Skocz do zawartości

romek31śl

Members
 • Liczba zawartości

  168
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. romek31śl

  Pszenżyto

  Aż dziwne że to Grenado wytrzymało taką ilość azotu i przy takim plonie nie wyłożyło się. U mnie przy plonie 7 ton miejscami już leżało.
 2. Ja słyszałem ze sytuacja na rynku gęsi nie jest zbytnio ciekawa tzn. nie ma zbyt dużego na gęś a najbardziej czego se obawiam to spadek ceny.
 3. romek31śl

  Kukurydza

  Ja chciałęm kupić kukurydzę z pola na zielonkę,ile może kosztować hektar takiej kukurydzy??
 4. Witam. Od pewnego czasu w przednim kole mojego Pronara słychać jakiś dziwny stukot, szczególnie jak np. cofam i dużo kręcę kierownicą. Może spotkał się ktoś z czymś takim.
 5. Witam. Od pewnego czasu w przednim kole mojego Pronara słychać jakiś dziwny stukot, szczególnie jak np. cofam i dużo kręcę kierownicą. Może spotkał się ktoś z czymś takim.
 6. Witam. Od pewnego czasu w przednim kole mojego Pronara słychać jakiś dziwny stukot, szczególnie jak np. cofam i dużo kręcę kierownicą. Może spotkał się ktoś z czymś takim.
 7. Może trochę nie w temacie ale zastanawiam się co może nadawać się do zwalczania krwawnika na łące? Z tego co wyczytałem do fernando i chwastoks trio tego nie biorą.
 8. romek31śl

  Pszenżyto

  Czy Sarfun nadaje sue na t1 w pszenżycie, czy może lepiej było by coś do niego domieszać?
 9. Ja wiem co to znaczy gęś ciepło bita bo sam takie oddawałem, o tych 15 zł też słyszałem tylko konkretnie nie wiem co za firmy wychodziły z taką ceną. Jednym słowem zarzynanie rynku
 10. To jaki zakład wychodzi z taką ceną? Bo ja póki co mam obiecane 9.5 netto i jak to dostanę to będzie dobrze. odstawiam do Roldorbu
 11. romek31śl

  Choroby drobiu

  Ja podobne objawy miałem u swoich gęsi i podawałem im Lincospectrin. Niektóre sztuki miały opuchnięte głowy a na oczy nic nie widziały. Po kilku dniach od zaszczepienia gęsi stawały się zupełnie zdrowe.
 12. romek31śl

  Pszenżyto

  Ja planuje wymienić własnie Grenado na Magnat a Grenado w ciągu ostaniach czterech lat naprawdę dało zadowalający wynik. chyba wezmę trochę na próbę.
 13. romek31śl

  Pszenżyto

  Miał ktoś z Was do czynienia z odmianą pszenżyta Magnat? Czy nadaje sią na słabe gleby IV V klasa.
 14. romek31śl

  Pszenica

  Ta moja pszenica jest w fazie liścia flagowego.
 15. romek31śl

  Pszenica

  Panowie czym można by jeszcze usztywnić trochę pszenicę. Nie zapowiadała się zbyt ładnie ale póki co obawiam się że może się wyłożyć.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...