Skocz do zawartości

kasa

Members
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kasa

  1. pytania z produkcj zwierzącej:sztuczne zaplodninie krowy na czy polega,jaki pasze powinno się podawać świnią a jakie nie i dlaczego,zasady lęgu sztucznego i naturalnego technologia zwierzęca:układ pokarmowy i funkcje,choroby zwierząt domowych i co je wywołuje, produkcja roślinna:jakie mamy gleby w Polsce,zapobieganie, technologia roślinna:produkcja owsa(trzeba wszystko po kolei powiedzieć jak się uprawia,kiedy,ile nawozów itp.) gospodarstwo domowe:jakie warunki powinna spełniac wieś pod agroturystyke,co powinno jeść dziecko w wieku przedszkolnym,jak racjonalnie rozporządzać budżetem w gospodarstwie, A dziewczyną jeszcze powiem że najprzyjemniejszy to był egzamin z mechanizacji.Nie musicie sie bać bo komisja jest bardzo fajna i nawet tłumaczą jeśli sie czegoś nie wie. Ogólnie to trzeba mieć wiedze i podstawowa zasada dużo mówić(nawet nie na temat bo to nie raz pomaga).Zyczę powodzenia wszystkim.Ja to mam juz za soba
  2. Cześć Jawy!niestety nie było imprezy na koniec.zabrakło was w hoteliku i nic nie zorganizowaliśmy.może pamiętasz koleżanke z sąsiedniego pokoju-Kaśka.Egzaminy mam już za sobą i po świadectwo mogę jechać w piątek:)Pozdrawiam!!
  3. Cześć wszystkim!!czy zdaje ktoś egzaminy w II terminie??ja jestem z woj. małopolskiego.Byłoby fajnie poznać kogoś kto wtedy zdaje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...