Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 02:33 Czw 1 Paź 2020

Ceny jaj spożywczych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 797, 798, 799 ... 1390, 1391, 1392  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
repo

PostWysłany: 21:13 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skarbowy teraz po tym artykule powinien przyglądać się handlarzą skąd mają te chałupy i luksusowe samochody to się dowiedzą gdzie jest różnica między 13gr u producenta 50gr w sklepie ,wiem ile towaru sprzedaje na paragon Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jest cenaniemaceny

PostWysłany: 20:52 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za mordowanie kur znajdą na hodowcę paragraf Wink
Powrót do góry
jest cenaniemaceny

PostWysłany: 20:46 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda gadać kol.Yoyo z tymi kretyna....... , tylko brać się za rozwożenie samemu, co to za problem ?
Powrót do góry
nukito

PostWysłany: 18:48 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to znaczy ten ,tego - nie ten kopiuj wkleiłem

http://www.polskieradio.pl/5/273/Artykul/860991,Morduja-kury-bo-jajka-sa-zbyt-tanie
Powrót do góry
nukito

PostWysłany: 18:43 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.ppr.pl/forum/posting.php?mode=reply&t=2277
Powrót do góry
Jajczarek

PostWysłany: 18:41 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol. Yoyo, nie wchodź w głupią polemikę z tymi h..... bo ich nie przegadasz, obsiądą cię jak muchy ....... i po co sobie nerwy psuć, jedź ja jak co tydzień na weekend i laskie kładź na wszystko, przyjdzie czas i dla nas Laughing
Powrót do góry
Jajcarek

PostWysłany: 16:37 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

handlarz00000 napisał:
no i co da te biadolenie? było jajko po 5 gr potem było po 50 gr teraz jest po 15 gr i będzie jeszcze wiele razy różnie a wy jakbyście się dopiero urodzili weźcie się za robote albo za inną branże nara.

Racja Exclamation
Powrót do góry
Yoyo

PostWysłany: 16:12 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowieku, o czym Ty do cholery gadasz ?
Czy moi pracownicy to za darmo pracują a samochody na powietrze jeżdżą ? Zanim zaczniesz pisać takie bzdury, cofnij się kilka miesięcy wstecz. Było to tu na forum poruszane. Ja mam dokładnie takie same koszty jak Ty PLUS koszty wyprodukowania jajka. Na dzień dzisiejszy koszt samej paszy dla jednej nioski to ok. 20 gr. Nioska niesie jedno jajko dziennie, które sprzedaje się dzisiaj na fermie po 13/15 gr. Do samej paszy jest więc dokładka minimum 5 gr. A gdzie reszta kosztów ??????
Skoro więc na sklepach jajko jest po 50 gr. to może zamiast dokładać do interesu sprzedając towar na fermie, może lepiej olać pośredników i całą swoją produkcję pchać bezpośrednio na sklepy ?

Panie "nicniewiem". Ty chyba naprawdę nic nie wiesz o produkcji drobiarskiej. Lepiej nie wychylaj się z tymi kosztami w handlu bo to śmieszne. Powtarzam jeszcze raz: Paliwo, podatki, energia, pracownicy itp, itd.- ja też ponoszę takie wydatki. Też mam samochody, które rozwożą towar, też mam pracowników, też mam magazyny na utrzymaniu i też muszę kupić opakowania itp, itd. O kosztach wyprodukowania jajka nie będę pisał bo Twój umysł i tak prawdopodobnie tego nie ogarnie. I boli mnie, że tak naprawdę na produkcji drobiarskiej (czyli na naszych inwestycjach, naszych kredytach i na naszym ryzyku) dorabiają się inni. Kto ? Nie wiem. I nikogo nie chcę oskarżać. Faktem jednak jest, że dzisiaj jajko na fermie kosztuje 13 gr. a w sklepie 50 i ktoś tą różnicę zgarnia do kieszeni. Taki stan rzeczy uważam za skurw.y.syństwo i zwyczajne złodziejstwo.
Powrót do góry
handlarz00000

PostWysłany: 16:00 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i co da te biadolenie? było jajko po 5 gr potem było po 50 gr teraz jest po 15 gr i będzie jeszcze wiele razy różnie a wy jakbyście się dopiero urodzili weźcie się za robote albo za inną branże nara.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nicniewiem

PostWysłany: 15:18 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

producenci maja wpływ na podaż towaru i jego cene , więc nie do mnie z żalami
czy ja Ci sie wypłakuje , ze towar na sklepach nie schodzi ??ze niejednokrotnie dokładam do paliwa i kosztu pracownika bo mało na trasie sprzedał ? NIE

handluj z kim chcesz , zobaszysz czy handel idzie za darmoche , czy też sa koszta
Powrót do góry
Yoyo

PostWysłany: 15:06 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nicniewiem napisał:
komunizm tez podobno nie był taki zły.

ile zarabia państwo na paliwie , papierosach i alkoholu wiesz , ale mimo to i tak kupujesz . co zmieni napisanie cen producenta ???

sprzedaj swój towar bezpośrednio konsumentowi za m 13/15 gr .bedzie wiedział ile kosztuje jajo u producenta .

po chleb i buty tez idź do producentów , a może tak handel wymienny

ja i sklep pewnie za friko bedziemy handlować

A my za friko produkować możemy ? I to Cie nie oburza ?
Głupi wpis i jeszcze głupsza argumentacja.
Cała złość konsumentów za drogi towar na półkach skierowana jest na producentów. Tymczasem konsument pojęcia nie ma, że producent oddaje towar za psie pieniądze i jeszcze do niego dokłada. Jak to miało być ? Producent jest od produkowania a od handlu jest handlarz ? Ja chromole takie podziały. Jak tylko się jajko ruszy, zaczynam rajd po punktach w celu wygryzienia handlarzy. Nie będę robił za darmo. Też chcę mieć chociaż minimalny zysk ze sprzedaży towaru.
Powrót do góry
nicniewiem

PostWysłany: 14:53 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komunizm tez podobno nie był taki zły.

ile zarabia państwo na paliwie , papierosach i alkoholu wiesz , ale mimo to i tak kupujesz . co zmieni napisanie cen producenta ???

sprzedaj swój towar bezpośrednio konsumentowi za m 13/15 gr .bedzie wiedział ile kosztuje jajo u producenta .

po chleb i buty tez idź do producentów , a może tak handel wymienny

ja i sklep pewnie za friko bedziemy handlować
Powrót do góry
Yoyo

PostWysłany: 14:40 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaja na półkach w sklepach kosztują od 50 gr. wzwyż. Na fermach M'ka 13/15 gr.
Pytanie: Do czyjej kieszeni wpada różnica w cenie ? Gdzie się podziewają te pieniądze ? Może dawny pomysł PSL o pisaniu cen producenta na opakowaniu nie był wcale taki zły ?
Powrót do góry
koguciik

PostWysłany: 14:08 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie wracając do tematu to po ile M i L u Was?
Powrót do góry
B&M

PostWysłany: 08:52 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie tykam cie jajczarku strach mi nie pozwala :)hihihihi
Ale zapraszam do siebie mam nawet prezent dla ciebie
Po ile proponujesz M L kupie jedno auto swiezego towaru
Powrót do góry
przeor

PostWysłany: 08:34 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forsal.pl/artykuly/709695,gospodarczy_przeglad_prasy_forsal_pl_7_06_2013.html
Powrót do góry
ferma07

PostWysłany: 08:31 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeor wsadż sobie gdzieś tą propagandę !!! Jacy ludzie taki naród !! Kto "dopuszcza do sejmu", jak nie my głosujący ? O czym Ty bredzisz człowieku ...?? ps.to podupadające forum świadczy również o nas ! No żal......
Powrót do góry
Jajczarek

PostWysłany: 08:18 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B&M napisał:
Witam kol.przeor i jak tu zyc normalnie jak na kazdym kroku same kur.. i zlodzieje plus obrazanie przes naszego kolege z forum Smile

Nie tykaj a nie będziesz tykany Very Happy

ps.
przeor, nie wypieraj się, przecież jesteś moim kolego i to można powiedzieć - dobrym Laughing Laughing
Powrót do góry
przeor

PostWysłany: 08:05 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B&M napisał:
Witam kol.przeor i jak tu zyc normalnie jak na kazdym kroku same kur.. i zlodzieje plus obrazanie przes naszego kolege z forum Smile

...do takich kolegów Embarassed Embarassed Embarassed to ja się nie przyznaję!! Wolę się bawić sam!!! Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
biedronka

PostWysłany: 08:02 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
B&M

PostWysłany: 07:51 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
przeor

PostWysłany: 07:30 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...................gdybym był okupantem tego kraju, zrobił bym!!!!! - z rolników przestępców, a z przestępców rolników!!!! -karałbym babcie sprzedające pietruszkę na chodniku! -wysyłałbym inspekcje do piwnic, żeby karać za palenie w piecach! -rolnika który sprzeda kilo mięsa, sąsiadowi wysłałbym do prokuratury! -za brak kolczyka i zwierzęcia od ręki bym zamykał! - gdybym znalazł nieoznakowane jajko w sklepie , żeby je wytropić wysłałbym wszystkie swoje siły specjalne! -karałbym kierowców i właścicieli ciężarówek karami po 30000 zł -nastawiałbym ograniczeń prędkości i ustanowił 24 punkty karne,po czym odbierałbym pracę kierowcom zabierając im uprawnienia zaś swoim dałbym immunitet!!!...itd,itp...........................
Powrót do góry
biedronka

PostWysłany: 07:18 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem tak jaki kraj taki rząd....... Polska słynie na całym świecie z nieróbdztwa oraz korupcji na każdym szczeblu władzy.....i jak nas postrzegają tak nas traktują.... efekty przyszły same w każdej gałęzi gospodarki........
w najbliższych 5 latach nastąpi całkowite załamanie gospodarcze co to znaczy a no to że Polska jako naród stanie się wasylem bogatych krajów Unii które wezmą wszystko za niby dotacje... a tak naprawdę kupią za 10 % ceny a Polak będzie im pracował za pół tego co Niemiec czy Francuz...
Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea
Powrót do góry
Jajczarek

PostWysłany: 06:51 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dojdzie do tego ze znów jaja bedą po 50gr u hodowcy Laughing
Powrót do góry
przeor

PostWysłany: 06:23 Pią 7 Cze 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...gdybym był okupantem tego kraju zrobiłbym????

- z rolników przestępców, a z przestępców rolników!!!! Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 797, 798, 799 ... 1390, 1391, 1392  Następny
Strona 798 z 1392

Skocz do: