Skocz do zawartości

przeor

Members
 • Liczba zawartości

  952
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. przeor

  Ceny jaj spożywczych

  https://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/puste-polki-w-wielu-sklepach-co-dzieje-sie-w-europie,219957.html
 2. przeor

  Ceny jaj spożywczych

  https://www.fakt.pl/pieniadze/rosol-bedzie-nielegalny-rolnicy-denerwuja-sie-ze-musza-zglaszac-kury/94gy41x
 3. przeor

  Ceny jaj spożywczych

  https://www.thegazette.com/agriculture/beyond-iowa-gruesome-avian-flu-persists/
 4. przeor

  Ceny jaj spożywczych

  Zastanawiam się, jaka cena byłaby satysfakcjonująca dla producentów na maj???? Bywało 0,10 w porywach do 0,15. Czy cena na miesiąc maj powyżej 0,20 i zaistniałej sytuacją ( covid 19 ) nie jest satysfakcjonująca ??? Nie grzeszcie .
 5. przeor

  Ceny jaj spożywczych

  https://www.polska-ie.com/w-kraju-mamy-niedobor-jaj/
 6. przeor

  Ceny jaj spożywczych

  https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-rzeczpospolita-mimo-suszy-zboze-plynie-za-granice,nId,4465164 Do czego nam potrzebny rząd????!!!
 7. przeor

  Ceny jaj spożywczych

  https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/wegry-w-226-gospodarstwach-stwierdzono-ptasia-grype,390138.html
 8. przeor

  Ceny jaj spożywczych

  Od pomocy, jest misio, pomaga hodowcom to i o Afryce pomyśli
 9. przeor

  Ceny jaj spożywczych

  Dobrze, że podkreśliłeś "na każdego". O to przecież chodziło by prawo nie działało wybiórczo. Oprócz tych, co te prawo stanowią, i mieli by stać na jego straży.
 10. przeor

  Ceny jaj spożywczych

  Za komuny było powiedzenie, " Dajcie człowieka , a paragraf się znajdzie" Dziś paragraf czeka na każdego obywatela!!
 11. przeor

  Ceny jaj spożywczych

  Sprawdź też dane GUS sprzed 2000 roku. Bo to wciąż obejmuje te 50 lat o których wspomniałem. Kol jak ty chcesz porównywać czasy, do 89 roku zcentralizowanych cen z latami kiedy te ceny uwolniono, czyli po 89 i okres kształtowanie gospodarki wolnorynkowej, czyli lata 90 z czasami kiedy ona już funkcjonuje myśle po 98 mniej więcej, to tak się po prostu nie da. To jak byś porownal rynek zbytu dzisiaj i 25 lat temu chyba rozumiesz co mam na myśli. Na koniec tej dyskusji poza tematem. Czy naprawdę uważasz że decyzje PiS, ktore wpłynęły na zwiększenie kosztów prowadzenia firm, tylko po to aby mieć pieniądze na rozdawanie, a właściwie to po prostu kupowanie jak to powiedział kurski, głosów tępego ludu, nie są czymś nowym. Chces mi powiedzieć, że wszytkie poprzednie rządy były pod tym względem tak samo nieodpowiedzialne. Cudem będzie jak to wszytko się nie zawali . Masz biznes, sam wiesz ile to kosztuje dzisiaj i przed podnoszeniem z kolan Polskiego narodu .... PS pisałem z telefonu, więc może trochę nie zrozumiałe wyszło ale doczytasz się RACJA!!! Takiego bezprawia i hipokryzji ,to nawet komuniści nam nie zafundowali...
 12. przeor

  Ceny jaj spożywczych

  Sprawdź też dane GUS sprzed 2000 roku. Bo to wciąż obejmuje te 50 lat o których wspomniałem. Kol jak ty chcesz porównywać czasy, do 89 roku zcentralizowanych cen z latami kiedy te ceny uwolniono, czyli po 89 i okres kształtowanie gospodarki wolnorynkowej, czyli lata 90 z czasami kiedy ona już funkcjonuje myśle po 98 mniej więcej, to tak się po prostu nie da. To jak byś porownal rynek zbytu dzisiaj i 25 lat temu chyba rozumiesz co mam na myśli. Na koniec tej dyskusji poza tematem. Czy naprawdę uważasz że decyzje PiS, ktore wpłynęły na zwiększenie kosztów prowadzenia firm, tylko po to aby mieć pieniądze na rozdawanie, a właściwie to po prostu kupowanie jak to powiedział kurski, głosów tępego ludu, nie są czymś nowym. Chces mi powiedzieć, że wszytkie poprzednie rządy były pod tym względem tak samo nieodpowiedzialne. Cudem będzie jak to wszytko się nie zawali . Masz biznes, sam wiesz ile to kosztuje dzisiaj i przed podnoszeniem z kolan Polskiego narodu .... PS pisałem z telefonu, więc może trochę nie zrozumiałe wyszło ale doczytasz się RACJA!!!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...