Skocz do zawartości

AnnaOTTO

Members
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Witam, budżet na to stanowisko to 6,5-7 tys. zł brutto miesięcznie. Zapraszam do przesyłania CV w razie zainteresowania.
  2. OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko: Technolog Mleczarstwa/Kierownik Zmiany Miejsce pracy: 64-600 Chodzież (województwo wielkopolskie) GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:  Planowanie i koordynowanie produkcji,  Rozwiązywanie problemów produkcyjnych,  Zarządzanie podległym zespołem. WYMAGANIA:  Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży mleczarskiej,  Wykształcenie wyższe z zakresu technologii (mile widziane technologii mleczarstwa). OFERUJEMY:  Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z tradycjami,  Atrakcyjne wynagrodzenie. Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacje.specjalistyczne@ottoworkforce.pl Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
  3. OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko: Technolog Mleczarstwa/Kierownik Zmiany Miejsce pracy: 64-600 Chodzież (województwo wielkopolskie) GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:  Planowanie i koordynowanie produkcji,  Rozwiązywanie problemów produkcyjnych,  Zarządzanie podległym zespołem. WYMAGANIA:  Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży mleczarskiej,  Wykształcenie wyższe z zakresu technologii (mile widziane technologii mleczarstwa). OFERUJEMY:  Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z tradycjami,  Atrakcyjne wynagrodzenie. zgłoszenia prosimy kierować na adres: rekrutacje.specjalistyczne@ottoworkforce.pl Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...