Skocz do zawartości
szu

PANE LANS DANKE

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Panowie i Miłe panie chciałem powiedzieć Danke panie Lans 8 lat pracy na forum cenne rady nie którę nawet przełomowe odkrycia i wsze strona ogromna wiedza

 

Połączona z skormnoscią i życzwisloscia

 

Wyjątkowe wyczucie ekonomiczne i społeczne i prawie 900 postów wiec pisał wiele prawie jak Adam Michnik w GW

 

 

 

Mamy nadzieje ze nie przejdziesz do konkurencyjnego forum do naszego

 

Proponuje Jutro opuścić flagi do połowy i tak przez tydzień trzymać bo to największa strata od wejścia do wspólnoty europejskiej

 

ps

JA osobiście przepraszam Ciebie panie LAns za wszelkie uszczypliwości i lanie łacha z pana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster.Fajna polewa. Akurat przeczytałem "książkę"(przepraszam parę książek ? Jak mawiał kolega , dzień bez forum jest dniem zmarnowanym"

PS.

"Szu"Jesteś jednak Mistrzem ,że Lanza sprowadziłeś do swego poziomu."Szacun"

A do moderatorów- Nie wiem.Wyrazy współczucia czy gratualcie za cierpliwość,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Panie Tekmie ja nikogo do niczego nie sprowadzałem .

To nie ja kwestionuje autorytet profesora zw dr hab z Uniwersytetu przyrodniczego w Poznaniu na temat poplonów w okresie szuszy .Fakt podobne wnioski mi przez przez głowię pełną Sieczki .

Wcale mnie nie dziwi ze poza mna herezje pisane przez Lansa inni zauważyli ale nawet mu nie zwracali uwagi .

 

Pewnie ze sie smieje bo co mam zrobić skoro Ty ksiażki czytasz za pewne ekonomia rolnictwa .Ja tylko opakowanie po papierze toaletowym przeczytałem .bo rozwijałem papier druk coś nie wyrażany .

Atakował mnie ze 1 l IPU nic nie daje ale sam nic nie pisał przy jakiej dawce u niego działa lub dlaczego u niego nie działa

 

z Targą 10EC jak bym jego słuchał dziś miałbym na polu syf .

 

mimo ze dałem 0,3 w róznych kombinacjach z wspomagaczami efekt jest bardzo podobny fakt na działach z mocnym nasileniem np trawy łąkowej dałem 2 raz tyle samo lub na iinych dałem genere tyk ale w dawce 1 l bo miał 5ec i efet znowu porównywalny

 

z Krzemionką nie rozpuczalna w wodzie mieszał z krzemionka rozpuszczalna

 

Poza intermagiem jest jeszcze kilka nawozów z krzemionka faktycznie każdy poza krzemionka ma tez inne substancje najczęściej sa to aminokwasy

 

Fakt nie wiem czy to działa czy nie ale z nikogo nie kpie bezpodstawnie

 

Wiem jedno jak powtarzałem obornik zamiast poplonów poprawi szybko i plonowanie i rozwiąże parę problemów z mikro elementami

 

ta cała krzemionka jest np w TURZYCY taka trzcinowa trawa i jest nawet pow 2% ale w formie rozpuszczanej w wodzie

Skoro podajesz to jako paszę to w oborniku tez będziesz miał krzemionkę bo nie jest trawiona przez bydło i podajesz krzemionkę nie wiedzą o tym i nie jest to piach jest twierdzi pan LANS

 

a co do Buraków w Polsce lekko można by z 400 tys uprawiać w samych cukrowniach bylo zatrudnionych 72 x 200 14400 przewiezienie masy 400 tys x 50 ton 2mln ton tez wymaga pracy ludzkiej w czasie sezonu od 1,5 do 4 mies w cukrowniach jest zatrudnionych dodatkowo z 30 tys ludzi

no i oczywiscie z 60 tys rolników produkuje taka ilosc buraków

A dzis co nie cała połowę płatnosci cukrowej dostaja polscy rolnicy bo LANS nie wie ze wiecej dostaja Niemcy lub fundusze inwestycyjne z Angli

 

zamiast 72 cukrowni jest 30 lub mniej

 

i zamiast 400 tys jest miniej niz połowa buraków

 

A kolega pisze ze izo glukoza jest szansa polskiego rolnictwa -moim zdaniem tak pomoże jak żya gaz CYKLON B

 

Po zniesienie kwot na buraki i cen minialnych wejdzie cukier z trzciny który moze kosztować w sklepie 1,5

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...