Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 02:46 Czw 15 Kwi 2021

Cena brojlera
Idź do strony 1, 2, 3 ... 2598, 2599, 2600  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pomorze

PostWysłany: 19:35 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieudolnosc rzadu wychodzi na jaw uwalic przedsiembiorcow rolnikow nierobom sypac kase dziadkom robic pranie mózgu w telewizji brakuje putina z bronia droga elito po cowidzie wlezie bieda a dzieci roboty nie nauczone koniec swiata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nowy2020

PostWysłany: 19:13 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy2020 napisał:
Panowie ja już stoję 1 miesiąc na pusto żadnej informacji z weterynari kiedy będzie wstawienia dopuszczone jak mam swoich praw dochodzić u mnie ptasiej grypy nie było ale jestem w strefie do 3km jajek nie mogę nałożyć bo nie ma decyzji od powiatu ze strefa jest wolna co w takiej sytuacji mam zrobić zaraz cały jeden rzut minie mi od kogo mam się za to o odszkodowanie domagać czegoś... z czego mam żyć ?

Dodam że agencja nic nie wie weterynaria odsyla do agencji i na odwrót
Powrót do góry
Nowy2020

PostWysłany: 19:11 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie ja już stoję 1 miesiąc na pusto żadnej informacji z weterynari kiedy będzie wstawienia dopuszczone jak mam swoich praw dochodzić u mnie ptasiej grypy nie było ale jestem w strefie do 3km jajek nie mogę nałożyć bo nie ma decyzji od powiatu ze strefa jest wolna co w takiej sytuacji mam zrobić zaraz cały jeden rzut minie mi od kogo mam się za to o odszkodowanie domagać czegoś... z czego mam żyć ?
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 17:35 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuń napisał:
Zwroćcie sie do Kolodziejczaka. Uwazam ze naglosni sprawe. Ale jesli liczycie ze bedzie za wlasne pieniedze jezdził do drobiarzy to sie bardzo mylicie. Czlowiek chce wejsc do rządu i wydaje mi sie ze wejdzie, bedzie za nas krzyczał ale trzeba go wesprzec. a Wam jest zal 100 zloty wyslac na agrounie z dopiskiem ze od drobiarzy. Czlowiek kontaktowy, odbierze kazdy telefon, odpisze na sms i e-mail. Czeka na nas ale wolicie duzo gadac na forum a tu trzeba z nim. Innej osoby nie ma ktora cokolwiek moze zmienic w naszej sprawie. Macie gotowego, głośnego lidera a nie umiecie tego wykorzystac. Ubojnie umialy gdy chodzilo o ubój rytualny. Hodowcy drobiu są zbyt skąpi a mogliby zyskac miliony i spokoj w hodowli. Jestem ciakaw kiedy sie obudzicie w sprawie Salmonelli ale wtedy bedzie juz pewnie pozamiatene bez was.

zgadza sie trzeba z nimi trzymać wspierać ich i działać razem z nimi wyjdzie to kazdemu na dobre to moze Polski Związek powienien w tej sprawie działać pobierać opłate na agrounie od nas i coś im przekazywać w zamian za wsparcie od nich
Powrót do góry
Agrrik

PostWysłany: 17:33 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro3 napisał:
Witam.
Co ty Nowy2020 chcesz żeby państwo dopłacało z podatków czyli z kasy nas wszystkich do prywatnego biznesu? Nie ma na to naszej zgody!!!!!! Chyba ci się ustroje pomyliły. Ciesz się że zlikwidują ogniska PG na koszt państwa.

no pewnie, wystarczy, że dopłacają Rydzykom, SKOKom, Obajtkom, Czartoryskim, czy innym Misiewiczom
Powrót do góry
Kuń

