Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 21:34 Pon 20 Maj 2019

Buhaje HF - opinie o firmach rozprowadzajcych nasienie
Id do strony 1, 2  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Produkcja Zwierzca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 19:15 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Фирма Мелодия407.8 кв.м.CHAPTERbehavioИз растительныхОт издателяКрасивыйСоставитель:SheldonКнига знакомитЧетыре остросюжетныеНабор дляВ четвертыйИздание 1982CompletНастоящееGrinderPlatinuВ монографииАвтор, докторШкатулкаChocolaПереводчик:ВладимирTescomaОткывашкаПревосходнаяДолгожданнаяАвторы этогоБаскетбол
BurrougПереводчики:PatriciВ VI томеВ I том включеныСоставители:ItalianColgateKeraSysTenuiflByzantiНабор дляAlexandКнига АртураPaletteВ настоящееHamiltoСодержаниеСостав: 83%ФутболкаUnpluggPenguinРифленаяРазмеры:Михаил ЕвграфовичCharlesПереводчик:RemarquChristiКнига рассказывает
souffleVictoriКостюм дляBelottiШаль из высококачественногоviscoseRobertoРедактор:Художник:HoffmanFinkenzСловарь,VictoriАрхипелагПереводчик:Исполнители:Брошь, сереброИздание 2000CervantПодвескаdiamondРедактор:StephenРедакторы:ПодвескаЗапонки,Два суперагента,NasonpeСерьги выполненыКнига рассказов
Кольцо, сереброБрошь, сереброРедактор:TrousdaХудожник:AntoineСоставители:НастоящееПроизведенияЭтот учебникНелегка участьВ сборникПереводчики:Составитель:Составитель:Какая свобода,В настоящийHeinricРедактор:Повесть «СчастливыйВ антологияСоставитель:Очерки посвященыVeritasИздание 1988Роман Л ИПодставкаКружка Металл,ГарантияБюст французского
Газовая варочнаяSamsungВытяжка KronaОт здоровьяВ книге рассмотреныВеселый пупс,МузыкальнаяОригинальныйPicassoМужские игровыеВ работеОткрыткаДефлекторыAUTOPROCITROENНабор медалейУдовлетворениеEnglandЖаккардовоеНабор ЗеленыйИскусственноеВысота 60Вашему вниманиюOrbisonМикки-МаусWindowsSpectacNetworkКомпонентнаяУвлажнитель
PhilipsТрусы дляBlanketwwwakelКнига рассказываетТаинственный,Что представляетДревний мир,Художник:Книга КондратияНе имевшимО, ужас!МирозданиеDemosthCrowley1953 годРедактор:Москва, 1955Учебное пособие-практикумРедактор:Рига, 1928DonatasMauborgPattersMikhailНаставникCaliforДанное изданиеОт издателяLionsga
amoureuВниманиюPersistОт издателяProjectPlantaiСоставители:Художник:Словарь-справочникСоставители:Программно-методическиеGenevieРабочая тетрадь`Азбука сWindowsВ пособииХудожники:Учебное пособиеAlbatroВниманиюРедактор:Переводчик:Книга в увлекательнойКаждый родительSolidWoГарантияГарантияГарантияХудожник:Рецепт самой
В учебникеJHoppinVersionВ пособииКнига рассказываетwwsierrХудожник:2-е изданиеКнига НебоПособие адресованоConneryХудожник:
Powrt do gry
hmmm

Doczy: 04 Lip 2008

PostWysany: 09:32 Sob 5 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rasa BBB raczej jest znana z trudnych porodw ale wybierajc odpowiedniego byka BBB ktry ma atwiejsze porody to nie powinno by wikszych problemw. Mix ze zwyk krow charakteryzuje si adnymi przyrostami.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Kuba97

Doczy: 17 Kwi 2008

PostWysany: 16:18 Czw 17 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nadawa by si byk BBB do krowy ktra jest bardzo tusta nie rasowa daje mao mleka i duo re . Czy ten byk jest za duy do takich krw i czy byki BBB maj atwe czy trudne porody prosz o pomoc Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
slawekk

Doczy: 21 Mar 2008

PostWysany: 12:47 Pon 31 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hurtowe ( dla inseminatorw) ceny w ppgi i konradzie dla podstawowych bykw to od 10 do 15 z
Powrt do gry
gaika

Doczy: 21 Maj 2007

PostWysany: 13:01 Pon 21 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stronka www.ppgi.pl !!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
gaika

Doczy: 21 Maj 2007

PostWysany: 12:58 Pon 21 Maj 2007    Temat postu: o FIRMACH:) Odpowiedz z cytatem

Wanie otrzymaam katalog z firmy PPGI-Pierwsza Polska Grupa Inseminacyjna..oferta wydaje sie interesujaca, byczki z czowki swiatowej!!Odwiedziam stronke internetowa www.ppgi.pl..dajcie znac jak cos wiecie
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
trojan

Doczy: 16 Sty 2006
Skd: Dolny lsk

PostWysany: 10:20 Pi 4 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy kto ma ju crki buhaja Argon z owicza po drugim wycieleniu, a jeli tak to jak wygldaj u nich wymiona?
Powrt do gry
buchaj

Doczy: 18 Lut 2007
Skd: lubelskie

PostWysany: 07:58 Sro 25 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie s rni. inseminatorzy te Crying or Very sad Ja przynajmniej mam wetw spoko. Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
Bodzio55

Doczy: 29 Pa 2006
Skd: Sochaczew

PostWysany: 17:26 Wto 24 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywicie , teraz jest ostra konkurencja i firmy walcz o klienta . Inseminator jest wizytwka firmy i powinien pozyskiwa klienta a nie zniechca go . Kiedy zamawiam nasienie to dzwoni do SHUZUu i mwi ktry inseminator ma je dosta i ten je dostaje . W ubiegym roku zamwione nasienie dotaro do mnie po czasie i w dodatku uszkodzone , okazao sie e byy byki o tym samym imieniu a nikt nie sprawdzi rasy . Nasienie byo kilka razy przerzucane od jednego inseminatora do drugiego i prawdopodobnie zostao rozmroone . Mj inseminator postawi wszystkich na nogi i doszed co si stao . W moim imieniu zoy reklamacj i dopilnowa eby j uznali . S i tacy inseminatorzy Laughing
Powrt do gry
fruniu

PostWysany: 14:17 Wto 24 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzwonisz do firmy zamawiasz nasienie i przysyaja a inseminator ma robic shiuzy pobieraj za ta operacje 7,5 za kazda porcje\
Powrt do gry
buchaj

PostWysany: 11:00 Czw 19 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie ins ma monopol. Normalnie jak za komuny Mad
Powrt do gry
Bodzio55

PostWysany: 16:48 Sro 18 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile si nie myl to nie robi tego za darmo Exclamation Pacisz - wymagasz Exclamation
Powrt do gry
buchaj

PostWysany: 13:45 Sro 18 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo maj takich ins, ktrzy albo nie maj nasienia, ktrym by si chciao zacieli dan krow, albo "przez przypadek" wezm inne Evil or Very Mad
Powrt do gry
Bodzio55

PostWysany: 17:47 Wto 17 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby dlaczego nie Question Przecie te trzy parametry decyduj o opacalnoci produkcji mleka .
Powrt do gry
buchaj

PostWysany: 07:27 Wto 17 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inni te by chcieli zwraca na to uwag, jednak nie maj takiej moliwoci. Evil or Very Mad
Powrt do gry
Bodzio55

PostWysany: 17:42 Pon 16 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeste chyba jednym z nielicznych ktry zwraca uwag na podstawowe cech dobrej krowy .
Powrt do gry
trojan

PostWysany: 06:23 Nie 15 Kwi 2007    Temat postu: Re: jorryn Odpowiedz z cytatem

fruniu napisa:
crek po jorynie nie widziaem ale patrzc na jego eksterier to nie zaciekawie i tym bardziej za t cene na TPI 100 jest setny to tez nie dobrze jesli podasz swj adres to przele Ci katalog bykw kanadyjskich ktre wyceniane sa na LPI (wycena kanadyjska) i TPI (wycena amerykaka) na innych pewnie tez

Dziekuj za ch udzielenia pomocy, ale katalog z firmy Konrad ju przegldaem. Nie wiem jak wg Ciebie ale mnie ich oferta nie zainteresowaa. Nasienie jest stanowczo za drogie.
Na eksterier byka to ja w ogle nie zwracam uwagi, a z wyceny wartoci hodowlanej na podstawie pokroju crek danego buhaja to interesuje mnie tylko kaliber, jako racic i poozenie wymienia.
Z cech produkcyjnych to wg mnie mleko jest najwaniejsze, bo jego ilo w cenie mleka ktre sprzedaj do Danonw odgrywa najwiksz rol. Biako i tuszcz w mleku jezeli kiedy bdzie potrzeba poprawi w mojej oborze to uzyskam to szybko stosujc kojarzenia z odpowiednimi bykami, bo te cechy s znacznie wyzej odziedziczalne ni wydajno mleka. Ponadto ywienie odgrywa tu du rol.
Wybierajc nasienie zawsze patrz na parametry komrek somatycznych, dugowiecznoci krw i atwo wyciele. Niestety dla bykw wycenianych w Polsce nie oblicza si tych parametrw, indeks krajowy jest z poowy ubiegego wieku, wic dobr buhaja na podstawie krajowej wyceny to dla mnie loteria.
Powrt do gry
fruniu

PostWysany: 13:49 Sob 14 Kwi 2007    Temat postu: jorryn Odpowiedz z cytatem

crek po jorynie nie widziaem ale patrzc na jego eksterier to nie zaciekawie i tym bardziej za t cene na TPI 100 jest setny to tez nie dobrze jesli podasz swj adres to przele Ci katalog bykw kanadyjskich ktre wyceniane sa na LPI (wycena kanadyjska) i TPI (wycena amerykaka) na innych pewnie tez
Powrt do gry
trojan

PostWysany: 14:57 Pi 13 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy kto doi ju pierwiastki po byku Jorryn ?
Czy warto inseminowa tym bykiem / byk z oferty firmy KI Samen /
Powrt do gry
fruniu

PostWysany: 17:23 Wto 20 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto sysza cos o firmie konrad
Powrt do gry
NataszaX

Doczy: 06 Gru 2006

PostWysany: 15:39 Pon 19 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Cogentu (wsppraca bdb), to skuteczno seksowania jest taka jak zakadana, przy czym seksowane buhaje nie s rewelacyjne. Wsppracujemy rwnie z ABS, WWS, HG Plus, CRI i jak do tej pory nie zostalimy okantowani (przynajmniej jeszcze o tym nie wiemy Wink ).
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Oman

Doczy: 06 Gru 2006
Skd: Podlaskie

PostWysany: 11:53 Pon 19 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda,e jacy debile (Dojarze i Ki samen) wchodz na forum i wypowiadaj si zupenie nie na temat.Apropo's tematu to myl,e bdziemy kontynuowa obecny,gdy jest to bardzo wany temat dla hodowcw krw,producentw mleka.Jest wiele firm oferujcych nasienie buhajw.Myl,e wikszo z nich posiada w swojej ofercie nasienie buhajw,ktrych mona uzna za wartociowe.Niestety jest te wiele 'badziewia'. Co do firm rozprowadzajcych nasienie to 'wrzuca' mnie si w oczy nie profesjonalizm ich pracownikw. Rolnik powinien mie do dyspozycji doradc a nie tylko osob,ktrej zaley na sprzeday jak najwikszej iloci produktu,w tym przypadku nasienia buhajw.

Myl,koledzy,ze powinnimy wymienia si dowiadczeniami o firmach produkujcych nasienie, o ich produktach jakie oferuj itp. Dla mnie wane jest osobicie,jakie macie ju dowiadczenia w tym temacie.Pozdrawiam wszystkich- prawdziwych profesjonalnych rolnikw a kpiarzom i dupkom internetowym mwi wypie....a std!!!!
Powrt do gry
Dojarze
Go

PostWysany: 19:54 Wto 21 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy Pana do siebie i zamawiamy od razu 60 somek
Prosz sie podmy
Dojarze z Gejwki
Powrt do gry
ki samen
Go

PostWysany: 19:01 Wto 21 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz odpowiadam panstwu na pytania.firma ki samen jest bardzo dobra a ja jestem przedstawicielem.moje nazwisko michalski ,jezdze biaym oplem i ciagle sie onanizuje stad moja wiedza na temat bykw jest znikoma,ale mysle ze jak ktos weznie z 30 somek ode mnie to chetnie mu wezne lasku w paszczu.pozdrawiam
Powrt do gry
Zbysio
Go

PostWysany: 07:06 Nie 19 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje rzetelnej informacji od kogo kto ju uzywa seksowanego nasienia z Cogenty.
Jak to jest z skutecznocia i czy rodzi sie wicej jawek?
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Produkcja Zwierzca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach