Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 16:08 Sro 20 Lis 2019

Gęsi - reprodukcja i tucz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: 10:30 Pon 21 Lis 2005    Temat postu: Re: GĘSI - reprodukcja i tucz Odpowiedz z cytatem

z jakiego regionu jesteś ? jeśli możesz to daj namiary na siebie.

Anonymous napisał:
cena żywa gęsi 5,00 zł/kg; różna klasyfikacja w różnych zakładach; wszystkozależy od rynku niemieckiego - w tym roku chyba nie jest źle; problem będzie na wiosnę bo znowu będzie zagrożenie ptasią grypą

dronio napisał:
chciałbym popisać na temat produkcji gęsi i chciałbym się zorjętować o sytuacji w kraju ponieważ jestem hodowcą.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 11:08 Pią 18 Lis 2005    Temat postu: Re: GĘSI - reprodukcja i tucz Odpowiedz z cytatem

cena żywa gęsi 5,00 zł/kg; różna klasyfikacja w różnych zakładach; wszystkozależy od rynku niemieckiego - w tym roku chyba nie jest źle; problem będzie na wiosnę bo znowu będzie zagrożenie ptasią grypą

dronio napisał:
chciałbym popisać na temat produkcji gęsi i chciałbym się zorjętować o sytuacji w kraju ponieważ jestem hodowcą.
Powrót do góry
dronio
Gość

PostWysłany: 19:41 Czw 17 Lis 2005    Temat postu: Gęsi - reprodukcja i tucz Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69
Strona 69 z 69

Skocz do: