Skocz do zawartości
maniek446

przechowywanie leków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie dotyczące szczepionki przeciw mykoplazmozie, kolibakteriozie dla loch. szczepionki te są po 10 dawek czy można ze szczepionki sterylną igłą wyciągnąc np. 5 dawek a pozostałe 5 przechowywac w lodówce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to stała procedura robiona przez lekarzy wet. z większością lekarstw, więc szczepionki również powinny podlegać podobnej obróbce. Czy nie ma żadnych zastrzeżeń na ulotce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porcylisy maja zastrzezenia ze nalezy zuzyc w kilka godzin po otwarciu. zaliczam sie do tych osób które tego nie przestrzegaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don. To jak wyciągasz sterylną igłą tyle ile potrzebujesz a reszta do lodówki. A z jaką strzepionką tak robisz, od jakiego czasu i działa wszystko jest ok? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem fiolki 20ml dostałem 50ml. wiec nic innego mi nie pozostaje jak tak robic a szczepie tylko przeciwko kolibakteriozie , jednoczesnie podczas porodu podaje kazdej maciorze antybiotyk, który tez chamuje biegunki dlatego nie moge jednoznacznie powiedziec działa albo nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don. jeśli można wiedziec jaką szczepionką szczepisz na kolibakterioze i jaki antybiotyk podajesz dodatkowo maciorze podczas porodu? Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...