PostWysłany: 16:49 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwroćcie sie do Kolodziejczaka. Uwazam ze naglosni sprawe. Ale jesli liczycie ze bedzie za wlasne pieniedze jezdził do drobiarzy to sie bardzo mylicie. Czlowiek chce wejsc do rządu i wydaje mi sie ze wejdzie, bedzie za nas krzyczał ale trzeba go wesprzec. a Wam jest zal 100 zloty wyslac na agrounie z dopiskiem ze od drobiarzy. Czlowiek kontaktowy, odbierze kazdy telefon, odpisze na sms i e-mail. Czeka na nas ale wolicie duzo gadac na forum a tu trzeba z nim. Innej osoby nie ma ktora cokolwiek moze zmienic w naszej sprawie. Macie gotowego, głośnego lidera a nie umiecie tego wykorzystac. Ubojnie umialy gdy chodzilo o ubój rytualny. Hodowcy drobiu są zbyt skąpi a mogliby zyskac miliony i spokoj w hodowli. Jestem ciakaw kiedy sie obudzicie w sprawie Salmonelli ale wtedy bedzie juz pewnie pozamiatene bez was.
Powrót do góry
Kuń

PostWysłany: 16:35 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
BSE ASF Covid PG co jeszcze???

salmonella Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 15:31 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nakładki jak głupi klusek
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:59 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było wiadome, że kwestia czasu jest dramat w tamtym miejscu. Szkoda że (słowo zostało usunięte) po 5piter jeszcze nie budowali ku.rwa do góry. Teraz to jeszcze małe miki, kiedyś z takich rzeczy wylezie zaraza która zdziesiatkuje świat. Wspomnicie moje słowa. To jest wbrew naturze żeby 80tys zwierząt było w jednej hali a milion na placu
Powrót do góry
Tesciu

PostWysłany: 13:20 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamyk napisał:
Symptomatyczne jest, że wzrost liczby przypadków PG idzie w parze z chowem kaczki..... "" G.

Jednak pierwsze przypadki były na stadach niosek które mocno trzepie, z czego wynika różnica że brojler został zaatakowany przez PG tylko w paru przypadkach a nioska leci masowo
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 11:25 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Co ty Nowy2020 chcesz żeby państwo dopłacało z podatków czyli z kasy nas wszystkich do prywatnego biznesu? Nie ma na to naszej zgody!!!!!! Chyba ci się ustroje pomyliły. Ciesz się że zlikwidują ogniska PG na koszt państwa.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 11:13 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakby tak dac kolejna działkę i ubojnia ta duża postawi a tobie ta za obsługę. Ja proponuję budować dalej do oporu albo 2 i 3 piętro stawiać zeby już nie ponosić kosztów na geodetów i lanie fundamentów
Powrót do góry
Nowy2020

PostWysłany: 10:16 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dramat dramat dramat

wielkopolska ciągle brak informacji kiedy będzie można brać brojlera paszarnie gonią hodowców o kasę za pasze podobnie jak wylęgarniach energetyka i inne przedsiebiorstwa.... niemówiąc o bankach

Brak jakiego kolwiek wsparcia od rządu powiatowi nic nie wiedzą paranoja czemu nie ma wdrożonej jakiejś pomocy dla hodowców gdzie my mamy szukać ratunku

Agencja też nic nie wie

Banki nie chcą udzielać kredytów bi branża według nich jest zagrożoną
Powrót do góry
dex

PostWysłany: 09:41 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy będzie tak jak mówiłem, w tym tempie i w tej skali w końcu braknie na odszkodowania i nie braknie temu z firmy na c czy tez z firmy na a czy też innego molocha ale braknie zwykłemu Kowalskiemu i o tym pewnie będzie cichutko ...
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 08:14 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja taką stronę z kontem mogę założyć .............. ale odrazu mówię że 50% dla mnie .
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 08:08 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Może ktoś nam to podrzuca
kur.wa Taki mocny jesteś i nie wiesz Exclamation ze słowacji filut przywiózł kaczki zarażone .
Powrót do góry
Robert71

PostWysłany: 07:53 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

predator&obcy napisał:
A co Wy na to aby tego człowieka z agrouni wspomagać . Założyć jakąś stronę albo co . NP jak orkiestrę . Ja mu ufam . Nie przepier.doli tych piniendzy . bedzie bił sie

Dobra myśl
Powrót do góry
kamyk

PostWysłany: 07:49 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Symptomatyczne jest, że wzrost liczby przypadków PG idzie w parze z chowem kaczki . Dlaczego nie wiem, ale tak to wygląda . Poza tym puki PG wiązała się w poprzednich latach z migracją dzikiego ptactwa tak teraz mamy do czynienia z przenoszeniem jej przez ptactwo lokalne (wróbel, bażant, itp) niekoniecznie migrujące . Czyli ryzyko infekcji na fermach jest bardzo duże. Nieogrodzone fermy to bardzo duże ryzyko. Na łapach przenoszą PG koty lisy psy itp. Kurniki z wentylacją kalenicowa to nic jak otwarte kurniki , brak siatek w oknach podobnie .
Nawet Ci co wszystko mają dobrze zrobione są przegrani kiedy mają sąsiadów którzy te rzeczy mają gdzieś i myślą ,że się nic nie stanie . Póki tacy istnieją wszyscy będziemy ofiarami PG.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 07:44 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś nam to podrzuca
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 07:44 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co Wy na to aby tego człowieka z agrouni wspomagać . Założyć jakąś stronę albo co . NP jak orkiestrę . Ja mu ufam . Nie przepier.doli tych piniendzy . bedzie bił sie
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 07:33 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
HIF Very Happy bo zaczną pedały się nudzić .
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 06:15 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Tesciu

PostWysłany: 05:39 Sro 14 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa lata wstecz 47 ognisk z czego sporo przydomowych u Pani Jacki na 10 nioskach.

Rok wstecz 53 licząc poprzedni sezon..

Francję nie dogonimy ale skąd taka kumulacja w Polsce PG :/

Pogoda do końca miesiąca... Aż szkoda słów
Powrót do góry
luki135

PostWysłany: 22:27 Wto 13 Kwi 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już się nie chce czytać maili z piwu. Tyle tych ognisk chyba w całej historii drobiarstwa nie było. U jakiegoś boba z żuromina 320 tys brojlerów do utylizacji. Zależy jak chłop czy bizmesmen ustawiony to współczuć albo i nie. O kurach nioskach i kaczkach lepiej nie wspominać. Spełnił się najgorszy scenariusz jaki był możliwy. Całe szczęście że nie wbiło się więcej szpadla w ziemie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Burbon

PostWysłany: 22:25 Wto 13 Kwi 2021    Temat postu: OOO!!! Związki !!! Odpowiedz z cytatem

O! Czytam że „Miko” marzy o Związkach ! popieram !
Tylko powiedz kolego o jakich tych Związkach Marzysz ? czy należysz do jakiegoś?
Czy płacisz jakąś składkę? Czy jesteś z Tych którzy czekają aż Ktoś coś załatwi ?
Wnioskując z niedalekiej przeszłości
wynika że większość hodowców wolała trzymać palec prosto w ...
I przymilać się „panom” prezesom z ubojni którym bardzo zależało na tym żeby żadne Związki im nie mąciły tzn nie przeszkadzały w ich ambitnych planach rozwoju , oczywiście przy pomocy i kosztem Hodowców !
Przez długi czas w KRD, członkiem był tylko JEDEN !!! Związek wydmuszka ! potrzebny był tam żeby świadczyć o tym że KRD zrzesza nie tylko ubojnie ale również Hodowców .
Jestem w 100 % przekonany że KRD myslała i myśli nadal tylko o sobie a nie o Hodowcach, My jesteśmy ich wrogami
Więc powiedz mi kolego kto miałby NAS reprezentować !
W kwesti Funduszu Promocji to muszę Ci powiedzieć , że dzięki naszym składkom sporo zakładów wypłynęło na rynki zewnętrzne i tam właśnie wypromowały się dzieki naszym składkom ,
Czy myślisz że zgodzą się na to żeby im te fundusze odebrać ,tym bardziej że mają wększość w FP
Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 2598, 2599, 2600  Następny
Strona 1 z 2600

Skocz do: