Skocz do zawartości

Eva

Members
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Eva

 1. Eva

  Pytanie do moderatora???

  uprasza się aby: -> nie zakładać nieprzemyślanych, niepotrzebnych tematów, -> szukając informacji najpierw przeczytać co już zostało na dany temat napisane, dopiero potem pytac -> zakladajac temat nalezy go nazywac tak aby od razu bylo wiadomo o co chodzi (np. temat "pytanko" mało mówi o treści postu) Niepotrzebne tematy, powielajace juz istniejace bedą usuwane. Kryterium są wyżej wymienione punkty a nie niczyje widzimisię. Pozdrawiam i zachęcam do aktywnego korzystania z forum nie tylko w dziale sugestie i problemy.
 2. Eva

  Pytanie do moderatora???

  Na tym forum moderator usuwa posty które powodują zaśmiecanie i bałagan i należy przemyśleć pisane wiadomości oraz zobaczyć czy już takiego tematu nie ma. Jeżeli ktoś tej zasady nie zrozumiał to zwykle uczy się po pierwszym skasowanym poście. Jak nie po pierwszym to po drugim. A na to czy coś zostaje skasowane czy nie humor moderatora nie ma żadnego wpływu. Pozdrawiam
 3. Eva

  zniknal moj post

  Masz racje, ale: gdyby takie przypadki "spamowania" zdarzaly sie rzadko to na pewno info takie byloby wysylane do uzytkownika. Jednak jest tego zbyt duzo aby kazdemu odpisywac, a info o tym jak powinien wygladac post jest wywieszone w najbardziej uczeszczanych miejscach tego forum. Dlatego prosze przeczytac uwaznie i zamieszczac swoje posty w odpowiednich miejscach a na pewno nie beda znikac.
 4. Aby ułatwić moderatorom zadanie , a użytkownikom forum korzystanie z niego i znajdowanie szukanych informacji uprasza się aby: -> nie zakładać nieprzemyślanych, niepotrzebnych tematów, -> szukając informacji najpierw przeczytać co już zostało na dany temat napisane, dopiero potem pytac -> zakladajac temat nalezy go nazywac tak aby od razu bylo wiadomo o co chodzi (np. temat "pytanko" mało mówi o treści postu) Niepotrzebne tematy, powielajace juz istniejace beda usuwane.
 5. Aby ułatwić moderatorom zadanie , a użytkownikom forum korzystanie z niego i znajdowanie szukanych informacji uprasza się aby: -> nie zakładać nieprzemyślanych, niepotrzebnych tematów, -> szukając informacji najpierw przeczytać co już zostało na dany temat napisane, dopiero potem pytać -> zakładając temat należy go nazywać tak aby od razu było wiadomo o co chodzi (np. temat "pytanko" mało mówi o treści postu) Niepotrzebne tematy, powielające już istniejące będą usuwane.
 6. Aby ułatwić moderatorom zadanie , a użytkownikom forum korzystanie z niego i znajdowanie szukanych informacji uprasza się aby: -> nie zakładać nieprzemyślanych, niepotrzebnych tematów, -> szukając informacji najpierw przeczytać co już zostało na dany temat napisane, dopiero potem pytac -> zakladajac temat nalezy go nazywac tak aby od razu bylo wiadomo o co chodzi (np. temat "pytanko" mało mówi o treści postu) Niepotrzebne tematy, powielajace juz istniejace beda usuwane.
 7. Eva

  Ogłoszenia

  Temat do zamieszczania w nim ogłoszeń. Ogłoszenia zamieszczane poza tym tematem dotyczące sprzedaży, checi kupna, wynajmu bądz reklamowania nowych produktów na rynku będą traktowane jako zaśmiecanie forum i usuwane.
 8. Proszę zerknąć na ofertę szkoleń na intedu.pl. Wszystkie nowe szkolenia tworzone przy współudziale portalu ppr.pl będą realizowane przez ten serwis. Odpowiedzi na panskie pytania rownież znajdzie pan w informacjach na serwisie intedu.pl. Pozdrawiam
×
×
 • Dodaj nową pozycję...