Skocz do zawartości

dziunia

Members
 • Liczba zawartości

  1 324
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • AOL
  31447742
 1. dziunia

  Ceny piskląt

  No wiesz, nasza Dziuńka zawsze trzaska żywiec po 4,5 to i pisklaczki pewnie po 1.15 netto kupuje Ale masz rację dobry pisklak od 1,25 netto do nawet 1,37 netto i tendencja robi się wzrostowa. Pozdrawiam kurczak dobry to jest dzisiaj kabaret tendencja wzrostowa dobre ale chba w marcu
 2. dziunia

  Ceny piskląt

  wstawiam 15. 01 po 1.15 netto
 3. He he he dobre zachwalają sami siebie
 4. dziunia

  Czarna lista ubojni

  już po wszystkim za duzo pili
 5. dziunia

  Ceny piskląt

  Krótki termin powiadasz a kogo dziś stać na krótki termin kto ma gotówkę kto płaci od ręki powiedz Tomaszku no kto
 6. Jak znajdziesz taką ubojnie to pisz, bo na dzień dzisiejszy to te hale bedą odrabiać Twoje wnuki a ja znam i może to nie podlasie ale też blisko Indykpol podobno ma nowe warunki współpracy z kontrahentami
 7. dziunia

  Wytwórnie pasz

  niedługo słoma będzie droższa od żywca!!!!!
 8. dziunia

  Wytwórnie pasz

  Animex postawił na jakość i już widać tego efekty - tylko ciekawe na jak długo?
 9. dziunia

  Ceny jaj spożywczych

  Branża spożywcza bardzo mocno zainteresowana jest wszelakim zamiennikiem jajka czyli wszystkim co zastąpi im w produkcji jajko - a dlaczego ponieważ już teraz są zamówienia na które nie ma pokrycia!!! Resztę sami sobie dopowiedzcie czym to grozi!
 10. Po kilkunastu rzutach zmieniłem na inną .... i nie żałuję. Pisklęta takie jak wszędzie ale rozmowa z ludźmi tu jest problem!
 11. Sensowna ubojnia zawieszona w czasie i przestrzeni od co najmniej 10 lat polecam tylko potrzebującym i nieświadomym Indykpol Lublin.
 12. zgdzam się z przedmówcą, myślę, żeby zacząć jeździć na ubojnie po oddaniu i czekać na taśmie, żeby zobaczyć ile rzeczywiście kilogramów poszło na ubytki. Jedna ubojnia zaczęła oszukiwać, to w ślad za nią poszły inne. Ukróćmy ten proceder i zacznijmy jeździć na taśmę. Macie mylne skojarzenia ubytku. Ubytek jest to zazwyczaj różnica wagi wynikająca z przebycia trasy od hodowcy do ubojni. Tylko ważenie towaru przed wyjazdem do uboju może sprecyzować dokładnie ubytek, reszta kombinacji stosowanych przez ubojnie to rżnięcie nas z kasy.
 13. dziunia

  Ceny piskląt

  Czy ktoś wstawił od Pana Czajkowskiego pisklęta jakie są opinie o tej nowej wylęgarni czy aby na pewno własne stada ?
 14. dziunia

  Ceny jaj spożywczych

  te z rozumem są najgorsze
×
×
 • Dodaj nową pozycję...