkcja roślinna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arturkj

PostWysłany: 02:54 Czw 1 Cze 2006    Temat postu: Goltix 700 Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim za odpowiedź.
Znalazłem informacje o GOLTIX 700 SC anie GOLTIX 700 EC jak *wjacek* napisał, więc chciałem się upwenić czy to jest pomyłka w piśmie albo niemogłem znaleść etykietki na ten środek. Firma BAYER produkje ten środek ale na stronie www.bayercropscience.pl nie znalazłem żadnych informacji dopiero na http://www.bip.minrol.gov.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wjacek

PostWysłany: 18:07 Pon 29 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na drugi rok zastosuję Panidę 330 EC i gwarantuję, że będzie OK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
waldek

PostWysłany: 17:21 Pon 29 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wjacek napisał:
Artur z opryskaniem facelii jest problem nigdzie niema informacji o środkach dostępnych po wschodach. Ja mam facelię na nasiona przed siewem pryskałem AFALONEM DYSPERYJNYM ale i tak niepodziałał na rdest

Osobiście nie miałem problemów z rdestami ale stosuję dodatkowo trifluraninę przed siewem.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wjacek

PostWysłany: 09:21 Pon 29 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur z opryskaniem facelii jest problem nigdzie niema informacji o środkach dostępnych po wschodach. Ja mam facelię na nasiona przed siewem pryskałem AFALONEM DYSPERYJNYM ale i tak niepodziałał na rdest plamisty i miałem ten sam problem odważyłem się i zaryzykowałem opryskałem facelię GOLTIXEM 700 EC facelia troszkę się przypaliła ale żyje a chwast schnie a więc jest OK. można śmiało pryskaź dawka 2l/ha.Już jest 10 dni po zabiegu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Piotrez

PostWysłany: 20:12 Nie 28 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zobacz tu http://www.wodr-bratoszewice.agro.pl/rada/Rada6_2001/agrotechnik.htm#a5
Powrót do góry
arturkj

PostWysłany: 18:30 Nie 28 Maj 2006    Temat postu: Facelia błękitna Odpowiedz z cytatem

Posiałem facelia błękitną w tym roku jako poplon i mam pare problemów. W tej chwili pole zaczyna zarastać chwastami. Więc szukam środka do ochrony faceli i na zniszczenie chwastów.

Artur
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Produkcja roślinna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: