Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 07:57 Wto 25 Wrz 2018

Agrolok
urwany strzyk

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Weterynaria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skoczek

PostWysłany: 13:30 Czw 14 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem kilka takich przypadków, ale zawsze konczyły sie dobrze..tylko ze ja zawsze miałem te przypadki po wycieleniu...wiec to gorsza sprawa..ale zazwyczaj pomagała kaniula...a raz było szycie i kaniula....nie miałem przypadku by zepsuła cwiartke..wiec nie zwlekaj z wetem bo jak sie to wszystko zrosnie to moze byc gorzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wojtal123

PostWysłany: 20:55 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze ze jest zasuszona , nie kombinuj tylko zgłoś do weta.
Powrót do góry
anonymou

PostWysłany: 19:49 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: urwany strzyk Odpowiedz z cytatem

Najprawdopodobniej inna krowa nastąpiła na dojkę, a ta wstała i urwała kawałęk strzyku. Strzyk skrócił się o około 1cm. Końcówka dojki jest zakrwawiona i nie posiada naskórka tylko żywą tkanke. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją? Jak leczyć tą ranę? Czy jest szansa że urwana dojka zagoi się i będzie normalnie funkcjonowała? Dodam że aktualnie krowa nie daje mleka, jest przed wycieleniem, jej termin wycielenia przypada na 20kwietnia.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Weterynaria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: